škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Bilgic;588689
Alıntı yapılan: frknkpt;588643
Buda benimki :) Ön tamponun altında çok az bir siyahlık var rötuş boyası ile düzelirmi beyler ? Birde Maşallah diyelim :) kazasız belasız inşallah..

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Rengi şeker beyazı mı?

Evet ama ruhsatta beyaz yazmışlar direk. rengi hafif parlak konya şekeri renginde :dede::dede:

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
@frknkpt Ruhsatta ana renkler yazılıyor. Şeker beyazı, Yarış Mavisi, Corrida Kırmızısı vs Ana renkleri ne ise o yazılıyor. :)

Hatta bir renk var fabia da grimsi-bejimsi bir şey ruhsatta sarı diye geçiyor ama arabanın sarı ile alakası yok.

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Corvette.;588728
@frknkpt Ruhsatta ana renkler yazılıyor. Şeker beyazı, Yarış Mavisi, Corrida Kırmızısı vs Ana renkleri ne ise o yazılıyor. :)

Hatta bir renk var fabia da grimsi-bejimsi bir şey ruhsatta sarı diye geçiyor ama arabanın sarı ile alakası yok.

Evet demekki ondan beyazmış ruhsatta :) saol bilgi için

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: erengulec;588833

Bu da benim fabia'm :)

Maşallah hocam rengi güzel refleks gümüşmü yoksa sonradan kaplamamı ? jant renk uyumu hoş olmuş

Çevrimdışı erengulec

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;588859
Maşallah hocam rengi güzel refleks gümüşmü yoksa sonradan kaplamamı ? jant renk uyumu hoş olmuş
Teşekkürler. Rengi gümüş renk konseptiyle aldım :)

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;584193
bir zamanlar fabişin hali :) çok mu kararatmışdık ne?
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 09:41:50 Gönderen: mehmetniyazi61 »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
murat bey maşallah makineye .. senin hava filitresini merak ediyorum bir resim atabilirmisin ve aldığın parçaların marka model bilgilerinide faydalı olduğunu yazmıştın merak ediyorum sanırım bende yapacağım.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;602692
murat bey maşallah makineye .. senin hava filitresini merak ediyorum bir resim atabilirmisin ve aldığın parçaların marka model bilgilerinide faydalı olduğunu yazmıştın merak ediyorum sanırım bende yapacağım.

Mehmet hocam 1.0 araca sisleri nerde kaça taktırdın ? bende düşünüyorum uzun süre aracı satmıyacağım için. Bilgi verirsen süper olur.

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Buda benden :)

Not: Resim çok büyük yahu bir türlü küçültemedim..
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 13:19:15 Gönderen: Hacibumbada »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;602695
Mehmet hocam 1.0 araca sisleri nerde kaça taktırdın ? bende düşünüyorum uzun süre aracı satmıyacağım için. Bilgi verirsen süper olur.

Trabzon  servisten temin ettim fakat sanayide bir elektrikciye montajını yaptırdım arka sislere bağlantı yaptırdım. sislerin tanesi 450 tl cıvarına mal oldu cerceveleri ile.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;586155
Benim yarış mavisi araç hiç bir özel koruma yaptırmadım. Kuş pislediği zaman ıslak mendille siliyorum oda senede 2-3 kez oldu. Fırça kullanmıyorum süngerle sadece ve boya ilk günkü gibi bakımı hiçte zor değil şuanlık. Yazın kapalı garajda kışın dışarda duruyor. Renktende gayet memnunum bence düşünebilirsiniz

Bende aracı Yeni aldım seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi