škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sonradan tdı motor koruma kapağı taktıran varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bildiğiniz gibi bizim araçlarda jettalarda olan  motor kapağını koymamışlar bunu sonradan taktıranınız oldumu taktırdıysanız fiyatı ne kadar?

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda 150 tl felan demişlerdi soranlar olmuştu forumda benim aracın üstünde geldi 1.4 tdi dsg style paket

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;526314
Servisten isteyin. Ücretsiz olarak servisten taktıranlar var.

Hangi servis o gideyim taktırayım. Benden 200 TL istediler.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bazı araçlara ücretsiz montaj yapılıyor. Şaşe nodan bakıp takıyorlar. Benim araca takmadılar. Fiyat olarak 350₺ dediler. Yüce oto. Şu aralar çıkma kapak arıyorum bende [emoji1]

Çevrimdışı MOONWALK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mgenco;526306
Forumda 150 tl felan demişlerdi soranlar olmuştu forumda benim aracın üstünde geldi 1.4 tdi dsg style paket

nerede satıldığına dair bir bilginiz varmı acaba?

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kapak 2013 modellerin çoğunda var 2014 yılında maliyet düşürmek amacıyla araçlarda bulunmuyor artık.

Çevrimdışı awoc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;526947
Kapak 2013 modellerin çoğunda var 2014 yılında maliyet düşürmek amacıyla araçlarda bulunmuyor artık.

benim araç 2014 ve ocak 2015 de  yıl sonu indirimi ile aldım ve kapak üzerinde idi
araç 1.6 tdi dsg elegance

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet 2014 yılında koymadılar galba sonra tepkiler çoğalınca kapağı taktılar .ya motor kapağını bile çalmaya çalışan bir zihniyet hala devam ediyor malesef eskiden tofaş arabaların sağ aynasını aksesuar olarak satarlardı. Yolunacak kaz olarak görünüyoruz otomotiv sektöründe malesef.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: unal43;527387
Evet 2014 yılında koymadılar galba sonra tepkiler çoğalınca kapağı taktılar .ya motor kapağını bile çalmaya çalışan bir zihniyet hala devam ediyor malesef eskiden tofaş arabaların sağ aynasını aksesuar olarak satarlardı. Yolunacak kaz olarak görünüyoruz otomotiv sektöründe malesef.

aracın rapid 2014 mayıs ve aralık üretimi var ...bunlardan benimki 22 aralık üretimi bunda motor kapagı var..

Çevrimdışı Gama

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen sene Eylül ayında aracımı aldım büyükçekmeceden.. aldığımda aracımda motor kapağı yoktu ( 1.6 TDI 90 hp, cam tavan style paket).. daha sonrasında arayıp servise davet ettiler ve motor kapağını benim talebim olmadan ücretsiz taktılar..