škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni super b ilk kullanim izlenimi

aytunca · 250 · 69853

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
en son, yaa bu arka diz mesafesi neden bu kadar fazla ? bu kadar bagaj hacminin  ne gereği var? bence oldukça gereksiz, falan demesini bekliyodum. o gelmedi allahtan

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla yaşlı anne babanız varsa (65+) o geniş arka lazım oluyor. c sınıfı hatcback araçların arkası çok dar oluyor yaşlıların kolayca inip binebilmesi için. geniş bagaj %90 lazım olmasa da %10 hayat kurtarıyor. eşim devamlı kullanıyor misal bagajı.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: özdil;533506
Valla yaşlı anne babanız varsa (65+) o geniş arka lazım oluyor. c sınıfı hatcback araçların arkası çok dar oluyor yaşlıların kolayca inip binebilmesi için. geniş bagaj %90 lazım olmasa da %10 hayat kurtarıyor. eşim devamlı kullanıyor misal bagajı.

Mercedes S LONG'u, Bmw 7 Serisi LONG'u, Range Rover LONG'u, A8 LONG'u hep +65 yaş üstü insanlar mı kullanıyor ?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazdığımdan bunu mu anlıyorsunuz? ben kendi ailemde yaşadığım zorluklardan dolayı bunu yazdım. astra h de inip binmeleri daha zor oldu. kendi ailemde de çocuk koltuklarını koyduğumuzda arka iyice kasvetli oldu. vectra c sw aracımızın dingil mesafesi 2830 mm ve önden çekişin yerleşimi ile oldukça geniş bir diz mesafesi sunuyordu. onun yerine alınacak araba passat veya superb idi. belli bir fiyat düzeyini geçmedikçe. sizin bahsettiğiniz araçlar 3-4 yüz bin tl ve üstü fiyatlara sahip.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533534
Yazdığımdan bunu mu anlıyorsunuz? ben kendi ailemde yaşadığım zorluklardan dolayı bunu yazdım. astra h de inip binmeleri daha zor oldu. kendi ailemde de çocuk koltuklarını koyduğumuzda arka iyice kasvetli oldu. vectra c sw aracımızın dingil mesafesi 2830 mm ve önden çekişin yerleşimi ile oldukça geniş bir diz mesafesi sunuyordu. onun yerine alınacak araba passat veya superb idi. belli bir fiyat düzeyini geçmedikçe. sizin bahsettiğiniz araçlar 3-4 yüz bin tl ve üstü fiyatlara sahip.

+65 yaş altına lazım olmuyor şeklinde anladım.

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aracimla ilk sehir disi seyahatimi yaptim. Merak edenler icin 1.4 tsi ACT motorumun yakit tuketim degerlerini aktarmak istiyorum. Ankara-Bodrum arasi yaklasik 710 720 km arasi bir yol, Ankarada yola cikmadan bir kac gun once depomu fullemistim. Aracimin genel kilometresi 1100 km, 1 depo benzin ile ise suanda 860 km yol yaptim ve hala ceyrek depodan biraz daha az bir benzin var, tahminimce o yakit ile de en azindan 150 km yapabilirim. Yani kisaca bu arac 1 depo ile 1.000 km yi goruyor. Ortalama yakit tuketimim 6.0 lt/100 km de, bilgilerinize

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;533821
Arkadaslar aracimla ilk sehir disi seyahatimi yaptim. Merak edenler icin 1.4 tsi ACT motorumun yakit tuketim degerlerini aktarmak istiyorum. Ankara-Bodrum arasi yaklasik 710 720 km arasi bir yol, Ankarada yola cikmadan bir kac gun once depomu fullemistim. Aracimin genel kilometresi 1100 km, 1 depo benzin ile ise suanda 860 km yol yaptim ve hala ceyrek depodan biraz daha az bir benzin var, tahminimce o yakit ile de en azindan 150 km yapabilirim. Yani kisaca bu arac 1 depo ile 1.000 km yi goruyor. Ortalama yakit tuketimim 6.0 lt/100 km de, bilgilerinize

Ortalama hızınız kaçtı ? önemli olan bu...

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;533823
Ortalama hızınız kaçtı ? önemli olan bu...

Arac ekranina gore ortalama hizim 82km fakat ben ACC yi acip hizimi 120 km ye getirip oyle yolculuk yaptim

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alp06;533824
Arac ekranina gore ortalama hizim 82km fakat ben ACC yi acip hizimi 120 km ye getirip oyle yolculuk yaptim

Güzel değerler :ok:

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
peki yol tutuşu falan nasıl? yüksek hızlarda güven veriyor mu? astramı sattım bu aracı alıcam kısmet olursa. pişman eder mi beni bu iki hususta ?

Çevrimdışı alp06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;533828
peki yol tutuşu falan nasıl? yüksek hızlarda güven veriyor mu? astramı sattım bu aracı alıcam kısmet olursa. pişman eder mi beni bu iki hususta ?

Daha once surus izlenimlerimi yazmistim fakat tekrar etmek gerekirse, aracin yol tutusu cok basarili yuksek hizlarda dahi tek bir sarsinti olmuyor. Yuksek hizlarda yapilan manevralara aracin tepkisi basarili. Arac 140 km hiza ciktiktan sonra cok hafif bir ruzgar sesi aliyor onun disinda kabin ici yalitim cok basarili motor sesi vs asla duyulmuyor, kisaca altinizdaki araba size oldukca guven veriyor. Belirtmis oldugunuz iki hususda sizi asla pisman etmez.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
cevap için teşekkür ederim. kaçırmışım demek ki önceki yazdıklarınızı

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb Style paket aracım var. Araçtan çok mennunum. Yapılan bazı olumsuz yorumlara bakmayın. Gidin görün. Öyle karar verin. performans, konfor istiyorsanız ve bir de aile iseniz bu araç tam size göre. Bu aracı alıp ta 10 sene kullanacaksanız tam size göre... Passat'a isme para vermeyin. Teknolojiye verin. F/P oranına bakın.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasası çıkana kadar kullanılır bence. 7-8 senede bir kasa değişiyor. :)

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;533967
Yeni kasası çıkana kadar kullanılır bence. 7-8 senede bir kasa değişiyor. :)

+1

:ok: