škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 66578

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;529266
Euro'nun bu gidişi ile Ekim teslim DSG'li prestige ne olur sizce?
Benim almak istediğim fiyat 105+ 6 (dsg) +1,5 (metalik) = 112,5 civarı.

Skoda bayisiyle görüştüğümde dsg'nin ne olacağını bilemiyoruz, kur yükselişi de yakın zamanda fiyatlara yansır dedi. %2 olsa +2300 TL demek.

Moraller dipte, belki de alamayacağız. :(

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;529271
Benim almak istediğim fiyat 105+ 6 (dsg) +1,5 (metalik) = 112,5 civarı.

Skoda bayisiyle görüştüğümde dsg'nin ne olacağını bilemiyoruz, kur yükselişi de yakın zamanda fiyatlara yansır dedi. %2 olsa +2300 TL demek.

Moraller dipte, belki de alamayacağız. :(

%2 iyimser rakam.. Euro Superb'in fiyatının açıklandığı zaman 3.05 idi.. Şimdi 3.38.. Tam %10'luk bir artış var.. Ben %5 ile %10 arasında kesin zam gelir diye bekliyorum.. Fazlası da olabilir..

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;529275
%2 iyimser rakam.. Euro Superb'in fiyatının açıklandığı zaman 3.05 idi.. Şimdi 3.38.. Tam %10'luk bir artış var.. Ben %5 ile %10 arasında kesin zam gelir diye bekliyorum.. Fazlası da olabilir..

euro'nun düşmesini beklesek (ya da varsayalım ki düştü) fiyatları aşağı yönlü çeker mi? yani 2.90 olursa aşağı yönlü indirim olması muhtemel mi? :uve:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: bilalduzenli;529285
euro'nun düşmesini beklesek (ya da varsayalım ki düştü) fiyatları aşağı yönlü çeker mi? yani 2.90 olursa aşağı yönlü indirim olması muhtemel mi? :uve:

Çok zor.
Ben Şubat 2015' de sipariş vermiştim Octavia' yı. Gemideki araçtan almıştım yolda olanlardan
3-4 hafta bekledim aracın gelmesini indirim gelecek dediler Euro düşmüştü baya, ben aldıktan sonra bindirim gelmişti..
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2015, 16:17:54 Gönderen: emrtkn »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;529285
Kesin birşey söylemek çok zor; ancak ne yazık ki ülkemizdeki otomobil satıcıları kurdaki yukarı yönlü hareketleri fiyatlara yansıtmaya fazlasıyla yatkın olsa da, kur düşünce kaydedeğer bir indirim yapmıyorlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana göre fiyatlar %5 rahat artacak gibi geliyor. Fakat şu anda en güzel teklif insignia 1.6 cdti otomatik cosmo için 112k ve fiyat sabitleme garanti uzatma ve pazarlık payı ile 110k alınca cosmo prestige den daha dolu(hayalet ekran var) ayrıca acc, şerit takip trafik işaret falan ekleyince 115k oluyor.
Suberb kullanıcısı olarak ve alma niyeti olarak bana daha mantıklı geliyor

Çevrimdışı yalcinftt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk zami çok cabuk yiyen gozde arabamiza sizce euronun geri eski haline inmesi durumunda fiyat düzenlemesi yaparlarmi

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yalcinftt;529977
İlk zami çok cabuk yiyen gozde arabamiza sizce euronun geri eski haline inmesi durumunda fiyat düzenlemesi yaparlarmi
Genel durum ne olur bilmem ama aracım varken kur yükseldi diye bu kadar parayı bu arabaya verme eğiliminde değilim. Zaten ilk fiyatları da beklediğimden yüksekti, bu zam da tuz biber oldu.

Mantığım fiyat düşerse tekrar değerlendir olmazsa da dert etme diyor.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ülke ülke değil ki arkadaş euro yükselir zam dolar yükselir zam, dolar euro düşer fiyat düşmez petrol 110 dolar iken 5 lira idi petrol 45 dolar benzin 4,80 ancak soymayı biliyorlar. Güya ÖTV de 17 Ağustos sonrasında Depremzedeler için getirilmişti baktılar gelir iyi halkı yolmaya devam ne diye yerli otomobil yapalım ki 50 bine gelen aracı 100-110 bine kaptırıyoruzö ÖTV yi koyup KDV li fiyatı bunun üzerinden hesaplıyoruz ki KDV de yüksek olsun Verginin vergisini ödüyoruz.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar opsiyon listesinde kafama birşey takıldı. PNG Şerit takip+kör nokta bilgi asistanı+akıllı far asistanı fiyatı 2600 lira. birde PWC şerit takip asistanı+kör nokta uyarı asistanı 3200 lira görünüyor. PNG PWC den daha dolu ve 600 lira daha ucuz bu işte terslik yokmu. yoksa kör nokta bilgi ile kör nokta uyarı arasında farkmı var.

birde ısıtmalı ön cam olan bazı araçlarda hgs okumasında sıkıntı olduğu (en azından başka markalarda) ve bu nedenle gişeden geçerken hgs kartlarını camdan dışarı tutarak okuttuklarını söylüyorlar böyle birşey varmı.

son olarakta küllük yerinde olan sinyal yükselticili telefon koyma kutusunda içine bakınca direk anten görünüyormu araçta olup olmadığını nasıl anlarız

Çevrimdışı supermen5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Isıtmalı Ön cam : Passat Variant da kullandım. Aynanın hemen altında bir bölümde HGS okuması sorunsuzdu. Hatta kullanım kılavuzunda belirtilmişti.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;530150
Ülke ülke değil ki arkadaş euro yükselir zam dolar yükselir zam, dolar euro düşer fiyat düşmez petrol 110 dolar iken 5 lira idi petrol 45 dolar benzin 4,80 ancak soymayı biliyorlar. Güya ÖTV de 17 Ağustos sonrasında Depremzedeler için getirilmişti baktılar gelir iyi halkı yolmaya devam ne diye yerli otomobil yapalım ki 50 bine gelen aracı 100-110 bine kaptırıyoruzö ÖTV yi koyup KDV li fiyatı bunun üzerinden hesaplıyoruz ki KDV de yüksek olsun Verginin vergisini ödüyoruz.

Sıkıntı yok bizde para çok wv in en pahalı araçlarında kur 4 lirada olsa 6 ay sıra var para bol bizim milletimizde harcayacak yer arıyorlar ticaret ahlakı da kalmamış millette 15 yıldır serbest ticaretle uğraşıyorum müşteriden çok cüzzi bir tahsilatı yapmak istediğimizde para yok diyorlar 2 gün sonra bmw de kampanya varmış 25.000 peşin ayda 3000 3000 taksitle 5 kasa varmış iyiymiş rahat rahat öderim diyecek kadar kösele olmuş insanlar bu arada altında da X5 var ciddi dejenere olduk Allah sonumuzu hayır etsin...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün haber7 de b,r haber vardı. Kur farklarından dolayı araçlara zam gelecek :) çağın çok gerisindeler çok otomobil firmaları 3500-4000 lira arasında zaten fiyatları güncelledi