škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia'mı sattım :(

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar 2005 fsi elegance mi dün sattım aracım full orjinal boyasız 131bin km de idi yalnız bagaj kaput ve tavanda güneş yanığı vardı ilana çıkartmadan bir arkadaşımın aracılığıyla 32.000 e verdim gitti biraz ucuz mu gitti acaba bilemedim ?
 yılbaşına doğru 3. skodam olacak yeti ile aranıza dönmeyi düşünüyorum malum piyasa belki normalleşir  :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat08;528094
merhaba arkadaşlar 2005 fsi elegance mi dün sattım aracım full orjinal boyasız 131bin km de idi yalnız bagaj kaput ve tavanda güneş yanığı vardı ilana çıkartmadan bir arkadaşımın aracılığıyla 32.000 e verdim gitti biraz ucuz mu gitti acaba bilemedim ?
 yılbaşına doğru 3. skodam olacak yeti ile aranıza dönmeyi düşünüyorum malum piyasa belki normalleşir  :)

Hayırlı olsun. Benim aracımda 2006 fsi ambiante plus paketli 82 bin km de. Sadece sol arka çamurlukta motorsikletin vurması sonucu boya var. Takas için iki bayiden fiyat almıştım 5-6 ay oldu. Birisi 30 bin diğeri 32 bin lira verdi Superb sipariş edince satılığa çıkaracağım bakalım kaça satılacak

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat08;528094
Hayırlı olsun fsi denince veremli muamelesi görülüyordu bu araçlar.Benimde 2005 fsi 149 bin km de 2 kazası var 3800+3700 aynı yerden önden küçük çaplı kaça satabilirim sizce?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;528180
Hayırlı olsun fsi denince veremli muamelesi görülüyordu bu araçlar.Benimde 2005 fsi 149 bin km de 2 kazası var 3800+3700 aynı yerden önden küçük çaplı kaça satabilirim sizce?

sizinkinin hasar kayıtlarını düşünürsek 28 - 30.000 civarında gider fsi yi bilenler zaten takılmıyor fsi olmasına şahsen ben çok memnundum audi volkswagen skoda ve seat grubu fsi yi geliştirip tsi ve tfsi olarak halen üretim yapmakta zaten