škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni arabam skoda superb

nural · 70 · 16576

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Teşekür ederim iyi dilekleriniz için, daha iyisi sizin olsun ...

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun aracınız kazasız belasız kullanın inşallah.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;526177
mühendis06  allah daha iyisini sizlere nasip etsin   seçiminiz ve tercihiniz hiç önemli değil sipariş verdikten sonra maksimum 8 hafta içerisinde bi aksilik olmazsa araç elinizde olur ve ben aracımı almaya gittiğimde bi arkadaş siparişini veriyodu 2,0 motor  4 çeker  en full olanı baya pahalıya mal olucaktı :) 8 hafta içerisinde elinizde olur diye söylenildi siz kararınızı verin neyi almak istediğinizi bilin gerisi çok kolay ha bu arada bu yıl sonunakadar alabilme durumunuz varsa iyi olur yoksa zam gelicek diye ifade edildi ki bu fiyat tanıtım fiyatı olduğu için pazarlıksız liste fiyatı bilginize

teşekkür ederim hayırlısı olur umarım. sanırım Bursa bayisinden aldınız aracı bende Ankaradaki ilgisizlik yüzünden çevre illere bakıyorum. Bursa bayisiylede görüştüm araç gelince haber vereceklerini söylediler fakat 20 gün olmasına rağmen arayan olmadı sanırım Ankaradan geleceğim deyince ciddiye almadılar. sonuçta 2.0 motor opsiyonlarla beraber siparişe girecek neden böyle yaptılar anlayamadım

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hüseyin bey sipariş ekranları açılmadığı için opsiyonlu sipariş almıyorlar şu an, Eylül olmadan açılacağını söylüyorlar.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;526625
Hüseyin bey sipariş ekranları açılmadığı için opsiyonlu sipariş almıyorlar şu an, Eylül olmadan açılacağını söylüyorlar.

teşekkür ederim Faruk Bey umarım açılınca haber verirler bizi yanıltmazlar :)

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun , güle güle kullanınız , ara sıra deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederiz. tekrar hayırlı olsun. Maaşallah.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel güle kullanın, kazasız belasız İnşallah. Maaşallah.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mühendis06 aracimi evet bursadan aldım ama ilgisiz değiller siz kiminle görüştünüz???isim varsa verebilirseniz yardımcı olurum bu hafta içi aracımı teslim almak için gidicem isim yada tel özelden yazarsanız oradaki satış müdürünü sizinle yanındayken irtibata gecirtebilirim ve sormak istediğiniz tüm sorularınizi sorar  ve bilgileri alırsınız ...
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 13:56:28 Gönderen: nural »

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel dilekleriniz için TSK ler arkadaşlar allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.... deneyimlerimi resim ve video olarakta sizlerle paylaşacağım
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 13:57:18 Gönderen: nural »

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;526734
Mühendis06 aracimi evet bursadan aldım ama ilgisiz değiller siz kiminle görüştünüz???isim varsa verebilirseniz yardımcı olurum bu hafta içi aracımı teslim almak için gidicem isim yada tel özelden yazarsanız oradaki satış müdürünü sizinle yanındayken irtibata gecirtebilirim ve sormak istediğiniz tüm sorularınizi sorar  ve bilgileri alırsınız ...

teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 15:36:50 Gönderen: mühendis06 »

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın Allah kazadan beladan korusun. Tek üzücü olan 50.000 tl lik arabada 36.000 tl vergi olması büyük para.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
trio çok teşekür ederim hocam iyi dilekleriniz için daha iyisi sizin olsun malesef üzücü bi durum ama gerçek bu :(:(:(:(:(

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
promethe iyi dilekleriniz için teşekürler daha iyisi sizin olsun...