škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;571271

yeni 16 jantlarla
İyi günler yasin hocam acaba jantları sonradan mı yaptırdınız fiyatı öğrenebilirmiyim.Camlar kaç numara film ön arka aynı numaramıdır?Tavan cam mı yoksa kaplama mı? cevap için teşekkürler.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba jantları sonradan aldım orjinal jantları kışlıklara kullancam filmler önler 2 arkalar 3 numara tavan cam .jantlar 1100 tl lastikler tanesi 340 tl

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;571310
Merhaba jantları sonradan aldım orjinal jantları kışlıklara kullancam filmler önler 2 arkalar 3 numara tavan cam .jantlar 1100 tl lastikler tanesi 340 tl
Jantları orjinal skoda mı yoksa başka markamı?aracınız çok güzel olmuş güle güle kullanın.Jantları nerden aldınız acaba?

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: daredevil;571311
Jantları orjinal skoda mı yoksa başka markamı?aracınız çok güzel olmuş güle güle kullanın.Jantları nerden aldınız acaba?

Teşekkürler , orjinal jantların tanesi 600 tl çok pahalı sahibinden.com dan buldum anadolu yakasından bi yerden aldım ama tse li ve tuv onaylı pdw marka normal replikalar ağır oluyor bunlar hafifti daha önce 17" te taktım bayağı yoruyor ve çok ses yapıyordu gerçi lastikleri falken almıştım ondan da olabilir bu sefer lastikleri brigstone aldım

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;571271

yeni 16 jantlarla

bu jantları bende görmüşdüm sahibinden .com da çok beğendim.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Bu da bizim Fabia.. Çok yakında inşallah Monte Carlo bodykit ile buluşacak! [emoji4] [emoji4]

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufaklik;575207
Alın fabis

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam allah senden razı olsun. sipariş etmeyi düşündüğüm renk kombini tam olarak buydu. memnun musun renkten? isi pisi belli ediyor mu bakımı zor mu?

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kırmızı renk zordur opak oldugundan , bakmazsaniz kendiliğinden sönen mum gibidir ama fırçadan korur wax sını cilasini atarsanız manken gibide dikkat çeker

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufaklik;575419
Kırmızı renk zordur opak oldugundan , bakmazsaniz kendiliğinden sönen mum gibidir ama fırçadan korur wax sını cilasini atarsanız manken gibide dikkat çeker

hocam bu renk her yerde farklı görünüyor kafam karıştı. şu video nun ilk 20 saniyesine bakın. adam arabayı tanıtırken bu renge corrida kırmızısı diyor ama bu sizinkine göre aşırı parlak değil ve sanki daha güzel. https://www.youtube.com/watch?v=vsyvpjeTd-Y

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O videoyu biliyorum daha burada satışa çıkmadan önce araştırırken izlemiştim ama rahat olun aynı renk orada hava kapalı ve çekim için kullanilan araçla  alakalı bi ton farkı var gibi ama gerçekte yok bu akşam benim araca benzer arka arkaya resim paylaştım o resimlerde de biraz fark var birincisi açı ve uzaklıktır ikincisi bakim birinci neden için bisey diyemem ama ikinci için söyleyeceğim çok şey olur benim araca yikamaci eli deymedigi gibi deysede başında beklerim fırça vurmasın diye boya sının bakımını de hiç ihmal etmem ama siz videodan etkilenmeyin bu  renk kombinasyonu tek baska yok sıfırını temiz halini görseniz bayılırsınız emin olun

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufaklik;575434
O videoyu biliyorum daha burada satışa çıkmadan önce araştırırken izlemiştim ama rahat olun aynı renk orada hava kapalı ve çekim için kullanilan araçla alakalı bi ton farkı var gibi ama gerçekte yok bu akşam benim araca benzer arka arkaya resim paylaştım o resimlerde de biraz fark var birincisi açı ve uzaklıktır ikincisi bakim birinci neden için bisey diyemem ama ikinci için söyleyeceğim çok şey olur benim araca yikamaci eli deymedigi gibi deysede başında beklerim fırça vurmasın diye boya sının bakımını de hiç ihmal etmem ama siz videodan etkilenmeyin bu renk kombinasyonu tek baska yok sıfırını temiz halini görseniz bayılırsınız emin olun

hocam gözalıcı olmasına gözalıcı da işte ben aşırı parlak şeyleri sevmiyorum. potansiyel nazar çekici bu. hele yaşım da genç olunca bir de memleket ufak bir yer bizim. beyaz siyah hem ağır hem spor o daha çok hoşuma gitti benim. tabi zevkler ve renkler yani:)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2008 Fabia TDI ambiante...
Hella bi-halogen mercekli far değişimi yapıldı...(Adet fiyatı 520 TL)
tabii OSRAM halogenler 4300 PRC xenon ile değişti, (110 TL)  
eski TYC sisler ve sorunlu tesisatı söküldü,
yeniden dört roleli sis tesisatı çekildi, direksiyon miline switch takıldı,
sağa sola dönüşler ve sinyallerde dönen tarafın sis yanacak,
tabii hıza duyarlı olamayacak.
sis tesisatı uzun far devresine entegre edildi, artık uzunlar yanarken sisler sönecek.
 orj hella sis takımı sipariş edildi, (Adet fiyatı 130 TL) gelince takılacak,

Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;575445
2008 Fabia TDI ambiante...
Hella bi-halogen mercekli far değişimi yapıldı...(Adet fiyatı 520 TL)
tabii OSRAM halogenler 4300 PRC xenon ile değişti, (110 TL)  
eski TYC sisler ve sorunlu tesisatı söküldü,
yeniden dört roleli sis tesisatı çekildi, direksiyon miline switch takıldı,
sağa sola dönüşler ve sinyallerde dönen tarafın sis yanacak,
tabii hıza duyarlı olamayacak.
sis tesisatı uzun far devresine entegre edildi, artık uzunlar yanarken sisler sönecek.
 orj hella sis takımı sipariş edildi, (Adet fiyatı 130 TL) gelince takılacak,

Engin abeeey senden beklediğimiz hareketler bunlaaar :) geç oldun güç olsun sisler gelince bol dönemeçli bo çat çat lı bir gece videosu bekliyoruz haberin olsn :)