škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kasislerden gelen ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a arkadaslar araçlarınızı kasislerden geçerken denediniz mi normalde birsey yok ama kasislerde sıgırtılı bir ses geliyor. servise götürdüm.sesi videosunu cektiler fabrikaya gönderdiler sorunu çözecekler ...

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A.S. Aracınız DSG şanzımanlı mı Dsg ise bozuk yollarda da bu sesler gelebilir.

http://youtu.be/-ljavtAssAM
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2015, 12:16:36 Gönderen: trio »

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;527064
A.S. Aracınız DSG şanzımanlı mı Dsg ise bozuk yollarda da bu sesler gelebilir.

http://youtu.be/-ljavtAssAM

dsg otomatik... ses varda farklı bir ses...

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tatar331;527066
dsg otomatik... ses varda farklı bir ses...

dsg şanzumanlarda bu ses var youtuba bakarsanız sallanan ve ses yapan ürünleri arkadaş söküp göstermiş. bendeki rapid de de amortisörlerden bazen gelen bir ses var şıngırtı gibi o da normalmiş

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;527069
dsg şanzumanlarda bu ses var youtuba bakarsanız sallanan ve ses yapan ürünleri arkadaş söküp göstermiş. bendeki rapid de de amortisörlerden bazen gelen bir ses var şıngırtı gibi o da normalmiş

servise o videoyu izlettim zannetmiyorum o ses oldugunu dedi.. fabrikadaki mühendisler karar verecekmiş...

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;527069

amortisor ve fren kampanları dedi... söktü taktı birsey yok dedi.. gönderdi ...düşündüm niye sadece soldan geliyor diğer tekerlerden de gelmiyor dedik. sonra alışveris merkezine cektik.orda çok kasis vardı. bu ses kasislerde yapiyor evim ile iş arasında 11 kasis var hepsinde bu sesi duyuyorum...  bu ses farklı dedi çözemedi.. videoya cekti. fabrikaya gönderelim dedi...

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Benim araç 1 haftalık.  O sesi bende duyuyorum ve hiç rahatsız etmiyor.

Bazen yapmıyor.  Sorun edilecek seviyede değil kesinlikle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BARADA;527152
dsg pişmanlıktır
Niye??
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alakasız olacak ama birde rapidlerin el freni kabloları sanırım, aracın altından ne kadar çok sarkık duruyor geçen yolda giderken gördüm sanki kabloyu tutan malzeme kopmuşta kabloda sarkmış gibi çok enteresan ?

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a

dsg pismanlık degil sürüş keyifli... 2013 cmax vardı 4 ay kullandım 10000km yaptım bu kadar tat vermedi bana... araç konusunda şans işi birazda  bence....
 rapidde 190-200km hız yaptım  araç banamısısn demiyor. aynı 90la gidiyor gibi... yılan gibi süzülüyor sarsıntı bile yok.. çok hoşuma gitiyor..... altta zaten plastık koruma var o kablolar nerden sarkık gözüküyoer anlmadım...

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;527173
Niye??

araban mı var derdin var :)

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tatar331;527183
s.a

dsg pismanlık degil sürüş keyifli... 2013 cmax vardı 4 ay kullandım 10000km yaptım bu kadar tat vermedi bana... araç konusunda şans işi birazda  bence....
 rapidde 190-200km hız yaptım  araç banamısısn demiyor. aynı 90la gidiyor gibi... yılan gibi süzülüyor sarsıntı bile yok.. çok hoşuma gitiyor..... altta zaten plastık koruma var o kablolar nerden sarkık gözüküyoer anlmadım...

Arka tekerleklerin arkasında

Çevrimdışı TSIERCAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende geçen hafta bir 1.2tsi dsg aldım, daha alır almaz tümseklerde yumuşak da girsem sert de girsem bazen duyuyorum. İşin ilginci bu kadar bariz bilinen şeyleri servislet sanki ilk defa duymuş gibi yapıyorlarya çok ilginç. Dsg sorunlarını hepimiz biliyoruz ancak bunlar geliştirilmiş versiyonlar. Demekki hala gelişmeye ihtiyaç var. Sorun ilerde garanti bittikten sonra iş açmazsa sorun yok bu sese razıyım. Onun haricinde dsg mükemmel hele tsi motorla. Bunu birçok otomatik denemiş biri olarak söylüyorum selamlar.

Çevrimdışı gokko16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu ses bende de var yanliz benim tespitim şudur.yağmurlu havalarda kesinlikle ses olmuyor.ama benim sesin dsg den gelmediğine eminim çünkü onun sesini biliyorum.