škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Uzun Dönem Testim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guthrie;558670
Insallah dediginiz gibi 150binde sorun falan cikarmaz. Gec calisma sorunu disinda bir problem yasadinizmi neden boyle bir cumle kurdunuz ustad?
Sabahları geç çalışma sorunu hiç bir aracımda olmadı bu ciddi bir sorun.yılda 100 bin km yapıyorum.emisyon aldatmacası zaten başlı başına bu motorun üretmiyle ilgili sorunlar olduğunu gösteriyor.euro5 diye aldığım dpf li aracım zehir saçmakta.ayrıca bu ea189 kodlu vw lerin enjektör pompa turbo üçlüsü kesinlikle uyumlu değil.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;558672
Sabahları geç çalışma sorunu hiç bir aracımda olmadı bu ciddi bir sorun.yılda 100 bin km yapıyorum.emisyon aldatmacası zaten başlı başına bu motorun üretmiyle ilgili sorunlar olduğunu gösteriyor.euro5 diye aldığım dpf li aracım zehir saçmakta.ayrıca bu ea189 kodlu vw lerin enjektör pompa turbo üçlüsü kesinlikle uyumlu değil.

Sizin arac 1.6 tdi sanirim. ea189 kodlu motorun turbo enjektor ve pompa uyumunda nasil bir sikintiniz oldu acaba?

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sabahları titreme,egsozdan rahatsız eden koku çıkması,turbonun soğuklarda uğultu yapması vs..zaten dikkat ederseniz çok yüksek km li 1.6 tdi pek yok.genelde 1.3 multijet 1.6 hdi çok var.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;558767
Sabahları titreme,egsozdan rahatsız eden koku çıkması,turbonun soğuklarda uğultu yapması vs..zaten dikkat ederseniz çok yüksek km li 1.6 tdi pek yok.genelde 1.3 multijet 1.6 hdi çok var.

Anladim tesekkur ederim cevaplariniz icin. Zaten arac 150 bin km ye gelene kadar satariz herhalde.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guthrie;558902
Anladim tesekkur ederim cevaplariniz icin. Zaten arac 150 bin km ye gelene kadar satariz herhalde.
En az 250 bin görmem lazım.forumda en çok km yi sanırım ben yapıyorum.bütün gelişmeleri paylaşacağım

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
An itibariyle 68100 km deyim,lastiklerim orjinal,balans yaptırdığım usta bu durumda 20 bin daha rahat gider dedi.balatalarım daha değişmedi ve servis durumunun çok iyi olduğunu söyledi.75 bin civarında 195  55 16 lastik takmayı düşünüyorum

Çevrimdışı ardacoach

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
10 haziran 2015 trafik çıkışlı araç 22000 km oldu. Yaşlaniyor akbaboş:)
Çok şükür sıkıntısız atlattık. Araç ilk gün kü mutluluğu heycani vermeye devam ediyor.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
71000 km deyim.bu hafta zaman bulursam lastik almaya karar verdim.195 55 16 ebat kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum.herhangi sıkıntı yaşandı mı

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;565114
71000 km deyim.bu hafta zaman bulursam lastik almaya karar verdim.195 55 16 ebat kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum.herhangi sıkıntı yaşandı mı

Ben soylediginiz ebatlarda nexen aldim bi sikinti yasamadim. 4 adetini 700 e almistim

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hız grubu michelin düşünüyorum

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
73500 km de michelin bayisindeyim 195 55 16 taktırıyorum.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sonunda lastiklerim takıldı michelin 195 55 16 energy saver h grubu.gece istanbula gidicem bakalım nasıl lastik.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
74700 km deyim.taktığım ebat lastikleri herkese tavsiye ediyorum.aracımda ciddi konfor artışı oldu.şimdilik sürtme vs yok.yalnız hız göstergem gps ile birebir aynı oldu:)

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konu başlığını değiştirmeye çalıştım