škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a7 boya sökülmesi ... :(

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
üzücü bir durum ve plastik aksamda olması muhtemel bir durum, aracınızın garantisi devam ettiği için servise götürüp boyamalarını isteyin, biara bizim şirketteki jettaların ön tampon fıskıye çevrelerindede boya dökülmeleri başlamıştı

Çevrimdışı onur62

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Boyama yapmayı dusunmuyorum  satarken karşı taraf sıkıntı çıkarabilir . rötuş daha mantikli
 Araci bi kontrol ettircem bakalim ne diyecekler :)
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 10:25:42 Gönderen: onur62 »

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabalarımızı kendimiz için alıyoruz, bizden sonra kullanacaklar için değil :)
 lokal boya yapılır ve hiçbir şekilde boyandığı tespit edilemez

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bildiğim kadarıyla plastik aksamda değişim, onarım veya boya 2. el değerini etkilemiyor.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla kardeş benim fikrim; olacak iş değil. oyle boya hatası filan kabul etmem ben. sıfır araba alacagım sonra bir yıkamada boya atacak. yok oyle şey. symbol var kiralık her gun yıkanıyor neredeyse daha boya atmadı hiç. servisi zorlayın değiştirsin. yazık gunah. daha once hiç bir arabada gormedim ben boyle birşey. hatalı mal denk gelmiş demekki. bu sorunu gidermesi lazım servisin.

Çevrimdışı onur62

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar skodayi aradim  teknik inceleme istiyorlar önümüzdeki günlerde götürcem

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oncesinde sanayide 2-3 boya ustasi baksin arabaya ;)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boya plastikte de ilsa kalkmamasi lazim.

Benim on tamponda far yikama nin slti ve en alti surtmeden dolayi boya kalkti. Ancak ne kendim yikarken ne de yikamacida o bolgede ekstra bir boya kalkmasi olmadi ki ben kendim yikarken makinayi oldukca yakin tutarim.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furkan_TDI;524231
.. servisi zorlayın değiştirsin.
Naaptın hocam arabayı mı değiştiriyolar :)

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer binde bir görülecek bir hataysa şansızlık deyip , çözüm yolu aranır. Ve umarım sizi tatmin edecek bir çözüm bulunur.

Ancak ilerleyen zamanlarda başka başka Octavia larda da görülmeye başlanırsa bu durum o zaman sıkıntı var demektir.

Bir kaç gündür Octavia sayfasına girip konu okumaya başladım , hep şikayet hep şikayet.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umtdrn;524796
Eğer binde bir görülecek bir hataysa şansızlık deyip , çözüm yolu aranır. Ve umarım sizi tatmin edecek bir çözüm bulunur.

Ancak ilerleyen zamanlarda başka başka Octavia larda da görülmeye başlanırsa bu durum o zaman sıkıntı var demektir.

Bir kaç gündür Octavia sayfasına girip konu okumaya başladım , hep şikayet hep şikayet.

yapacakları tek şey tamponulokal boyamak olacak, bu diğer markalardada var, örneğin önceki mesajlarımda yazdığım gibi bizim şirket jettalarında ön tampondaki far yıkama yerinin çevresinde.

şikayetler konusuna gelincede bazı şikayetler biraz abartılıyor gibi geliyor bence,

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onur62;524059
Arkadaşlarım ,abilerim ..arabami dün  tazikli suyla yikarken  arka tamponda sol yanak kisminda  boya sökülmesi  oldu  şok oldum sizce böyle birşey olması normal mi aracim daha 2 aylik  ve böyle birsey olmasi beni üzdü :( arkadasimda i30 var tabancayi sonuna kadar yakinlastirip yikiyoruz boyle birsey olmadi .. Halbuki ben o kadarda yakinlastirmiyorum  neden böyle bişey  oldu sizce  boyasal bi hatamı .. :(    fikir ve yardımlarınızi bekliyorum .

Aynisi bende de oldu...arabam 2015 subat çıkışlı  arabayi yikattim on far yikiyicisnin boyasi kavladi...siz naptiniz yuce auto ya sordunuz mu? Ne dediler?

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  sifir arabada boya atarmi yikattirken ben anlamadim ....o kadar para verdik aldik yikatmaya korkuyorum..

Çevrimdışı aecsahin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende internette buna benzer birşey ararken karşıma çıktı yazayım dedim. Aracım 4 aylık kırmızı octavia elegance model. buna benzer sökülmeler bende de oldu. Avek otoya Gösterdim anlam veremediler. Kimyasal birşey (asit tarzı birşey) gelmiş olabilir dediler. Araç değişim talebinde bulundum ama ses seda çıkmadı. Doğuş otoya yazı yazılacak falan dediler. Bakalım ne olacak.

http://tinypic.com/r/2druyag/8
http://tinypic.com/r/opisz/8