škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 66626

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533333
ağustos fiyatından almış oldum ben 31 ağustosta yeni fiyatlar açıklandıktan 1 hafta sonra sanırım.

doğrudur, prestige pakete 4 bin + bin olmak üzere iki seferde toplam 5 bin TL zam geldi.

Her 1 TL'lik zam satın alma isteğimi 1 birim azaltıyor. Belki de sipariş iptale gideceğiz. :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10.000 birimlik satın alma isteğiniz var sanırım :) yavaş yavaş tükeniyor. 5000i gitti.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533377
10.000 birimlik satın alma isteğiniz var sanırım :) yavaş yavaş tükeniyor. 5000i gitti.

Sipariş formunda 111.500 yazıyor. Max çıkacağım rakam114-115 gibi. :wax:

İlk çıktığında max dediğim bu fiyatlara dizel+dsg+prestige hayalleri kuruyordum. :uve:

Kur, zam derken fiyat çok farklı bir yere geldi. Dizelden benzinliye düştük. Nihayetinde vazgeçer, focus'a binmeye devam ederim. :gaz:

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
PASSAT ilk çıktığında comfortline da yeter diye düşünmüştüm (en azından borçlanmadan alabilecektim) 79000 tl idi. şimdi 88000 tl oldu. araçlar devamlı zor gördü tl nin değer yitirmesinden dolayı. 1980li 1990lı yıllarda bu gayet doğal geliyordu. insanlar uzunca bir süre düşük enflasyon gördükten sonra tekrar yükseldiğinde şok oluyorlar. bu trene bir yerden binmek gerek. ya da evdeki bulgurla idare etmek lazım. focusunuz çok yaşlı değilse kendinizi zora sokacak bir adım atmayın. benim arabam 2004 modeldi. büyük bir problem çıkarmamasına rağmen satmak için problem çıkarmasını beklememeye karar verdim. gözümü karartıp aldım prestijimi. memnunuz. eşime her gün yeni bir özelliğini anlatıyorum kullanırken.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sn Özdil  eşinize anlattığınız gibi bize de anlatın aracın keşfettiğiniz yeni özelliklerini

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında benim keşfettiğim demeyelim, eşimin bilmediklerini anlattım. misal dün sunroof açık kalmıştı araçtan indiğimizde. kapı koluna dokunarak kapıları kilitledik fakat sunroof açık kaldı. kumandadan düğmeyi basılı tutunca kapattı. o zaman aklıma gelen bir özellikten bahsettim. yağmur sensörü de olduğundan, yağmur başlayınca araç sunroofunu kapatıyor dedim.
kendimin de sonradan fark ettiğim detaylar var. mesela geri görüş kamerasında 3 değişik mod var. paralel park, dikey park ve römorka yanaşmak için görüntüyü kuş bakışı gibi değiştiren modu. baştan şekle dikkat etmeden dokunup "hmm demekki dar yerlerde iyice yakın park etmek için düşünmüşler demiştim". sonra dokunduğum şekilden römorka bağlantı manevrası için düşünüldüğünü anladım.
böyle şeyleri fark edince yazarım. ama alıncaya kadar o kadar çok video izledim ki hemen her şeyini biliyorum :)
geçende başıma gelen bir olayı yazayım bir de.
ellerim dolu idi anahtar da sol elimde iken bagajı düğmesine dokunarak açtım. elimdeki eşyayı bırakmamıştım. bu sırada elimdeki eşya avcumdaki anahtarın bagaj kapama düğmesine baskı uygulamış. kapak üstüme inmeye başladı. sırtıma dokundu ve durdu. hiç ummadığım anda bu olunca şaşırdım tabii. ama güvenlik önlemi işe yaradı ve durdu. sonra ben de bagaj üstüme kapalı iken o düğmeye bir daha bastım ve kapak açıldı. :D
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2015, 15:57:57 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabadan indiginizde camlar sonroof acik kalmissa kapatmak icin anahtara basili tutmaya gerek yok kapi koluna parmagini bi sure basili tutarsanda kapaniyor :)

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sn Özdil teşekkür ler  Bu bilgileri paylaşmaya devam edelim araba yazlık ta olduğu için sizin kadar kullanamıyorum o yüzden bu pratik bilgiler şahane oluyor smart link ki de çözebilirsiniz harika olur smart linki nasıl efektif kullanabiliriz

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;533591
Sn Özdil teşekkür ler  Bu bilgileri paylaşmaya devam edelim araba yazlık ta olduğu için sizin kadar kullanamıyorum o yüzden bu pratik bilgiler şahane oluyor smart link ki de çözebilirsiniz harika olur smart linki nasıl efektif kullanabiliriz
1 ay oldu arabayi alali denemedik tlf kalmadi hic biri uyumlu degil. Tahminime gore samsung s5 ve note lar uyumlu iphonelar direk uyumlu sanirsam ama daha bu 3tlfnu olan arkadas bulamadim onun disinda nerdeyse tum tlflari denedim desteklemiyor diyo

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşlar;

Smartlink uygulaması bize ne gibi faydalar sağlayacak ? Uygulamayı uygulayabilirsek tabi ki :)

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Amerikan Merkez bankası faiz artışı yapmadı.. Bu iyi haber.. Dolayısıyla Euro biraz gevşedi.. Artış çok olmaz olsa da..

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;533611
Değerli arkadaşlar;

Smartlink uygulaması bize ne gibi faydalar sağlayacak ? Uygulamayı uygulayabilirsek tabi ki :)
Smartlinki devreye sokabilirsek cebimizdeki bi cok uygulamayi araba ekraninda kullanabilecegiz ornegin arac navifasyonlu bi arac haline gelecek bi kablo sayesinde navigasyon icin 5bin lira fazla odemekten kurtulacaz

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Haydi yapalım....

Ben Samsung S3'ü denedim...olmadı....

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
android 5.0 cihaz istiyor. note 2 var ama 4.4.4 de kaldı o da. olmuyor. bir de her yazılımı kullanamıyorsunuz. navigasyon yazılımları ya tam sürüm istiyor ya da mirrorlink için özel sürümleri var. bunlar da 80€ gibi rakamlar. tabii elinizde uyumlu telefon varsa 5000 tl vermek yerine 250-300tlye işi çözmüş oluyorsunuz. devamlı bağlı usb kabloyu saymazsak.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle