škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni super b ilk kullanim izlenimi

aytunca · 250 · 69816

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben arka cam sileceginin bu kadar elzem olduğunu düşünmüyordum. Keşke ekletseymisim sipariş verirken. Active Opsiyon listesinde 300tl görünmekte.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;531679
Ben arka cam sileceginin bu kadar elzem olduğunu düşünmüyordum. Keşke ekletseymisim sipariş verirken. Active Opsiyon listesinde 300tl görünmekte.

Ben ekletmek istemiştim.. Fabrika geri çevirmiş dediler bir siparişi.. Ondan eklemedik..

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;531663
Padsst dan az derken ???

B8 highline ni 3 haftadir kullaniyorum ve yukset suratlere cikmama ragmen iceride ruzgar sesi namina en ufak birsey yok. Kaldi ki siz Superb i yuksek suratlerde denememissiniz.

Yalnis anlamayin ben ssla Superb yalitim konusunda kotu demiyorum ama Passat da da bahsettiginiz ruzgar sesi yok.

tabii bahsettiginiz B7 veya onceki kasalarsa bilemem

4000km de b8 passat comfortline 125bg manuel aracı kullandım. ön camın üst kısmında dikiz aynası civarından bariz rüzgar sesi aldık. ses sistemi ve klima kapalı idi. aracın sahibi de şaşırdı ben hiç duymadım dedi. ben zaten müziği açıyorum araca binince dedi. benim tek b8 passat tecrübem bu oldu. manisa dem otodan 3 defa test sürüşü istedik. 2 defa randevu verdiler, gittik araç yok müdür beyde dediler. passattürkiye forumuna da bakarsanız orada da rüzgar sesi şikayetleri var. belki araca has bir durumdu bunu bilemem. ama passatın ön camı superbden daha dik. rüzgar sesinin oluşması normal. kardeşimin leonunu da aynı güzergahta ard arda denemiştik o gün. acaba rüzgara karşı gittik de ondan mı diye. leonda o rüzgar sesi yoktu. sonuçta ben süperbimi aldım. eşim kullanıyor ve çok memnun. benim kıstasım iç hacim ve bagaj boyutu idi hatta passatı variant alacaktım. vazgeçtik. benim duyduğum tek ses lastik sesi.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün araca cam filmi yaptırdım.Görünümü daha güzel oldu.yeni superb alan veya alacaklara,mutlaka cam fılm yaptırın bu arabaya yakışıyor:)

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;531714
Ben ekletmek istemiştim.. Fabrika geri çevirmiş dediler bir siparişi.. Ondan eklemedik..

Prestij paket içinde 300 lira. Madem getirmiyorlar opsiyon listesine neden koyuyorlar. Arkadaşın biride opsiyon listesinde olmayan L&K paketi 2.0 ile alınabildiğini söylemişti böyle birşey varsa listede neden yok iki çelişkili durum

Üç donanım içinde elimde opsiyon listesi var fakat büyük olduğu için yükleyemedim. Yönetici arkadaşlar uygun görürse yarın bilgisayardan kendilerine özel mesaj olarak göndereyim siteye yüklesinler

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Doğuş grubunun pazarlama modelini hiç beğenmiyorum. Ticari olarak işlerine geleni tercih ederler, soru sorarsın net cevap alamazsın, hiç risk almaz müşteriye bindirirler. :mad:

Grubun bir parçası olarak Skoda'nın yaklaşımı da birkaç sene içinde böyle olur sanırım.:uve:

Acaba SangYong veya az bilinen diğer markalar da bu yaklaşımda mı?:wax:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: bilalduzenli;531784
Doğuş grubunun pazarlama modelini hiç beğenmiyorum. Ticari olarak işlerine geleni tercih ederler, soru sorarsın net cevap alamazsın, hiç risk almaz müşteriye bindirirler. :mad:

Grubun bir parçası olarak Skoda'nın yaklaşımı da birkaç sene içinde böyle olur sanırım.:uve:

Acaba SangYong veya az bilinen diğer markalar da bu yaklaşımda mı?:wax:

Daha az tutulan markalar tam tersi daha müşteri odaklılar. Ama çok satsaydılar ne yaparlardı bilemiyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;531807
Daha az tutulan markalar tam tersi daha müşteri odaklılar. Ama çok satsaydılar ne yaparlardı bilemiyorum.

Bence çok ta öyle olmuyor.. Kurumsallaşamamış ve eğitimleri düzgün verilmemiş dünyada daha da kötü olabiliyorlar..

Çevrimdışı ramazanmehmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar.bende bugün aranıza yeni katıldım.süper b 3 için siparşi verdim .Düşünceleriniz nedir öğrenebilirmiyim arkadaşlar.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 19 inc sirius çelik jantların fiyatını bilen var mı ?? ve hangi bayide var..

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nural bey merhaba

Ben 18 inc jant istiyordum... Fakat araç üzerinde 19 inc olduğu için almak zorunda kaldım...isterseniz benimle takas yapabilirsiniz veya satın alabilirsiniz....

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;531944
Evet sirus

özelden cevap yazdım saygılar...