škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2006 Oktavia 1.6 Mpi Triger değişimi! Yardım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ErolTumtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara'da aracımın triger setini değiştirmek istiyorum. ancak 1500-2000 lira arası rakamlar söyleniyor. biraz araştırdım internet üzerinde çeşitli triger setleri 250 - 400 lira arasında değişkenlik gösteriyor. yardımcı olabilecek var mı?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erol bey iscilik dahil encok 600 tl gibi bir rakam olarak dusunun ve ona gore yaptiracaginiz yeri sorusturun.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kolay gelsin araç kac bınde benım arac skoda octıva elagance 1.6 mpi motor benzınlı tuplu 2006 model 178000 km de bende degısecekdım erzurum da özel servise sordum işçilik 80 ytlparçalar 420 ytl tolam 500ytl cıkar dedı ayrıyeten devir daim filan hepsi degişmesi gerekiyomuş triger degişirken mutlaka degişin devirdaimi usta ıse bılır sonra tirigeri degişip devir daimimdegişmezsen ılerde bozulursa devir daim araba hareret yapar conta yakar erzurumda resmı skoda servisi 1500 ytl 2000ytl arası ıstedı trıger setını degısım ıcın ama resmi olmayıpda özel servis skodaya bakan servıs erzurumda hepsi dahil 500ytl ıyıce arasdır triger seti onemli iyi yapamazsalar kayıs atarsa motor ındırır araba kolay gelsın

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba.

> https://onlinesatis.skopar.com/ana-sayfa

> http://www.oto2000.com/

Buralardan telefonla fiyat alın(parçanın orijinal olup olmadığını sormayı unutmayın). İnşallah işinize yarar :)

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı model aracımız var. 1 hafta önce triger değişimi yaptırdım. Her şey dahil, şarj kayışı, şarj kayışı gergi bilyası, triger kayışı ve gergi bilyası, su pompası, 3 litre antifrizli su, malzeme toplam 280 tl+150tl işçilikle 430 liraya yaptırdım. İstersen yer belirtebilirim, Ankara...