škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 66517

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;525992
Arkadaslar merhaba;

Konuya vakif olanlar olarak yardiminizi rica ederim.

Superb 1.6 dizel dsg Prestij almayi dusunuyorum.

Prestij versiyonunu alinca extra opsiyon almam gerekecek mi? (sunroof ve metalik boya haricinde)

Otomatik prestij dizel 1.6 fiyati tahminen ne olur?

Birde tavsiye eder misiniz bu kasa ve modeli?

Yanitlar icin simdiden tesekkur ederim

Hocam tahminim 113 bin ile 115 bin arası bir fiyatta olur aracın fiyatı. Bana sorarsanız ayrıca bende emsallerinden daha iyi bir durumda. Passat ile kıyaslarsanız donanım olarak bir tık ondesiniz. Ayrıca Passat zaten etrafta olan fazla bir araç fakat Süperb tam tersi daha nadir bir araç. Bence Süperb daha mantıklı almak.

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
Alıntı yapılan: aytunca;526051
Değerli arkadaşlar yeni superb aşkına 2011 elegance 1.4 tsi aracımı satışa çıkarıyorum sanal ortamda en etkili adresler neresi olabilir... yeni superb için...

sahibinden bence.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcanerol;526108
Hocam tahminim 113 bin ile 115 bin arası bir fiyatta olur aracın fiyatı. Bana sorarsanız ayrıca bende emsallerinden daha iyi bir durumda. Passat ile kıyaslarsanız donanım olarak bir tık ondesiniz. Ayrıca Passat zaten etrafta olan fazla bir araç fakat Süperb tam tersi daha nadir bir araç. Bence Süperb daha mantıklı almak.

Bugun gittim manuel 1.4act kullandim.
Performansi cok hosuma gitti.

Acaba benzinlimi alsam diyorum ama karar veremedim.
Yillik 25000km

Sanki tsi da az yakiyor gibi onden 10bin tl dizel farki vermek anlamsiz gibi
Yakisi 6 olursa 4 seneden amorti ediyor kendini

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;526134
Bugun gittim manuel 1.4act kullandim.

Performansi cok hosuma gitti.

Acaba benzinlimi alsam diyorum ama karar veremedim.

Yillik 25000km

Sanki tsi da az yakiyor gibi onden 10bin tl dizel farki vermek anlamsiz gibi

Yakisi 6 olursa 4 seneden amorti ediyor kendini

Hocam yasadiginiz sehri bilmiyorum ondan genel bir yorum yapiyim. Şayet İstanbul disi yaşıyor iseniz benzinli sizin icin ideal olur malum artık benzinli araçlar eskisi gibi degil oldukça düşük yakıt tüketimine sahip. Fakat İstanbul gibi sürekli dur kalk bir trafik var ise yasadiginiz yerde ne olursa olsun benzinli sıkıntı bence. Bunun bir sebebi tüketimin trafikte cok artması bir diğeri ülkemizde ki inanılmaz anlamsiz benzin fiyatlandırması. Bir diger kriterde tabi ki kullanım tarzınız. Bunları göz önünde bulundurup bir tercih yapabilirsiniz.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcanerol;526135
Hocam yasadiginiz sehri bilmiyorum ondan genel bir yorum yapiyim. Şayet İstanbul disi yaşıyor iseniz benzinli sizin icin ideal olur malum artık benzinli araçlar eskisi gibi degil oldukça düşük yakıt tüketimine sahip. Fakat İstanbul gibi sürekli dur kalk bir trafik var ise yasadiginiz yerde ne olursa olsun benzinli sıkıntı bence. Bunun bir sebebi tüketimin trafikte cok artması bir diğeri ülkemizde ki inanılmaz anlamsiz benzin fiyatlandırması. Bir diger kriterde tabi ki kullanım tarzınız. Bunları göz önünde bulundurup bir tercih yapabilirsiniz.

İzmir'deyim

ama süratli kullanıyorum.  

bazı videolar izledim 1.4 act seat dsg İstanbul dur kalk 6.1tl yaktı.
passat 120bg dsg 1.6tdi 4lt

hesaplamamda bir kusur yoksa 2.5 senede dizele verilen 10bini 25000km yol/yıl ile amorti ediyor.

benzin fiyatları düşmeli, dizel fiyatı artmalı. gelişmiş ülkelerdeki çevresel model gibi.

ama ülkemizde benzin istasyonuna geç giren araba makbul...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamen sizin kullanım karakterinizde aradaki farkı kaç yılda amorti edeceğinize bağlı bir karar.

Atıyorum ortalama 5-7 yıl arasında araç değiştiriyorsanız ve dizel kendini 4,5-5 yılda amorti ediyorsa dizel almaya hiç gerek yok. Ama yok 2 yılda amorti ederim diyorsanız kesinlikle dizel alın

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
web sitesinde tasarım bölümünde L&K paketi inceledim. araba dışında iki yanda plaket,koltuklarda logo, 18 jant ve kapı kolu ve konsolda piyano siyahı kaplama var. diğerleri pek önemli değil ama piyano kaplama prestij donanımdaki fırçalanmış kaplamadan daha güzel görünüyor fakat opsiyon listesinde fiyatı yok. L&K paketi ilerleyen zamanda gelirmi yoksa gelmeyecekse siteye neden koydular diğer donanımların hepsi standart veya opsiyon olarak var. bir diğer ilgimi çekende led el feneri opsiyon alınabilir diyor maliyeti nedirki tuhafıma gitti :)

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de aşağıdaki opsiyonları ekletip sipariş vermek istiyorum ama DSG henüz gelmediği için sipariş açamıyorlarmış. Teslim tarihi veremeyiz diyor İstanbul'daki bayii. Değerli forumdaşların fikirlerine açığım.

