škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30.08.2015 Pazar 14.00 Gimat mavi- beyaz Petrol Opet Buluşması /ANKARA

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ewarrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çok üzgünüm gelemedim..
Çocuğa kreş arayışındaydık 12.15 te randevumuz vardı ama 14.30 da görüşmeye girebildik yoğunluktan dolayı velhasıl akşam 5 te bitti işimiz..
Hepinizden katılamadıgım için özür dilerim tekrar tekrar.. birdahaki buluşmalarda inşallah sevgili arkadaşlarım...
Fıtoları görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum, umarım iyi eğlenebilmişsinizdir ki muhakkak eğlenmişsinizdir diye umuyorum....
Hayırlı akşamlar herkese:ok:

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba abilerim, forumdaşlarım.
Dedem tiroit kanseri, Samsun'da yaşıyor ve malesef babam sürekli izin alamıyor. Dedemin yanında refakatçi kalıyorum, uzun süredir Samsun'dayım ve uzun bir süre daha burada kalmak zorundayım. Döndüğümde ise okuluma yoğunlaşacağım, malum açıktan okuyorum. Malesef bir süre yanınızda olamayacağım, buradan elimden geldiğince yazmaya çalışacağım. Hepiniz kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Blacksea;530553
Dedem tiroit kanseri, Samsun'da yaşıyor ve malesef babam sürekli izin alamıyor. Dedemin yanında refakatçi kalıyorum, uzun süredir Samsun'dayım ve uzun bir süre daha burada kalmak zorundayım. Döndüğümde ise okuluma yoğunlaşacağım, malum açıktan okuyorum. Malesef bir süre yanınızda olamayacağım, buradan elimden geldiğince yazmaya çalışacağım. Hepiniz kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın.

çok geçmiş olsun kardeşim, beden sağlığı ve okul herşeyden önemli, forumu hiç kafana takma sen sorumluluklarına yoğunlaş. bir şeye ihtiyacın olursa da bizleri bilgilendir mutlaka ;)

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Doğru söylüyorsun abi, çok teşekkür ederim.
Çok uzun bir süre değil, maksimum 6-7 ay belki daha da kısa :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blacksea;530555
Doğru söylüyorsun abi, çok teşekkür ederim.
Çok uzun bir süre değil, maksimum 6-7 ay belki daha da kısa :)

Geçmiş olsun Fatihim Allah şifalar versin inşallah. Buralar bize, deden önce Allaha sonra sana emanet. Sen işine gücüne odaklan :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blacksea;530553
Allah acil şifa versin.
Sizlere de sabırlar ihsan eylesin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resimlerin bir kısmını yükledim, gerisi arkadaşlarda...

Emin in selfisi

Doğukan ın selfisi...

« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2015, 22:55:05 Gönderen: DuMaN38 »

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herzamanki gibi güzel bir buluşma oldu gelen herkesin ayaklarına sağlık en kısa sürede tekrarlamak dileği ile [emoji1]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelemedim ama telefonla bi süre baglanabildim malum sebepten dolayı fotograf deyince midem bulaniyo önümüzdeki bi kac yil fotograf görmek istemiyorum o dereceyim bulusma olmasada bi ara aksam kacamagi yapalim bence arayı cok açtım bu ara :)

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;530570
Resimlerin bir kısmını yükledim, gerisi arkadaşlarda...

Emin in selfisi

Doğukan ın selfisi...

elinize ayağınıza sağlık arkadaşlar...

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aranızdan erken ayrılmak zorunda kaldım ama yine de keyifliydi. Herkesin ayağına sağlık. En kısa zamanda tekrarlayalım...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Cok keyif aldik, guzel bi bulusma oldu.

Gelen arkadaslarin ayagina saglik, arkadaslarla da tanisma gorusme firsati bulmak guzeldi gercekten.