škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;602715
Bende aracı Yeni aldım seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serviste yaptirma al aracini bildigin ismi duyulmuş biryere yaptir serviste aracini yikatma bile teslim al herseyini disarda yaptir hocam

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;602737
Serviste yaptirma al aracini bildigin ismi duyulmuş biryere yaptir serviste aracini yikatma bile teslim al herseyini disarda yaptir hocam

Servisler cidden bu kadar sıkıntılı mı ?
Aracı aldığımda iç kapı direklerinde daha kirler vardı tabi bunları göz artı etmemek Lazım
G.antep de işin ehli bir usta var orada yaptıracağım zaten
Ayrıca bu spor koltukları soracaktım aklım çok karıştı ben alırken de kırmızı bir arada görüp almıştım ama bir baktım bende Yok [emoji28]
Birde bu spor direksiyon ?
Nasıl oluyor o koltuk durumu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] sorması ayıp aracı kaça aldın hocam?. Spor koltuk ve direksiyon opsiyonel paketlerde. İkisinin toplamı 3000 bulur. Eğer fiyatlaman içinde varsa ama aracında yoksa sıkıntı ama bence senin model olarak bindiğinle aldığın opsiyon paketleri aynı değil hocam. Servisler aceleci ve baştan sağma yapmak için kurulmuşlar sanki. Ben aracı aldığımda çamurluk içleri bildiğin 2cm çamur kaplıydı alırken sitem ettim utanmadan böyle mi teslim edeceksiniz 0 arabayı naptınız dün cross mu yaptınız Belgrad ormanını mı turladınız ya dedim çok yoğunuz dedi. Ben cam filmi ve Seramik kaplama yaptırdım ama pişman oldum şimdiki aklım olsa asla serviste araç bile yıkatmam bakımdan bakıma giderim

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] Kırmızı renklere sahip spor koltuk takımı sadece Monte Carlo seçeneği ile geliyor. Siz muhtemelen Spaceback Monte Carlo üzerinden baktınız koltuklara. Monte Carlo seçeneğinde direksiyon dikişleri de kırmızı oluyor.

Servis konusuna gelirsek; ben aracımı Doğuş Oto'dan aldım. Siparişle getirdim, indirimleri de çok iyiydi. Hakkını teslim edeyim şimdi. Teşekkür ederim bir kez daha :) Arabayı aldığımda sağ arka kapı açma kolu üzerinde sarı lekeler vardı. Elimi sürdüğümde geçmişti, ben de önemsememiştim. Aracı aldıktan bir hafta sonra yıkamaya gittiğimde sarı lekelerin bir çok yerde olduğunu gördüm. Bastırarak silince geçiyordu, ama uğraşmaktan canım çıktı. Boya koruma yaptırdım özel bir yerde ₺ 160'a mal oldu bana.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 13:33:00 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;602692
murat bey maşallah makineye .. senin hava filitresini merak ediyorum bir resim atabilirmisin ve aldığın parçaların marka model bilgilerinide faydalı olduğunu yazmıştın merak ediyorum sanırım bende yapacağım.

Teşekkür ederim. Size foto atıcaktım onu unuttum kusura bakmayın, en kısa zamanda atıcam inş. Merak ettiğiniz ne varsa elimden geldiğince yardımcı olurum :ok:

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] Ralli Yeşilini ben de çok istemiştim, çok güzel bir renk. Ancak ülkemizdeki araçların çizilme durumunu göz önünde bulundurursak bakımı çok zor. En ufak çizik gözüme batacaktı. Ayrıca her yağmur-kar sonrası sokakların berbat derecede çamur olması da bu seçimimi Lazer Beyazı yönünde değiştirdi.

Güle güle kullanın. Çok güzel aracınız :)

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;602773
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] Kırmızı renklere sahip spor koltuk takımı sadece Monte Carlo seçeneği ile geliyor. Siz muhtemelen Spaceback Monte Carlo üzerinden baktınız koltuklara. Monte Carlo seçeneğinde direksiyon dikişleri de kırmızı oluyor.

Servis konusuna gelirsek; ben aracımı Doğuş Oto'dan aldım. Siparişle getirdim, indirimleri de çok iyiydi. Hakkını teslim edeyim şimdi. Teşekkür ederim bir kez daha :) Arabayı aldığımda sağ arka kapı açma kolu üzerinde sarı lekeler vardı. Elimi sürdüğümde geçmişti, ben de önemsememiştim. Aracı aldıktan bir hafta sonra yıkamaya gittiğimde sarı lekelerin bir çok yerde olduğunu gördüm. Bastırarak silince geçiyordu, ama uğraşmaktan canım çıktı. Boya koruma yaptırdım özel bir yerde ₺ 160'a mal oldu bana.

Hocam şimdi şöyle ben fabia almak istemiyordum baktık
Tanıdık olunca o an bir samimiyet oldu ve samimiyetten dolayı aldık aracı bayide showroom kısmında kırmızı bir araba vardı pek alıcı göz ile olmasada baktım o an koltukları fln bayağı hoşuma gitmişti dedim güzelmiş Sonra bu resimleri görünce o kırmızı arabada ki koltuk acaba spor koltuk muydu dedim ?
Bana lacivert araba gelecek dediler ve bende onu istedim kırmızı metalik renk olmadığı için ve o an kırmızı araba satıldığı için laciverti istedik ve biz diğer aracı beklerken kırmızı iptal oldu isterseniz dediler ama yok dedim
Kafamda deli sorular ama fabişi aldık yarış mavisi
Style paket
Paket konusunda fln Eminim sıkıntı Yok araba bana 60.000 tl ye geldi yarış mavisi
Birde 2. El ellerinde rapid sp 1.4 tdi dsg vardı onu aldık ekstra arka cam paketi var ( arka cam uzun oluyor yan aynalar siyah kaplı fln )

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;602768
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] sorması ayıp aracı kaça aldın hocam?. Spor koltuk ve direksiyon opsiyonel paketlerde. İkisinin toplamı 3000 bulur. Eğer fiyatlaman içinde varsa ama aracında yoksa sıkıntı ama bence senin model olarak bindiğinle aldığın opsiyon paketleri aynı değil hocam. Servisler aceleci ve baştan sağma yapmak için kurulmuşlar sanki. Ben aracı aldığımda çamurluk içleri bildiğin 2cm çamur kaplıydı alırken sitem ettim utanmadan böyle mi teslim edeceksiniz 0 arabayı naptınız dün cross mu yaptınız Belgrad ormanını mı turladınız ya dedim çok yoğunuz dedi. Ben cam filmi ve Seramik kaplama yaptırdım ama pişman oldum şimdiki aklım olsa asla serviste araç bile yıkatmam bakımdan bakıma giderim

Seramik ve cam filminden nasıl pişmansınız ?
Size ne kadara mal oldu birde hangi marka yapıyorlar acaba size garanti belgesi vs verdiler mi ?

Yanlış hatırlamıyorsam kırmızı araç içinde aynı fiyat demişlerdi 60.000 dediler o an diye hatırlıyorum ?

Bunu çok sorgulamanında bir faydası Yok hatta hiç Yok ama işte merak uyandırıyor ?? [emoji36]

