škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 küçük dokunuşlar

kaleli17 · 138 · 37499

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;540559
teşekkürler :D son anda gelişen bir durumdan dolayı ilandan kaldırdım.. bir süre daha binebileceğiz :D

Niyazi bey ön panjurdaki krom çizgileri nasıl yaptınız

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;541565
Niyazi bey ön panjurdaki krom çizgileri nasıl yaptınız

erzincanda büyük sanayi sitesindeki aksesuarcıdan aldım,  nikelaj metresi 1tl :D

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam güzel olmuş güle güle kullanın ancak şu 3 köşedeki çıkıntılar bana itici geliyor biraz 15 liraya alıp dikecektim bende ama sırf bunun için 150 liraya direksiyon sökülüp detaylı dikilenden düşünüyorum.ama şu an direksiyon söktürmeye kıyamıyorum tabi onun için direksiyon eskiyince biraz yaptırırım heralde

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;541601
Hocam güzel olmuş güle güle kullanın ancak şu 3 köşedeki çıkıntılar bana itici geliyor biraz 15 liraya alıp dikecektim bende ama sırf bunun için 150 liraya direksiyon sökülüp detaylı dikilenden düşünüyorum.ama şu an direksiyon söktürmeye kıyamıyorum tabi onun için direksiyon eskiyince biraz yaptırırım heralde

o bölgeler banada itici geliyor fakat dreksiyon erken aşınmasın die korumuş olayım diye düşündüm.

Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;541599
erzincanda büyük sanayi sitesindeki aksesuarcıdan aldım,  nikelaj metresi 1tl :D

gecen gün oto yıkamada eleman dikkat etmedi ortadaki söküldü, ben dikkat ediyordum onlara yıkarken yinede pahalı birşey değil herzaman uygulanabilir zararsız şık gösteren ürün.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;541603
gecen gün oto yıkamada eleman dikkat etmedi ortadaki söküldü, ben dikkat ediyordum onlara yıkarken yinede pahalı birşey değil herzaman uygulanabilir zararsız şık gösteren ürün.

Yıkamacıların dikkatsizliği benimde canımı sıkıyor bir kere yıkattım ondada başında bekledim sungerle hortumla yavaş yavaş yıkattırdım yine de hassas olmadıklarını gördüm benim dememle bişeyler yapıyorlar.o yüzden vakit oldukça kendim yıkıyorum hep.deri direksiyon hakkında da sizin düşüncenize de hak veriyorum hocam bende sizin gibi ikilemde kaldım dediğim kısımlar dışında çok hoş gorunuyor ve fiyatı da baya cezbedici :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;547357
Montecarlo ızgara çalışması

Hocam güzel olmuş

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç güzel ama plakasıyla hiç hoşlaşmıyorum :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;547367
Araç güzel ama plakasıyla hiç hoşlaşmıyorum :)

ömer bey plakasız daha hoş olacağınımı söylemek istiyorsunuz ? yoksa plakamı güzel değil?

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;547372
ömer bey plakasız daha hoş olacağınımı söylemek istiyorsunuz ? yoksa plakamı güzel değil?

Yok öyle değil Erzincan'da öğrenciydim her öğrenci gibi şehir bana hep bi soğuk geldi onun şakası bu :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;547373
Yok öyle değil Erzincan'da öğrenciydim her öğrenci gibi şehir bana hep bi soğuk geldi onun şakası bu :)

:D  şehir meselesi yani :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;547376
:D  şehir meselesi yani :)

Aynen öyle :)

Çevrimdışı tolgakoroglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;547357
Montecarlo ızgara çalışması

Siyahın üzerine çok tatlı olmuş. Ellerinize sağlık. Direk aldınız mı yoksa boyadınız mı?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolgakoroglu;548047
Siyahın üzerine çok tatlı olmuş. Ellerinize sağlık. Direk aldınız mı yoksa boyadınız mı?

dipart sprey boya ile boya yapıldı.