škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid ortak genel sorunlar ve çözümleri köşesi

saday · 499 · 279309

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;530861
Cok tesekkurler ibrahim bey suan xenon olayina daha bi olumlu yaklasiyorum(:

son resim shop!!:)

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sayın Admin,

1.Sayfada 6.Maddeyi SDerviste yazılım güncellemesi ile çözüldü şeklinde değiştirebilir miyiz ?

teşekkürler

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sizde de oluyor mu arkadaşlar, gündüz farı açıkken hava kararınca gösterge kadran ışıkları kararıyor sadece ibre ışıkları yanıyor beyaz şeklinde. Bu acaba far sensöründen  mi oluyor

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Managerhtd;531605
Sizde de oluyor mu arkadaşlar, gündüz farı açıkken hava kararınca gösterge kadran ışıkları kararıyor sadece ibre ışıkları yanıyor beyaz şeklinde. Bu acaba far sensöründen  mi oluyor

Evet bir güzel detay daha bizdede böyle hatta saate göre mi sensöre göre mi çalışıyor diye saati ileri aldım. Bir fark olmadı yani bir yerlerde sensör var ve gece farlarını açmaya zorluyor. Güzel bir güvenlik önlemi. Madem sensör var farlarıda yaksa güzel olurdu ama neyse bunada şükür.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;531761
Balatalar çok tozutmuyor mu sizcede ?
Evin sağ çaprazına lastikçi açılmış. Rica ettim lastik basınç kontrol aparatını verdiler soğuk lastiklerin basınçlarını kontrol ettim. Dokunduğum sadece supap kapaklarıydı ve araç nispeten temizdi. Buna rağmen ellerim kapkara oldu. Anlayacağın o tozutma hepsinde var artık zira eskisi gibi asbestli balata kullanılmıyor. Kullanılan malzeme de çabuk bitiyor haliyle de tozutuyor.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;531770
Evin sağ çaprazına lastikçi açılmış. Rica ettim lastik basınç kontrol aparatını verdiler soğuk lastiklerin basınçlarını kontrol ettim. Dokunduğum sadece supap kapaklarıydı ve araç nispeten temizdi. Buna rağmen ellerim kapkara oldu. Anlayacağın o tozutma hepsinde var artık zira eskisi gibi asbestli balata kullanılmıyor. Kullanılan malzeme de çabuk bitiyor haliyle de tozutuyor.:wnk:

En son adını bile hatırlamadığım bir balata takmıştı usta eski aracıma gram iz olmuyordu. Bunda 1 haftada jant kapkara oluyor.  Arkaların kampana olmasına seviniyor insan :)

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese selam araclarimiza cok yakiscagini dusundugum su on izgara icin siz ne dusunuyosunuz ve daha once superskodadan tr ye siparis vere  oldumu acaba ??

http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-stainless-steel-grille-ribs-covers-full-19pcs-set

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;532400
Herkese selam araclarimiza cok yakiscagini dusundugum su on izgara icin siz ne dusunuyosunuz ve daha once superskodadan tr ye siparis vere  oldumu acaba ??

http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-stainless-steel-grille-ribs-covers-full-19pcs-set

Hocam benimkiyle bir fark gormedim benimkide ayni izgarasi ne tarafta degisiklik veya sizin kasa mi eski ?

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;532418
Aracinizin on izgarasi full krom mu aracinizi goremedim de ?

Farkı şimdi anladım hocam ben o çerçeveden bahsediyorsunuz sanmıştım. Bencede güzel durur. Fiyatıda uygunsa yapın derim.

Düzenleme: bide altına krom çıta yaptirdiniz mi set gibi olur ve yakışır hocam :)
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2015, 17:07:45 Gönderen: Mgenco »

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mgenco;532431
Farkı şimdi anladım hocam ben o çerçeveden bahsediyorsunuz sanmıştım. Bencede güzel durur. Fiyatıda uygunsa yapın derim.

Düzenleme: bide altına krom çıta yaptirdiniz mi set gibi olur ve yakışır hocam :)

Aynen oyle yapmayi planliyorum iste sadece superskodadan alisveris yapan varmi o konuda bi geri donus bekliyorum (:

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532533
semih bey tüm rapidler kampana değil ama :)

Vurmayın yüzümüze :) avunuyoruz işte :)