škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni arabam skoda superb

nural · 70 · 16584

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2015, 09:15:10 Gönderen: nural »

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ne ara geldide aldınız :) detaylı ic dıs resimlerini bekliyoruz hayırlısı olsun

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekür ederim allah daha iyisini sizlere nasip etsin inşallah.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah...
Hayırlı olsun, güle güle güzel günlerde kullanın inşallah.
Gerçekten bu ne hız diye geçirdim içimden :)
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2015, 10:02:40 Gönderen: simurgson »

Çevrimdışı mzulfikar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Sakıncası yoksa donanım ve fiyat paylaşabilir misin...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gule gule kazasiz belasiz binin. Hayrini gorun

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin. kaça geldi araç :) ?
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2015, 19:46:34 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle herkese teşekür ederim almış olduğum aracın fiyat ve özelikleri resimlerde belirtim tabi aracın daha detaylı iç dış motor resimlerini sizlerle paylaşıcam video olarak ta payalışcam aracı bir hafta icerisinde tesilim alıcagım dan dolayı sadece aracın işlemlerini bayide yaparken anca bukadar cekebildim ve bayiden teslim alırken motor ve boya koruma yapılıp teslim edileceği icin detaylı olarak daha hoş ve güzel bol bolş resim paylaşırım ve ziebert işlemi uygulattıgım aman ki resimlerini de paylaşıcam ilerleyen günler icerisinde araç özellikleri hakkındaki bilgilerimi tecrübelerimi resim olarak ve video olarak ta sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz ama şunu belirtek isterim ki araç  çok iyi ve premium bi araç ben şahsen passat almaya niyetim varken aracımı iptal ettirip superb mi almış bulunmaktayım ve bu aldığım araç pasatın comfortline modeli ile aynı yani style paketi orta paket ama şunu belirteyim passatın comforline donanımda olmayıp opsiyonel istenilen özelliklerin bi çoğu superb de standart ve opsiyonlarını da belirttim resimleri icelerseniz standart ve opsiyon olunan özellikleri de görmüş olursunuz  .... herkese tekrar teşşekür eder allaha daha iyisini almayı sizlere nasip eder inşallah .. maşallah demeyi unutmayalım :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;525836
Arkadaşlar öncelikle herkese teşekür ederim almış olduğum aracın fiyat ve özelikleri resimlerde belirtim tabi aracın daha detaylı iç dış motor resimlerini sizlerle paylaşıcam video olarak ta payalışcam aracı bir hafta icerisinde tesilim alıcagım dan dolayı sadece aracın işlemlerini bayide yaparken anca bukadar cekebildim ve bayiden teslim alırken motor ve boya koruma yapılıp teslim edileceği icin detaylı olarak daha hoş ve güzel bol bolş resim paylaşırım ve ziebert işlemi uygulattıgım aman ki resimlerini de paylaşıcam ilerleyen günler icerisinde araç özellikleri hakkındaki bilgilerimi tecrübelerimi resim olarak ve video olarak ta sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz ama şunu belirtek isterim ki araç  çok iyi ve premium bi araç ben şahsen passat almaya niyetim varken aracımı iptal ettirip superb mi almış bulunmaktayım ve bu aldığım araç pasatın comfortline modeli ile aynı yani style paketi orta paket ama şunu belirteyim passatın comforline donanımda olmayıp opsiyonel istenilen özelliklerin bi çoğu superb de standart ve opsiyonlarını da belirttim resimleri icelerseniz standart ve opsiyon olunan özellikleri de görmüş olursunuz  .... herkese tekrar teşşekür eder allaha daha iyisini almayı sizlere nasip eder inşallah .. maşallah demeyi unutmayalım :)

Xenon var mı hocam aldığınız pakette ?

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;525853
veracocha malesef aracımda xenon yok.....
hayırlı olsun aracın opsiyon fiyat listesini paylaşırsanız çok mutlu oluruz [emoji4]

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
AWEKE almış olduğum aracın üzerindeki opsiyon fiyatları resimlerde mevcuttur :) ama aracın diğer opsiyon fiyat listesi elimde değil onuda bi ara alır yayınlarım  :) aracı teslim almaya gittiğim zaman  opsiyon   fiyat listesini de resimlerde paylaşırım ...