Parça Kodu   YENİ SUPERB PRESTIGE
4V1   Arka Koltuktan Ayarlanabilen Elektrikli Ön Yolcu Koltuğu
8M1   Arka cam sileceği
9T1   Isıtmalı Ön Cam Suyu Püskürtücüleri
PE2   Arka Perde Hava Yastıkları
PH9   Panoramik Sunroof
PJ7   Phoenix 19" Alüminyum Alaşım Jantlar
PKL   Arka Koltuk Konfor Paketi (USB - 230 V Priz - Karartmalı Arka Camlar - Multimedya Sabitleyici)
PLE   3 Kollu Çok Fonksiyonlu, Telefon Kitiyle Uyumlu ve DSG Şanzıman Kontrol Özellikli Direksiyon
PLI   Adaptif Hız Sabitleyici (160 km/s sürate kadar)
PPA   Akıllı Park Asistanı 3.0
RA3   CANTON 610W 12 Hoparlörlü Müzik Sistemi
RAF   Columbus 8" Navigasyon Sistemi (DVD Oynatma Fonksiyonu ile)

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha yeni superb almis biri olarak tavsiyem adaptif hiz sabitleyicisinin disinda hic biri olmazsa olmaz degil bence gereksiz yere haranan paralar diye dusunuyorum.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;527975
Ben de aşağıdaki opsiyonları ekletip sipariş vermek istiyorum ama DSG henüz gelmediği için sipariş açamıyorlarmış. Teslim tarihi veremeyiz diyor İstanbul'daki bayii. Değerli forumdaşların fikirlerine açığım.

Parça KoduYENİ SUPERB PRESTIGE
4V1Arka Koltuktan Ayarlanabilen Elektrikli Ön Yolcu Koltuğu
8M1Arka cam sileceği
9T1Isıtmalı Ön Cam Suyu Püskürtücüleri
PE2Arka Perde Hava Yastıkları
PH9Panoramik Sunroof
PJ7Phoenix 19" Alüminyum Alaşım Jantlar
PKLArka Koltuk Konfor Paketi (USB - 230 V Priz - Karartmalı Arka Camlar - Multimedya Sabitleyici)
PLE3 Kollu Çok Fonksiyonlu, Telefon Kitiyle Uyumlu ve DSG Şanzıman Kontrol Özellikli Direksiyon
PLIAdaptif Hız Sabitleyici (160 km/s sürate kadar)
PPAAkıllı Park Asistanı 3.0
RA3CANTON 610W 12 Hoparlörlü Müzik Sistemi
RAFColumbus 8" Navigasyon Sistemi (DVD Oynatma Fonksiyonu ile)
Aynı sipariş için bende beklemedeyim. İnşallah kısa sürede açarlar sipariş

Çevrimdışı jerkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

8M1   Arka cam sileceği
PH9   Panoramik Sunroof
PKL   Arka Koltuk Konfor Paketi (USB - 230 V Priz - Karartmalı Arka Camlar - Multimedya Sabitleyici)
PLE   3 Kollu Çok Fonksiyonlu, Telefon Kitiyle Uyumlu ve DSG Şanzıman Kontrol Özellikli Direksiyon

sadece kanatları eksik olmuş bu arabanın. Maşallah iyi donanım

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

8M1   Arka cam sileceği
PH9   Panoramik Sunroof
Bugün İstanbul'daki bir bayi ile özel sipariş konusunu görüştük. Kaparo karşılığı sipariş alabiliriz, araç kasım gibi gelir, istediğiniz an siparişten vazgeçip kaparoyu alabilirsiniz dedi.

Sizin mesajınız sonrası kafam biraz karıştı doğrusu. Olmazsa yarın tekrar bir sorayım. Sorun olmazsa bayi ve müşteri temsilcisi adını paylaşabilirim.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
istediginiz zaman vazgecip geri alabiliyorsaniz kaporayi niye istiyorlarmis? anlasilir degil

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslinda araci siparis ettiginiz andaki fiyatin gecerli olmasi lazim. hele ki parasini veriyorsaniz. Ama bayiiler bunu yapamiyor. Ek olarak kapora geleb arac baskusina satilmasin diye verilir. Yani musteriyi korumak icin. Gelen araci almazsaniz musterisi ztn hazir oluyor. Bu iki sebepten kapora iadesi yapiyorlar.

Dsg ye gelince buradaki bayii Ekim- kasim dedi ama siparis acip acmadiklarini sormadim. Ama fiyat belli olduysa buyuk ihtimal zammi yansitmak kaydi ile siparis aliyorlardir