škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid ortak genel sorunlar ve çözümleri köşesi

saday · 499 · 279568

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste 200 fakat ben n 11 den aldım burda bi arkadaşın tavsiyesi üzerine 3D paspas aldım ve milimetrik oldu çok memnunum

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;546302
Serviste 200 fakat ben n 11 den aldım burda bi arkadaşın tavsiyesi üzerine 3D paspas aldım ve milimetrik oldu çok memnunum

200 çokmuş hocam serviste gerçi benim dediğimde 130 tl idi kış gelince 160 yapmışlar :D hayırlı olsun bu arada :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geri vitese taktığımda bazen tekrar boşa alamıyorum. Debriyaja tüm gücümle abanıyorum fakat vites kolu yapışıyor gibi daha 3,5 bindeyim. Zamanla oturur dedim oturmadı. Zor durumda bırakabilir. Ayrıca üçüncü vites tam ortada değil 5 e daha yakın ve geçirirken bazen takılıyor hafif sağlı atmazsam. Servise demiştim 3. Vites olayını sıkıntı yok dediker şimdide geri vites çıktı başıma.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;546515
Geri vitese taktığımda bazen tekrar boşa alamıyorum. Debriyaja tüm gücümle abanıyorum fakat vites kolu yapışıyor gibi daha 3,5 bindeyim. Zamanla oturur dedim oturmadı. Zor durumda bırakabilir. Ayrıca üçüncü vites tam ortada değil 5 e daha yakın ve geçirirken bazen takılıyor hafif sağlı atmazsam. Servise demiştim 3. Vites olayını sıkıntı yok dediker şimdide geri vites çıktı başıma.
Vites kolunun tam altına denk gelen yerde burçları falan aşındı ya da ayarsız ya da yerine tam oturmuyor olabilir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;546548
Vites kolunun tam altına denk gelen yerde burçları falan aşındı ya da ayarsız ya da yerine tam oturmuyor olabilir.

Geçirmekte zor çıkarmakta servise gideceğim yakında. İlk 1000 km de de debriyaj ses yaptı yağladılar geçti.

Çevrimdışı ekrem742

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Farlarindan  şikayetçiyim aracın h15 far bulan varsa bilgi verebilir mi

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekrem742;546643
Farlarindan  şikayetçiyim aracın h15 far bulan varsa bilgi verebilir mi

Aydınlatmasından şikayetçiyseniz kesinlikle katılıyorum. Bir çözümü var mıdır

Çevrimdışı StokeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;546702
Aydınlatmasından şikayetçiyseniz kesinlikle katılıyorum. Bir çözümü var mıdır

Aydınlatmasından nasıl şikayetçisiniz? Aydınlatması halojen bir fara göre gayet iyi bence, bundan iyisi Xeonon. :)

Çevrimdışı 07kml07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;546302

Paspası ne kadara aldınız? Link varsa atabilir misiniz yada Nasıl ulaşabilirim ?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 07kml07;546807
Paspası ne kadara aldınız? Link varsa atabilir misiniz yada Nasıl ulaşabilirim ?

Tarz marka hepsiburada dan almışım. Fakat şu anda temin edilmemektedir yazıyor.

http://urun.n11.com/bagaj-havuzu/tarz-skoda-rapid-3d-bagaj-havuzu-2013-sonrasi-P76162947

Çevrimdışı 07kml07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 07kml07;546845
https://www.eliftuning.com/Tarz-Skoda-Rapid-3D-Havuzlu-Special-Paspas_71969.html#0  Bu paspas Nasıl bakabilirmiyiz dostlar..

Benim gönderdiğim link ile aynı ürün ama 15 ₺ daha pahalı. Ben çok memnunum koku bile yok

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normalde yol tutuş ve viraj kabiliyetini çok beğendiğim rapidimin lastiklerini 185 65 15 olan eski kışlıklarla değiştirmiştim. Bugün otobanda 120 üzeri çıkmaya cesaret edemedim acayip güvensiz geldi. Araç zaten 15 inç 65 yanak çok zorluypr sanırım. Orjinali 185 60 15 ama 2-3 sene sonra kaliteli bir lastikle 195 55 15 yapacağım. Şimdilik kışlıklar ş.içi için yeterli ama limitlerini öğrenmiş olduk.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu far konusundan bende sikayetciyim.sürekli gece yollardayım aracım 52 bine geldi,sis farım sürekli açık,uzunlar etkisiz.bunun bir çözümü olmalı,eşimin 2005 model 206 sı var 5 gömlek daha üstün

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;548330
Bu far konusundan bende sikayetciyim.sürekli gece yollardayım aracım 52 bine geldi,sis farım sürekli açık,uzunlar etkisiz.bunun bir çözümü olmalı,eşimin 2005 model 206 sı var 5 gömlek daha üstün

Buldunuz mu bir çözüm