škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

tvde oto programları

fmaka · 16 · 6431

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben pe kfazla tv izlemem ancak fifth gear tarzı oto programlarınıda ilgiyle izliyorum.tabi fifth gear izleme imkanım yok:(
sizden tvde izlediğiniz oto programları içerik olarak tanıtmanızı istiyorum.tabi kanalın adınıda...bende yorumlara göre izlemeye değenlere bakmayı düşünüyorum.
teşekkrler sağlıcakla kalın.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
TR deki oto-TV programları çok dandik. Facebooktan Top Gear sayfasına üyeyim, tüm bölümler düşüyor. ordan izliyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
D smarttan 5. vitesi her hafta izliyorum.Trde pek oto pragramı yok olanlarda dandik zaten.Bir ara ntv de bir program vardı şimdi adını hatırlamıyorum hatırlayınca yazarım.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;48282
0-100 var! Celal Pir!

yav çok pis geyiğe vuruyorlar. Sadece İtalya'ya gidip 427 AC Cobra denedikleri bölüm güzeldi.

Kelly yada ne bilim Tiff gibi manyatize etmiyorlar, TR işi olunca sınırlı her şey.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2009, 11:25:13 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir ara pazar günleri stv de oluyordu ama proğramın adı nedir ne zaman oluyor bilmiyorum.hatta rommster in tanıtımı yapılıyordu.bende pek bakamıyorum en azından denk gelmiyor.en iyisi netten tüm tv proğramlarını haftalık olarak bakıp incelemek ona göre proğram yapmak.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;48295
yav çok pis geyiğe vuruyorlar. Sadece İtalya'ya gidip 427 AC Cobra denedikleri bölüm güzeldi.

Kelly yada ne bilim Tiff gibi manyatize etmiyorlar, TR işi olunca sınırlı her şey.

La en azından fuarları incik cincik geziyorlar :) Sesini kapat izle sende :kiki:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw ero arkadaşım hakan'ın eleştiri hakkını niye gaspediyorsun.hakan da ayrı bir eleştiri/yorum farkı var.nev-i şahsına münhasır.bu bile ayrı bir kabiliyet ister.bu memlekette yağcılığın,takla atmanın para ettiği,evet efendimciliğin kök saldığı bir yerde bırak hakan da marjınal takılsın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fifth gear iyidir tiff iyi yardırıyor arabayla vallahi bir ara ufak hacimleri test etmişlerdi o bolümü güzeldi :)

Özellikle genç bi çocuk var zayıf onda octi scout var bayağı hasta ingilizler skodaya..

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;48305
yaw ero arkadaşım hakan'ın eleştiri hakkını niye gaspediyorsun.hakan da ayrı bir eleştiri/yorum farkı var.nev-i şahsına münhasır.bu bile ayrı bir kabiliyet ister.bu memlekette yağcılığın,takla atmanın para ettiği,evet efendimciliğin kök saldığı bir yerde bırak hakan da marjınal takılsın.

:D :D :D

Hakan doğru söylüyor olabilir ama 0-100 gibi elle tutulur başka program nerde var ? Söyleyin de biz de izleyelim değil mi? ;)

Geyik? Fifth gear izleyip geyiğin kralı yapılmıyor diyen ölsün :kiki:

NTV altında yapılan her yayın bence güzel... :ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
katılıyore.... NTV en güzel kanal. her şey çok seviyeli, diğer kanallardaki gibi yanlılığı minimize etmiş bi anlayış var.

bugünkü pıroğramda Mobil yağ ekibi geldi çok hoş oldu olay gerine gerine izledim dünkü mobil atağımdan sonra :)

he birde Softail Springer nasıldı amaaaa....? :)
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2009, 13:55:07 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BU GÜN CİNE5 TE oto ketyif VARDI GÜZELDİ
AMA OTO PROGRAMLARI NEDENSE ÇOK AZ olanlarda adamın gezme saatinde pazar 13-14 civarında çıkıyor.
hürriyetin otobil eki için her çarşamba gaste alıyorum ondada çoğu reklam çoğu bizi ilgilendirmeyen bi sürü konu

mail atmıştım bi keresinde emre özpeynirciye dedimki sokağa çıkın millet neye meraklı ne arıyor yerli modcuları falan araştırın
ama tık yok masa başından yaz yazıyı internetten kopyala yapıştır.
büyük firmaların davetine git biraz rekjlam yap al sana oto eki

koy oraya üç beş modlu doğan şahin bmw mercedes

baksen o zaman gör talebi
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2009, 21:41:28 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Discovery'de bu tarz programlar çok. Şu an bizde yok ama önceden çok severek seyrederdim. En çok da Overhaulin ne zaman denk gelse seyrederim.

(Ç)aldıkları arabalar klasik ve modifiyeleri abartı olmuyor.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Chip Foose ayrı bi olay ya zaten, manyak ötesi güzel...