škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Bolero Güncelleme sorunu ve Mirrorlink

noreg · 84 · 39533

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sordum servis şaseden baktı görülmediği için yapamayız dedi ama sizin şase numaranızda update gözüküyorsa yapıyolar. Ayrıca motorun sürümünü güncellediler yaptırmakta fayda var bana fark etti gibi geldi belki de psikolojik olarak etkilendim :)

Çevrimdışı tolgakoroglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;547080
Hocam sordum servis şaseden baktı görülmediği için yapamayız dedi ama sizin şase numaranızda update gözüküyorsa yapıyolar. Ayrıca motorun sürümünü güncellediler yaptırmakta fayda var bana fark etti gibi geldi belki de psikolojik olarak etkilendim :)

peki siz arabanızı ne zaman almıştınız? ve yapım tarihi nedir.

Çevrimdışı noreg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
22. haftadan önce üretilen fabia sahipleri mirrorlink kullanımlarını hangi telefonlar ile yapıyor ve hangi fonksiyonlar çalışıyor?

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar,
dün bursadan 1.2 tsi dsg style paket fabia 3 satın aldım. iphone 6 yı usb den bagladıgımda maps uygulaması gorunmuyor. update sitesinden vın numarasını girdim ve herhangi bir update olmadıgı yazıyor. maps uygulaması gorunmeyip sonradan sorunu cozen bir arkadas veya fikri olan varmı?

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kendi cevabımı buldum gibi :( 4 ülkede apple carplay uzerinde maps kullanılamıyor diyor.....

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Alıntı yapılan: rokhdall;548771
kendi cevabımı buldum gibi :( 4 ülkede apple carplay uzerinde maps kullanılamıyor diyor.....

Üşenmeyip eski girdileri okumakta, göz atmakta fayda var; bu ve buna benzer konular (mekanik tabanlı olsun, elektronik tabanlı olsun) hakkında konuşuldu,yazıldı.

Okumak iyidir. Zihni açar, kanı sulandırır :)

Çevrimdışı Onurhan Kurtulus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rokhdall;548769
merhabalar,
dün bursadan 1.2 tsi dsg style paket fabia 3 satın aldım. iphone 6 yı usb den bagladıgımda maps uygulaması gorunmuyor. update sitesinden vın numarasını girdim ve herhangi bir update olmadıgı yazıyor. maps uygulaması gorunmeyip sonradan sorunu cozen bir arkadas veya fikri olan varmı?
Selam arkadaşım.maps uygulamasi sygic. Mirrorlink apple store yada android marketten indiriyorsunuz.sadece bu navi programı mirror link üzerinden çalışıyor.

Çevrimdışı Onurhan Kurtulus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noreg;547551
22. haftadan önce üretilen fabia sahipleri mirrorlink kullanımlarını hangi telefonlar ile yapıyor ve hangi fonksiyonlar çalışıyor?
Htc one m8,sygic mirror link navi programı .
Alıntı yapılan: rokhdall;548769
merhabalar,

Alıntı yapılan: rokhdall;548771

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurhan Kurtulus;549886
Selam arkadaşım.maps uygulamasi sygic. Mirrorlink apple store yada android marketten indiriyorsunuz.sadece bu navi programı mirror link üzerinden çalışıyor.

selam. sygic indirdim apple store dan ama carplay de ekran da yok.

Çevrimdışı alpbal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mirrorlink'in Apple'da olduğunu sanmıyorum... Sygic programı apple için var... Ama mirrorlink bazı android telefonlara has bir özellik... Araçta kullanabileceğiniz carplay özelliği bazı uygulamaları içeriyor ve şu an için Türkiye haritası navigasyonu desteklemiyor...

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
onemli bi soru sormak istiyorum.
aracta bluetooth la arama yaptıktan sonra gosterge ortasındaki ekranda mesela son gorunen anlık yakıt a donmuyor ve telefon da kalıyor. ayrıca arabayı her calıstırdıgımızda arac bilgi ekranında baslıyor. mesela ben yesil bilgi ekranında kalmasını istiyorum.
bunların bir default ayarı varmı?

Çevrimdışı darkknight

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 fabia aracımı perşembe günü doğuş otodan teslim alacağım.Bana 2016 fabialarda mirrorlink ve smartlinkin kapatıldığını söylüyorlar.Octavia,Yeti ve Superb sahipleri ise servise ücret ödeyip açtıracaklarmış.Açıkçası bunu çok saçma buldum.2015 22.hafta sonrası çalışıp 2016 araçlarda kapatılmasını anlayamıyorum.Aracımı perşembe günü teslim alacağım için bakamıyorum da.Bu konuda bir bilginiz var mı?

Çevrimdışı Ferdi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: darkknight;561349
2016 fabia aracımı perşembe günü doğuş otodan teslim alacağım.Bana 2016 fabialarda mirrorlink ve smartlinkin kapatıldığını söylüyorlar.Octavia,Yeti ve Superb sahipleri ise servise ücret ödeyip açtıracaklarmış.Açıkçası bunu çok saçma buldum.2015 22.hafta sonrası çalışıp 2016 araçlarda kapatılmasını anlayamıyorum.Aracımı perşembe günü teslim alacağım için bakamıyorum da.Bu konuda bir bilginiz var mı?
Merhaba,
Mirrorlink'in kapatılmış olması bence çok da dert edilecek bir konu değil hatta doğal bile çünkü mirrorlink bildiğim kadarı ile google'dan bağımsız geliştirilen bir proje. Apple hiç işin için de değil zaten. Dolayısıyla; telefon OS üreticileri araçlar için geliştirdikleri kendi yazılımlarını desteklemek isteyecektir, yani Android Auto ve CarPlay. İşin bu şekilde gelişmesi biz tüketiciler için iyi haber, çünkü böylelikle standartlar sağlanmış olur. Örneğin; android auto üzerinden çalışan ama mirrorlink üzerinden çalışmayan ya da tam tersi gibi istemeyen durumlardan kaçınmış oluruz.:ok:

Çevrimdışı darkknight

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı teslim aldım.bu konuda Belirtildiği gibi android autoyu indirin(yeni sürümü gelmiş burda verilenden sonra)ve çalıştı.Telefon samsung galaxy s6.2016 fabialarda da herhangi bir servis müdehalesi gerektirmeden sorunsuz bi şekilde çalışıyor arkadaşlar.Ayrıca burada belirtilen dışında google mapste klavye de çıkıyor.böylece adres girilebiliyor araç ekranı üzerinden.