škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rapide elektronik katlanabilir dikiz aynası takılırmı?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar octavia lara olduğu gibi bizim araçlarada takılırmı bu özelik yada taktıran varmı?

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Taktırmadım ama astarı yüzünü geçer gibi geliyor , komple tesisat , ayna düğmesine varıncaya kadar...

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
komple tesisat değişmez bence çünkü saten bizim aynalardada elektrik tesisatı var ısıtma için

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elektrik var ama döndürmek için motor ?
motorlara elektrik o ısıtmadan ne kadar sağlıklı olur ? bir de düğme mecburen değişecek ?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MOONWALK;525747
arkadaşlar octavia lara olduğu gibi bizim araçlarada takılırmı bu özelik yada taktıran varmı?

Çok uzun hikâye tesisatı geçtim konfor ünitesine bağlanması ve eğer yazılımı destekliyorsa kodlama ve adaptasyonu da cabası

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
bmw tarzı havaya bakan ayna taktırmak istersen 500-600 gibi bi maliyeti var kardeşim

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havaya bakanların artistik görüntüsü dışında anki faydası yok gibi... yani tabii ki küçülüyordur  ama sanki katlanmasa da katlanıp havaya da kalksa kapladığı yer aynı gibi dolayısıyla park yerinde ya da yanından araba geçerken pek bir yer kazandırmıyor gibi :)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim rapidlerin yan aynası kütük gibi elimle kapatmaya çalışıyorum çok sert geliyor bana, katlandığı zaman da açıkken den çok fazla bir açı kazandırmıyor, aynalar biraz kütük olmuş 90 derece kapansa iyi  olurdu

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
tek sorun tek eksik bu mudur yani bizim rapidler de otomatik katlanabilir aynaya gelinceye kadar 20 tane eksik sayabilirim ben dandik fiorino da linea da olup ta bizde olmayan neyse bu konularda biraz hassasım da .. :)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;525885
tek sorun tek eksik bu mudur yani bizim rapidler de otomatik katlanabilir aynaya gelinceye kadar 20 tane eksik sayabilirim ben dandik fiorino da linea da olup ta bizde olmayan neyse bu konularda biraz hassasım da .. :)

+1:ok:

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben octiviaşalrdaki aynalar sanki olur diye düşünmüştüm sonuçta ikiside aynı yazılımı kullanıyor karizma olarak çok iyi duruyor katlanabilir otomatik aynalar... ama ne olursa olsun aracımdan cok memnunum bu fiyata alınabilecek en iyi araba sırf içi yumusak malzeme kumandasının ikiside sustalı olsun diye 11 bin tl fark verip jetta almaktan daha iyi birde mator kapağı eksikliği var tabi ama yinede 11 bin tl etmez... ama en sevdiğim yönü tabiki bagajı  pikniğe giderken arkadasım  tekerlekli barbeküyü jettasının bagajına sokamayıp benim bagaja sokmuştu  :))  

mangalda bu işte :))  http://www.hepsiburada.com/weber-compact-kettle-47cm-komurlu-mangal-p-HRBTHB8000?wt_gl=cpc.nelk.bahce.pla&gclid=CjwKEAjwxYGuBRCtoqjkrIPDqDwSJAAnd-rCMT8lzGnZQlsiNqdDRrOthxvEn9K6F6RB8vJgOrvGrBoCa1rw_wcB

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ama o araçlardada kusursuz dsg şanzıman artı turbo dizel tdı motor yok  bizim araçların fiyatını bu ikili belirliyor saten bunlara ek müthiş birde konfor artı iç malzeme kalitesi + super bir yalıtım istersen saten 18 bin tl fark verip octavia seceneğine yönleniyorsun... bunların önemi kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabi;)

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;525887
+1:ok:

ama o araçlardada kusursuz dsg şanzıman artı turbo dizel tdı motor yok bizim araçların fiyatını bu ikili belirliyor saten bunlara ek müthiş birde konfor artı iç malzeme kalitesi + super bir yalıtım istersen saten 18 bin tl fark verip octavia seceneğine yönleniyorsun... bunların önemi kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabi

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Alıntı yapılan: MOONWALK;526230
ama o araçlardada kusursuz dsg şanzıman artı turbo dizel tdı motor yok bizim araçların fiyatını bu ikili belirliyor saten bunlara ek müthiş birde konfor artı iç malzeme kalitesi + super bir yalıtım istersen saten 18 bin tl fark verip octavia seceneğine yönleniyorsun... bunların önemi kullanıcıdan kullanıcıya değişir tabi

şimdi sorun aslında bizim hep daha iyisini istememiz den kaynaklanıyor
senin saydıkların aracın içinde kullanılan malzeme yok efenim döşemesi sağlamlık tarz stil fln filan bunlar zaten olması gerekenler o zaman zaten niye gidip jetta ayarında rapid alalım ki daha mütevazi bir araba alırdım ben kendi adıma ama bizim istediğimiz aldığımız arabanın adı full ise bu küçük detaylarda olacak...

Hani nerede bizim arabalardaki navi + kumandalı yedek anahtar + 4 cam tam otomatiği + otomatik katlanabilir ayna + mercek far + keyless go kumandadan kitleyince camların otomatik kapanması yine kumandadan bagajın otomatik açılmaması.. Çocuk kilidi için arka kapılara anahtar ile müdahale etmek gibi saçma küçük detaylar can sıkıcı Yani baktığında bunlar küçük ama önemli detaylar....

Ama bütün bunlara rağmen arabam tüm işimi görüyor ve seviyorum herkese de öneriyorum... :)

:gaz:

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ülkemizde vergiler çok düşük olduğu için bazı araçlarda özellik kısarak ithal ediliyor maliyet düşürmek adına ben araçların gümrük vergisi yüzünden teyp ve hoparlörsüz getirilip burada pdı da takıldığını gördüm. avrupada ki ve amerikadaki müşterilerle aynı kefeye konuşduğumuzu düşünmek saflık olur örneğin hatta bazı ürünlerin üzerine dikkat ederseniz mesela toshibanın laptoplarında Türkiye için üretilmiştir yazar olumlu yada olumsuz firmalar farklı standartlarda lolasyona ve talebe özel üretim yapabilirler.