škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni arabam skoda superb

nural · 70 · 16562

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nural;525853
veracocha malesef aracımda xenon yok.....

En önemlisi bence Xenon.. halojen farlar tüm albenisini köreltiyor :o

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
veracocha ilerleyen süre içerisinden  opsiyon olarak sipariş verir alır taktırtırım ama suanda malesef yok  ki almış olduğum aracım da zaten bayi de 1 adet benzinli diğerleri dizel olarak  getirlimiş,   benzinli araç seçeneği yok tu 1.4 tsı 150 ps  style paket olarak getirilmiş ve test aracı diye getirtilmiş o aracı test aracı olmadan ben aldım ki üzerindeki opsiyonel olarak elektrikli bagaj kapağı ve ön radar sistemi üzerinde vardı, bu ay ve diğer ay lar da dizel araçlar getirtilip  sonra dan benzinliler getiriliceği ifade edildi ? sipariş vermiş  olsaydım 2 ay icerisinde gelinir ve istediğim opsiyonları eklettirebilirdim ki bunlar icerisinde xenon lar da olurdu ama dayanamayıp aracı gördükten sonra :) aldım ki şimdilik dediğin gibi albenisi olmaz ama ilerleyen zaman icerisinde albenisi olur diyelim ve arka  fark grubu ve stop lambalardaki ledlerle idare edelim :):):):):):) yorumunuz icin teşşekür ederim bu arada .....
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2015, 15:30:36 Gönderen: nural »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki nesil Superb kullanıcıları Xenon olsun olmasın mercekli farlara alıştılar. Passat cenahı alışık Comfort araçlarda halojen farlı araçlara daha çok. :D

Ama ilk izlenimlerim çok da kötü görünmüyor halojenler iki parçaya ayrılmış uzunlarla ayrılarak, fena değil.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
BURSADA bu firmalarda işlem yaptırmış olan varmı ??ve hangi firma daha kaliteli işlem yapıyor, malzeme kalitesi daha iyi ,yardımcı olacak arkadaşlar varmı. ???ZİEBART-SONAX-MEGUIARS

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, masallah, iyi günlerde kullanın,

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mustisahin iyi dileklerin için teşekür ederim ....

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız mutlu bir şekilde kullanmayı nasip etsin inşallah :):):)

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
fabiatik Teşekür ederim iyi dileklerin için, daha iyisi sizin olsun ...

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun bende inceledim aracı şuan gelen donanım paketlerinden bana hitap eden yok [emoji3] fakat araç çok tatlı olmuş. Allah kaza bela vermesin güle güle binin

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun darısı bizlere bende ay beyazı,kahverengi ve business gri arasında kaldım ama ay beyazı metalik daha yakın geliyor fabiam ve octaviam gümüş gri ve grafit griydi griden kopmak lazım ama yinede canlı görmek farklı olabiliyor. benim düşüncem 2.0 dsg 4 çeker modeli. araç değişme periyodum 9-10 sene ortalama. tek düşündüren dsg olayı. testte yada kısa süreli dsg kullandığımda sıkıntı yaşamadım fakat yinede yaşayanlar olması düşündürüyor. uzatılmış garantiyle 5 yıl garanti altına alsam sonraki 5-6 yıl birşey olursa sıkıntı. 2.0 içinde manuel vites yok

diğer kısımda 2.0 fiyat listesinde var ama stokta araç varmı yoksa kaç ayda gelir ona bakmam lazım. tekrardan hayırlı olsun :)

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
mühendis06  allah daha iyisini sizlere nasip etsin   seçiminiz ve tercihiniz hiç önemli değil sipariş verdikten sonra maksimum 8 hafta içerisinde bi aksilik olmazsa araç elinizde olur ve ben aracımı almaya gittiğimde bi arkadaş siparişini veriyodu 2,0 motor  4 çeker  en full olanı baya pahalıya mal olucaktı :) 8 hafta içerisinde elinizde olur diye söylenildi siz kararınızı verin neyi almak istediğinizi bilin gerisi çok kolay ha bu arada bu yıl sonunakadar alabilme durumunuz varsa iyi olur yoksa zam gelicek diye ifade edildi ki bu fiyat tanıtım fiyatı olduğu için pazarlıksız liste fiyatı bilginize

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız güle güle kullanın MAŞALLAH

Çevrimdışı karahan55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun allan kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin