škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da kaza..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cuma sabahı ankaraya gittim biraz uyuduk filan akşam kızılaya çıktık ve gezme işimiz bitince Elvankente geri döndük dayımların evinin önüne koydum ve yarım saat sonra aracı vuruk halde gördüm.. Pinpirikli biri olduğum için aracımı kameranın önüne park etmiştim ve iyiki önlemimi almışım.. Sevemediğim elvankent insanlarından iyice nefret ettim koskoca yolları var Tekirdağın yollarına göre epey geniş ve çok sakin sokakları o yolda gerip vurması çok sinir bozucu ve birde kaçıyor.. Neyseki hem görgü tanığı var hem kamera kaydı var polis çağırıp tutanak tutturdum.P.tesi günü çıkacak rapor dendi ama ben daha fazla duramazdım Ankarada döndüm Tekirdağa ve sonuçları bekliyorum.. Ptesi günü gidip aracı Yüncülere bırakıcam değer kaybı için maddi tazminat davasıda açacağız başka yapılacak benim atladığım bişey varsa önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler..

« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2015, 05:31:54 Gönderen: octavia7_ »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Bizim millet niye çarparda kaçar anlamam madem çarptın gel söyle bişey diyecek halimiz kaza sonuçta yaptırırsın arabayı gidersin. Madem kaçmış değer kaybı için maddi tazminatı yüksek tutun anlasın ne olduğunu. Bizimde araç park halinde kaputa imza atmıştı kameranın altında biri.  

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, şanslısınızki kamera var

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Allah daha beterlerinden korusun.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;523920
Geçmiş olsun. Bizim millet niye çarparda kaçar anlamam madem çarptın gel söyle bişey diyecek halimiz kaza sonuçta yaptırırsın arabayı gidersin. Madem kaçmış değer kaybı için maddi tazminatı yüksek tutun anlasın ne olduğunu. Bizimde araç park halinde kaputa imza atmıştı kameranın altında biri.  

Yüksek tutmaya çalışıcaz bizde çünkü bu iş için tekrar Ankaraya gelebilirsiniz demişti polis

Çevrimdışı karahan55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun Allah daha beterlerinden korusun aykut

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. yüksek bir araç vurmuş gibi duruyor sanki. benimde başıma gelmişti, iş çıkışında aracın başına gidip sağ arka stop'un kırıklarını yerde görmek. üstüne üstlük ne gören vardı ne de bilen. can sıkıcı moral bozucu bir durum. neyse canınız sağolsun.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun. Insan mumarasini birakir hic degilse..

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Affetmeyin sakın... Yapıştırın davayı gitsin. Benim de başıma gelmişti; genelde ukela olur bu tipler.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun... Ufak bi olay ama kaçıp gitmesi insanı bi hayli sinir ediyo bayramı zehir etti resmen bize

Çevrimdışı jerkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. göçüğü vakumla çekerler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazadır olur....da, sigorta var, kasko var, daha önemlisi insanlık denen bişey var...niye kaçıyorsun, zamanın yoktur, araba sahibini bulamamışsındır, anlarım, bri telefonunu yaz da hak geçmesin...
geçenlerde yolda yürürken yerde kart buldum, adam Özür falan yazmış, plakasını, telefonunu yazmış...etrafa baktım bir araba var, kenarı komple sürtülmüş, yerde ayna parçaları var...demek dedim bu arabaya yazılmış...sileceğine bıraktım kartı, gittim...belki sizi,n olayda da kağıt falan yazılmış, ama uçmuş falan olabilir...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun.
Dün antaresin önünde aynı yerden kazali bir rapid spaceback gordum.  Telefondan resmi görünce sizin arac zannettim. Ama sizinki octavia imis.