škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spacback'iniz hangi renk ???

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mhnds_muratt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

buyrun arkadaşlar :) evlendim süsledim :D

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ahmet Uçar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, ben de Spaceback almayı düşünüyorum. Foruma yeni katıldım.

Ülkemizde arabaların %90'ı beyaz, gümüş veya siyah renk satılıyor. Ben ikinci elde satmakta zorlanma riskini de alarak (zaten en az 7-8 sene kullanacağım) Sarı veya Ralli Yeşil rengi almayı düşünüyorum.

Aracın sarı rengini göreniniz var mı, taksi gibi mi görünüyor yoksa daha açık kanarya sarısı mı?

Yeşil almak istesem bir fiyat farkı var mı (katalogda özel renk diyor), boya tamir vs ihtiyacı olursa bu rengi temin etmek ve serviste tonu tutturmak sıkıntı olur mu?

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ahmet Uçar;539189

Ülkemizde arabaların %90'ı beyaz, gümüş veya siyah renk satılıyor. Ben ikinci elde satmakta zorlanma riskini de alarak (zaten en az 7-8 sene kullanacağım) Sarı veya Ralli Yeşil rengi almayı düşünüyorum.

Aracın sarı rengini göreniniz var mı, taksi gibi mi görünüyor yoksa daha açık kanarya sarısı mı?

Yeşil almak istesem bir fiyat farkı var mı (katalogda özel renk diyor), boya tamir vs ihtiyacı olursa bu rengi temin etmek ve serviste tonu tutturmak sıkıntı olur mu?
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29592

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ahmet Uçar;539189

merhaba
Bir süre önce İstanbul Haramidere Doğuşta sarı renkli rapid spaceback gördüm. Ray jantlar ve cam tavan kombinasyonuyla tek kelimeyle harikaydı hiç öyle taksi gibi durmuyordu. Ben de beyaz mı alsam yarış mavisi mi alsam derken bi cesaret yarış mavisi aldım ve doğru karar verdiğimi düşüyorum. arabayı siz kullanacakmışınız ve 6-7 sene diyorsunuz satmayı düşünmeyin bence ne renk istiyorsanız alın derim:ok:

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar,

benim aracımda beyazdı ancak ben mat mavi kaplattım ve gayet memnunum.

http://i.hizliresim.com/DM5jqo.jpg

http://i.hizliresim.com/vEN374.jpg

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar, sarı renk gördüm. Fakat en boş modeliydi. Gözüme çok çirkin geldi. Belki full olsa farklı olabilirdi ama. 15" jantlarla boş paket kötü görünüyordu. Ben ralli yeşili veya mavi diyorum. Fakat cam tavanlı olucaksa gri ceya füme fena olmaz. Ralli yeşili fabia nın hala aşığıyım....

Çevrimdışı hkinali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2.el aldığım 2014 siyah renk Skoda rapid spaceback ile aranizdayim

Çevrimdışı bergun76

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün itibari ile kırmızı spaceback'le aranızdayım