škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabişimi satıyorum

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;526732
dün de biriyle pazarlık ettik  20 bin verdi ama vermedim. acele etmeye hiç gerek yok.

Bu paralara alınacak en kaliteli araba fabiadır bir akrabamız 2004 poloyu otomatik vites ama motor falan aynı 30.000 tl ye aldı ki araç hb bagaj da ufak fabia yı almam için tavsiye eden arkadaşıma hep dua ediyorum gerçekten parasına göre çok kaliteli bir araba neyseki millet reno gurubuna çullanıyor bizde ucuza biniyoruz sembole dünya para verenler fabia yı 1 kez kullansa ne hisseder merak ediyorum. İnsan aynı araca uzun süre binince sıkılıyor mesela 1 hafta clio symbol yada fiat albea falan kullanıp tekrar kendi fabianıza dönseniz eminim yeniden hoşunuza gider aracınız, sizin için en hayırlısı olmasını dilerim.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2015, 15:26:28 Gönderen: trio »

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;526753
Bu paralara alınacak en kaliteli araba fabiadır bir akrabamız 2004 poloyu otomatik vites ama motor falan aynı 30.000 tl ye aldı ki araç hb bagaj da ufak fabia yı almam için tavsiye eden arkadaşıma hep dua ediyorum gerçekten parasına göre çok kaliteli bir araba neyseki millet reno gurubuna çullanıyor bizde ucuza biniyoruz sembole dünya para verenler fabia yı 1 kez kullansa ne hisseder merak ediyorum. İnsan aynı araca uzun süre binince sıkılıyor mesela 1 hafta clio symbol yada fiat albea falan kullanıp tekrar kendi fabianıza dönseniz eminim yeniden hoşunuza gider aracınız, sizin için en hayırlısı olmasını dilerim.

+1000
3 gün amcaoglunun dobloyla takıldım 1 hafta megane1'e bindim fabiamı mumla aradım benim arabamın herşeyi pamuuk:D :gaz:

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maviselx;526776
+1000
3 gün amcaoglunun dobloyla takıldım 1 hafta megane1'e bindim fabiamı mumla aradım benim arabamın herşeyi pamuuk:D :gaz:

aynen öyle debriyaj, vites geçişleri falan çok konforlu direksiyon ne çok yumuşak ama ne de sert.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fabiamı muhtemelen seneye satacağım.Aslında bu yaz satmaya karar vermiştim ama 1 sene daha dursun dedim.Temiz ,güvenilir 2. el arabayı zor bulurum dedim.Kısmetse seneye satıp yine skoda grubundan bir araca binmeyi planlıyorum.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sınıf araba alınacaksa fabiayı satmaya hiç gerek yok. ben sınıf atlamak için özellikle uzun yolda güven veren, sollamada yol tutuşunda iyi, konforlu bir araba almayı düşünüyorum. hoş fabianın ön koltuklarının konforuna diyecek yok ama arkada 3 kişi olunca biraz sıkışık oluyor. hakkımızda herşeyin hayırlısı.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;526863
aynı sınıf araba alınacaksa fabiayı satmaya hiç gerek yok. ben sınıf atlamak için özellikle uzun yolda güven veren, sollamada yol tutuşunda iyi, konforlu bir araba almayı düşünüyorum. hoş fabianın ön koltuklarının konforuna diyecek yok ama arkada 3 kişi olunca biraz sıkışık oluyor. hakkımızda herşeyin hayırlısı.

Aynı sınıf olarak fabia değil de octavia ya da yeti arasındayım.Artık biraz daha geniş bir araç şart oldu.Ama 2.el temiz bir araç bulmak da şu zamanda gerçekten tam bir şans işi.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabamın sözünü verdim. 20,250 ye anlaşltık. alıcı sakaryadan gelecek hafta sonu o da son bir kontrol edip nasipse alacak. içimi şimdiden bir hüzün kapladı ilk gözağrımdan ayrılık zor olacak.

Çevrimdışı gunmetgunduz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sahibinden.com 193315935 ilan nolu fabiamı birazcık aciliyetten satıyorum.ilgilenenler ulaşabilir.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabamı az önce yolculadım arkasından bakmak çok koydu. Yeni sahibine hayırlı olsun.