škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 küçük dokunuşlar

kaleli17 · 138 · 37537

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;529572
Kaput koruma , park sensörüm , sis farım ve  çelik jantım kaldı. Tüm bunları maddi durumlarım iyileşince sırayla tamamlayacağım.. Camlara Filmde çektirdim.. Çok iyi oldu.. Ama her nedense aracımla ilgili aksesuar konusunda daha ne yapabilirim diye düşünüyorum :) Belki ilk aracım olduğu içindir :) Ama b.. çıkarmamak gerek .. Neyse tatilde gelişmeler olursa aman bizi habersiz bırakma :)
[/QUOTE]

Sis farı işi maliyetli olabilir dikkat et far anahtarının ve alt panjur değişimi ve oraya elektrik tesisatı çekilmesi gerekir :)

Valla daha da masraf etmeyi düşünmüyorum bende çünkü ev aldığım için geçici bir araç niyetinde benim için :)

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;529813

Sis farı işi maliyetli olabilir dikkat et far anahtarının ve alt panjur değişimi ve oraya elektrik tesisatı çekilmesi gerekir :)

Valla daha da masraf etmeyi düşünmüyorum bende çünkü ev aldığım için geçici bir araç niyetinde benim için :)[/QUOTE]

Ahh bakalım daha neler öğreneceğim..sis farı alıyorsun taktırıyorsun sanıyordum.. Bu kadar zahmetli ve dediğin gibiyse pahalı olacağını tahmin etmiyordum.. Sis farı olmazsa olmazlardan değil sanırım..Yaptırmam olur biter :) Evinde hayırlı olsun kardeşim güzel günlerde oturun..Sen yinede bizi habersiz bırakma buralarda ;) ya bide Süleyman kardeşim gündüz gözüyle yan profilden ve ön profilden aracının fotosunu yükler misin foruma merak ediyorum ;)
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 20:33:12 Gönderen: kaleli17 »

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;529826

Valla daha da masraf etmeyi düşünmüyorum bende çünkü ev aldığım için geçici bir araç niyetinde benim için :)

Ahh bakalım daha neler öğreneceğim..sis farı alıyorsun taktırıyorsun sanıyordum.. Bu kadar zahmetli ve dediğin gibiyse pahalı olacağını tahmin etmiyordum.. Sis farı olmazsa olmazlardan değil sanırım..Yaptırmam olur biter :) Evinde hayırlı olsun kardeşim güzel günlerde oturun..Sen yinede bizi habersiz bırakma buralarda ;) ya bide Süleyman kardeşim gündüz gözüyle yan profilden ve ön profilden aracının fotosunu yükler misin foruma merak ediyorum ;)[/QUOTE]

Eyvallah kardeşim Allah razı olsun :) Müsait zamanımda çekip atarım yarın hemen :) Bakalım kasımda opel astra K kasa gelicek muhtemelen ilk bakıma girip çıkar aracı değiştiririm ben yada leon a geri dönüş yaparım :)

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi buyur arabayi değiştirmek nerden çıktı..?? Fabiada bi sıkıntı mi var ??

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;530019
Hadi buyur arabayi değiştirmek nerden çıktı..?? Fabiada bi sıkıntı mi var ??

Zaten geçici almıştım abi ev aldığım için uzun süre bineceğim bir araç değil pek 1.5 sene falan daha biner satarım büyük ihtimal :)

Çevrimdışı efem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Aranıza yeni katıldım cepten foto yukleyemiyorum boyut büyük diyor yardımcı olabilirmisiniz

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efem;531323
Merhaba Aranıza yeni katıldım cepten foto yukleyemiyorum boyut büyük diyor yardımcı olabilirmisiniz

Hocam fotoğrafı https://hizliresim.com/ bu siteye yükle ilk önce. Yükledikten sonra 3 nokta var sağ altta ordan boyut olarak orta 500px var onu seç. Daha sonra forum için olan kodu yorumuna yapıştır resmin yayınlanacak burda.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

arkadaşlar swing ekranımı piano black folyo ile kaplamak istiyorum.teybin düğmelerinin çevresinde ufak tefek çizikler var onlarda gitmiş olur.kabaca şu şekilde göstermeye çalıştım.piano black olan yerleri yenileyeceğim ekranın çevresindeki gri çerçeveyi de kaplamış olacağım.bu şekilde ekran biraz daha büyük gibi durur ya da basitlikten çıkar gibi geldi bana.sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.bu arada fotoğraf alıntıdır.

Çevrimdışı Ewarrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;529059
Valla suleyman senin ledlerden aldim..canbus dipsiz led kardesim..plaka aydinlatmaya harika oldu..ben biraz abartip bagaj  aydinlatma ve torpido aydinlatmayada taktim...icerisi aydinlatma icin canbuslar olmuyo..oto elektrikci tamircisine iki ucu sivri 12 v ampullerden taktirdim..harika oldu gözleri felan hic almiyo..hele araba kilidini disardan actin mi icerisi cok guzel gözüküyor

Hocam bu canbus dipsiz ledler ne kadar ?birde arıza ışığını yakmıormu bu ledler??

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ewarrr;534343
Hocam bu canbus dipsiz ledler ne kadar ?birde arıza ışığını yakmıormu bu ledler??

Gittigidiyordan aldım kardeşim.. 2 adet olmak üzere satılıyor.. 24.90 tl..Hiçbir şekilde arıza uyarısı vermiyor..

Çevrimdışı Ewarrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;534368
Gittigidiyordan aldım kardeşim.. 2 adet olmak üzere satılıyor.. 24.90 tl..Hiçbir şekilde arıza uyarısı vermiyor..

Kendimşz takabiliriz değil mi elektrikçiye gerek yok.. Herhangi bir ekstra takmadan baska birşey yapmıyoruz....
Birde iç aydınlatmalara olsa süpwr olurmuş ya...
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2015, 22:39:00 Gönderen: Ewarrr »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ewarrr;534376
Kendimşz takabiliriz değil mi elektrikçiye gerek yok.. Herhangi bir ekstra takmadan baska birşey yapmıyoruz....
Birde iç aydınlatmalara olsa süpwr olurmuş ya...

Açıkçası ben tanıdık bir oto elektrikçi arkadaşa taktırdım..Kendim takmadım..Bide kendin takmayı çok önermem eğer ki bu işlerden anlamıyorsan.. Allah muhafaza elinde kalır..İç aydınlatmalara da taktırdım ben ancak iç aydınlatmalara canbus dipsiz led olmuyor.. İki ucu sivri led ampullerden.. Ayrıca canbus dipsiz ledler plaka aydınlatmada , bagaj ve torpido aydınlatmalara uyumludur.. Oralara da takabilirsin..Takarken herhangi extra bir uygulama yapmıyoruz :ok:

Çevrimdışı Ewarrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;534727
Açıkçası ben tanıdık bir oto elektrikçi arkadaşa taktırdım..Kendim takmadım..Bide kendin takmayı çok önermem eğer ki bu işlerden anlamıyorsan.. Allah muhafaza elinde kalır..İç aydınlatmalara da taktırdım ben ancak iç aydınlatmalara canbus dipsiz led olmuyor.. İki ucu sivri led ampullerden.. Ayrıca canbus dipsiz ledler plaka aydınlatmada , bagaj ve torpido aydınlatmalara uyumludur.. Oralara da takabilirsin..Takarken herhangi extra bir uygulama yapmıyoruz :ok:

Ok hocam teşekkğrler bilgi için...
yarın alıp takıyor ve buraya akşam fotolarını koyuyorum...çok yakışacak çok :D