škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yardım! 0 da sislerin yanması veya....

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sislerin 0 da yanması veya ışık düğmesini parka getirdiğimizde gündüz ledinin aynı sıfırdaki gibi parlak yanması mümkün mü ??

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Parklarla sislerin yanmasını istiyorum ama gündüz led ini kısıyor kısmaması için kod varmı acaba

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kusura bakmayın fakat adamlar emniyetimiz için onca uyarlama hesap yapıyor ve sizler arabam güzel görünüyor diye aydınlatma sistemini kurcalıyorsunuz :( aracınız yerinde farlar açıkken güzel görünüyor olabilir fakat trafikte yanlız değilsiniz bizlerde varız, bizleri tehlikeye atmadanda güzel görsellikler yapılabilir.

tekrardan kusura bakmayın

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok merak ediyorum Ömer kardeşim, böyle bir şeyi neden yapmak istiyorsunuz?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahin style geri döndü...sanayiye gidin, elektrikçi 2 parça kablo çeker, halleder...
sonra arka helezonlara takoz koydurup, arkayı  kaldırdınız mı 10 numara aracınız olur.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;524157
kusura bakmayın fakat adamlar emniyetimiz için onca uyarlama hesap yapıyor ve sizler arabam güzel görünüyor diye aydınlatma sistemini kurcalıyorsunuz :( aracınız yerinde farlar açıkken güzel görünüyor olabilir fakat trafikte yanlız değilsiniz bizlerde varız, bizleri tehlikeye atmadanda güzel görsellikler yapılabilir.

Güzel açıklama yapmışssın eyvallah ama kimseyi trafikte tehlikeye düşürmem amacım sadece sabahları gündüz led i ve sislerin yanması

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;524157

Alıntı yapılan: Levcho;524172
Çok merak ediyorum Ömer kardeşim, böyle bir şeyi neden yapmak istiyorsunuz?

Sadece görsel amaçlı

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;524174
Şahin style geri döndü...sanayiye gidin, elektrikçi 2 parça kablo çeker, halleder...
sonra arka helezonlara takoz koydurup, arkayı  kaldırdınız mı 10 numara aracınız olur.

Abuk sabuk yorumlarını kendine sakla

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;524462
Abuk sabuk yorumlarını kendine sakla
Umarım bigün gündüz vakti sisleri yakıp trafikte arkamdan gelirsin kardeşim.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;524463
Umarım bigün gündüz vakti sisleri yakıp trafikte arkamdan gelirsin kardeşim.

İnşallah

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yasak olan , cezası olan bir şeyi yapmak isteyip , sonra tepki alınca kızmak.

İşte memleketimin güzel insanı...

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok ta abartmamak lazım. Fazla yüklenmişsiniz arkadaşa. Gündüz sislerin açık olması o kadar da göz almaz. Hatta bence arkadaşa tavsiyem eğer böyle birşey yapacaksa önce sisleri led yaptırsın. O zaman hiç göz almaz. Görsel açıdan da süper olur.

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende şimdi okudum mesajları, sis farını gündüz gözü ile yaktırmak vs bana ters şeyler. Ancak diğer arkadaşın dediği "yasak olan şeylerde tepki verilmesinin normal olması" bu arkadaşın istediği bir nevi görsellik. yani arabamıza cam film yaptırsak da cezası var. hatta ruhsatta yazılı olmayan çeki demirinin de cezası var vs.

bu tarz hareketler arabanın orjinalliğini çok bozuyor. akşamleyin kısa lambaları yerine sadece sis farını yakanların da kullaklarını az çınlantmıyoruz tabi ki :))

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;524727
Yasak olan , cezası olan bir şeyi yapmak isteyip , sonra tepki alınca kızmak.

İşte memleketimin güzel insanı...

Şaka gibisiniz