škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Bolero Güncelleme sorunu ve Mirrorlink

noreg · 84 · 38792

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Alıntı yapılan: mcanerol;527552
Hocam bilindiği üzere su an icin HTC ile calisiyor. Hatta en iyi HTC ile çalıyor deniyor. Denedikten sonra resim paylaşırsanız valla cok iyi olur hocam.

iPhone serisinde kısacası iOS cihazlarda çalışmıyor kesinlikle.
Tabi paylaşırım. Arkadaşla bulusamadim daha. Ama telefonu inceledim kendi menüsünde zaten araç diye bir İkon var.
Bu menüde navigasyon Vs ayar yapmanıza olanak sağlıyor.

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hiç ıphone ile deneyen olmadımı arkadaslar yapabilen varmı ?

Çevrimdışı CemG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, güncelleme sadece radyo kanal logoları olduğu için yazılım güncellemeden değilde, radyo menüsündeki logoları alacağı konumu seçme şeklinde yapmayı denediniz mi?

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Arkadaşlar merhaba.

Benim fabia için htc m9 ile deneme şansım olmadı. Lakin note 4 ile smartlink menüsünden Android auto ile bağlanıp sygic navigasyonu çalıştırabildim.

Yapmanız gerekenler.  Marketten skoda sygic yazıp programı indirin.  1 hafta ücretsiz sonra paralı.

Sonra Googledan Android auto apk yazın bulup indirin.  Bir kereye mahsus market dışı kurmaya izin verin. Ardından programı kurup telefonu usb ile bağlayın araç menüsünden cihaz seç deyip kendi cihazinizi seçin navigasyon otomatik başlıyor.

Bu konuda yaptığım araştırmalar CCC nin onayladığı uygulamalara sertifika veriyormuş. Ancak onlar hareket halinde çalışıyor.

Telefon menüsünde NFC paylaşım altında mirrorlink var zaten.  Giriş yaptığınız da sadece uyumlu sygic görünüyor. Yani şu anda sadece navigasyon çalışıyor.

Araçlarında smartlink olup servisle görüşün ibaresi çıkıyorsa bence servise gitmesinler.  O paraya sadece navigasyon olmaz.  Ki O da paralı olacak.

Biraz daha beklenip sertifikalı uygulamalar çıkmasını beklemek

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;527681
Hiç ıphone ile deneyen olmadımı arkadaslar yapabilen varmı ?

Iphone 6 plus ile denedim çalışyor. Ama desteklediği ekstra bir uygulama bulamadım.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar note4 kullanıyodum sizlere ömür ekranı kırdım değiştirdim telefonu xperia z3 compact aldım araçta mirrorlink'i sonunda çalıştırabildim fakat şimdi de şöyle bir sorunum var ekran yansıyo herşeyi yapabiliyorum fakat bazen ekran da donmalar oluyo sanırım ciddi bi güncelleme gerek bizim bolerolara

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;530247
Arkadaşlar note4 kullanıyodum sizlere ömür ekranı kırdım değiştirdim telefonu xperia z3 compact aldım araçta mirrorlink'i sonunda çalıştırabildim fakat şimdi de şöyle bir sorunum var ekran yansıyo herşeyi yapabiliyorum fakat bazen ekran da donmalar oluyo sanırım ciddi bi güncelleme gerek bizim bolerolara

sende yine çalışıyormuş bizde aktivasyon kodu girmeniz gerekiyor servisle görüşün yazıyor :)

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bızdede 3 hafta önce alınma octi var telefonum da sony Xperia z2. Smartlınk e basınca servisle görüşün diyor. Çalıştırma şansımız yok sanırım değilmi.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;530455
sende yine çalışıyormuş bizde aktivasyon kodu girmeniz gerekiyor servisle görüşün yazıyor :)
Ben biraz daha şanslıyım sanırım inşallah tüm sorunları giderirler :)

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
değerli arkadaşlar benim araç skoda octavia optimal 2014 bolero ekranlı fakat benim bolero da smartlink menüsü yok vin kodu ile update sayfasında sorguladığımda güncelle yok diyor sizlerin vinlerde güncellem varsa vin nosunu verebilirmisiniz bende indirim yüklemek istiyorum da teşekkürler

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba

arkadaşlar bu mirrorlink olayını bir türlü anlayamadım kısaca anlatabilmeniz mümkün mü?
kullanabilmek için telefonu mu değiştirmek gerekiyor.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;532134
merhaba

arkadaşlar bu mirrorlink olayını bir türlü anlayamadım kısaca anlatabilmeniz mümkün mü?
kullanabilmek için telefonu mu değiştirmek gerekiyor.

Hocam mirrorlink telefonunuzun ekranını olduğu gibi bolero ekranımıza aktarıp ordan da kullanmamızı sağlıyor. Ve uyumlu programlar varsa örneğin şuan tek sygic var navigasyon gibi bolera da kullanmamızı sağlıyor gibi vs.. Telefonunuz android 5.0 ve üzeri olmak zorunda kullanabilmek için ama 5.0 olsa bile çalışmayan telefonlar var. Örneğin note4 vardı bende çalıştıramadım şuan xperia z3 compact kullanıyorum çalışıyor. İnşallah anlatabilmişimdir iyi forumlar :)

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;532406
Hocam mirrorlink telefonunuzun ekranını olduğu gibi bolero ekranımıza aktarıp ordan da kullanmamızı sağlıyor. Ve uyumlu programlar varsa örneğin şuan tek sygic var navigasyon gibi bolera da kullanmamızı sağlıyor gibi vs.. Telefonunuz android 5.0 ve üzeri olmak zorunda kullanabilmek için ama 5.0 olsa bile çalışmayan telefonlar var. Örneğin note4 vardı bende çalıştıramadım şuan xperia z3 compact kullanıyorum çalışıyor. İnşallah anlatabilmişimdir iyi forumlar :)

merhaba
açıklama için çok teşekkür ederim. bende s3mini var sanırım değiştirmek gerekecek. cok uğraştım fakat sadece bluetooth ta telefon bağlantısı dışında bağlantı yapamadım. z3 compact ta tüm özellikler çalışıyor mu? z2 almayı düşünüyordum fiyatları bakımından z3 compact daha avantajlı gibi birde USB üzerinden mi bağlamak gerekiyor. birde ekstra program falan yüklemek gerekir mi?

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;532821
merhaba
açıklama için çok teşekkür ederim. bende s3mini var sanırım değiştirmek gerekecek. cok uğraştım fakat sadece bluetooth ta telefon bağlantısı dışında bağlantı yapamadım. z3 compact ta tüm özellikler çalışıyor mu? z2 almayı düşünüyordum fiyatları bakımından z3 compact daha avantajlı gibi birde USB üzerinden mi bağlamak gerekiyor. birde ekstra program falan yüklemek gerekir mi?
Rica ederim. Herşey derken normal telefonun ekranı boleraya yansıyor telefon orda yani :) ama sıkıntı şu ki kasmalar oluyor ekranda telefondan değil ama mirrorlinkten dolayı inşallah Update ile düzeltirler bunları. Yok yazılım gerekmiyor