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] kardeş 1200tl ye motor koruma+iç döşeme koruma+klima havalandırma bakteri vs koruma+full cam filmi+ seramik kaplama+ Ön cam su atma özelliği paketini aldım. Şimdi alırken yaparken ballandıra ballandıra anlatıyorlar, yok filmi yapacaz ışık gececek ama enerjisi gecmeyecek içerisi karanlık olmayacak vs dediler önlere 2 numara yaptılarresmen kavşaklarda gece araçları göremedik onları söktürdüm 1 numara yaptırdım tekrar ve para vermedim ama bildiğin siyah bant yani hiçbir özelliği yok. Seramik kaplama yaptırırken şöyle iyi olacak böyle su atacak amanın toz toprak tutmayacak suyu döktün mü akıp gidecek dedi, yaptırdık aracı teslim alırken 5 yıl garantili ama 3. yılda geri gelin yenilemek gerekir dedi, tazikli su ile çok yıkamayın, kalitesiz köpük kullanmayın, fırça sünger kullanmayın yoksa üzerindeki koruma özelliği kaybolur dedi, bunları yaparken söylemeyen adam yapınca parayı alınca uyarı maksatlı söylüyor. Ön cam su tutmazlık 15.000km götürür dedi 1. aydan sonra öyle bir özellik kalmadı, İç döşemelere ne sıktılar ne yaptılarsa 2 ay boyunca dokundugumuz her yer elimizde kımıl kımıl bir his bıraktı hatta eşim alerji oldu bu sebepten. Geçen bir Sonaxa gittim arkadaşı görmeye, boyanın üzerinde birşeyler yaptı ve Seramik kaplamada Nano kullanmamışlar düz seramik kaplama yapmışlar bu çok uzun ömürlü olmaz dedi. Yani sözün özü daha önceki kişisel tecrubelerimden ve forumlardaki deneyimlerimden yola çıkarak servise mecbur olmadıkça gitmem bu saatten sonra. Hatta bakımları bile anlaşmalı yerlerde yaptırma tercihimdir servis hem saçma tarihlere gün veriyor hem de baştan sağma değiştirip geçiyor. Lan insan bir bakar aracın farklı bir ihtiyacı bir sıkıntısı var mı diye direk hava yakıt filtrelerini yağını değiştir ver, bunu sanayideki dayı da yapıyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION]   Bende öyle olacağını bildiğim için yaptırmadım bayi de. Bana da 1200 tl çektiler gerek yok güvenmiyorum yaptığınız işe dedim yaptırmadım.  Geçen yıl eski aracıma bekbars dan 3k boya koruma yaptırmıştım çokta memnun kalmıştım. Tekrar bekbars a yaptıracağım az durumu düzelteyim de :D  hem daha uygum hemde daha kaliteli. Bayi de resmen adama geçiriyorlar :mad::mad:

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;602851
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] Ralli Yeşilini ben de çok istemiştim, çok güzel bir renk. Ancak ülkemizdeki araçların çizilme durumunu göz önünde bulundurursak bakımı çok zor. En ufak çizik gözüme batacaktı. Ayrıca her yağmur-kar sonrası sokakların berbat derecede çamur olması da bu seçimimi Lazer Beyazı yönünde değiştirdi.

Güle güle kullanın. Çok güzel aracınız :)

Teşekkür ederim. Bakım ve çizilme konusunda haklısın; ama araba biraz aceleye geldi benim. Çok beğenince hiç düşünmedim oralarını. Gördüm, ayırttım, kendi aracımı satıp bunu aldım hemen. Geçen gün öküzün biri kapısını açarken benim sol kapıya vurmuş. İki tane nokta var, göze batıyor; ama bunlardan kurtuluş yok malesef.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;602881
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] kardeş 1200tl ye motor koruma+iç döşeme koruma+klima havalandırma bakteri vs koruma+full cam filmi+ seramik kaplama+ Ön cam su atma özelliği paketini aldım. Şimdi alırken yaparken ballandıra ballandıra anlatıyorlar, yok filmi yapacaz ışık gececek ama enerjisi gecmeyecek içerisi karanlık olmayacak vs dediler önlere 2 numara yaptılarresmen kavşaklarda gece araçları göremedik onları söktürdüm 1 numara yaptırdım tekrar ve para vermedim ama bildiğin siyah bant yani hiçbir özelliği yok. Seramik kaplama yaptırırken şöyle iyi olacak böyle su atacak amanın toz toprak tutmayacak suyu döktün mü akıp gidecek dedi, yaptırdık aracı teslim alırken 5 yıl garantili ama 3. yılda geri gelin yenilemek gerekir dedi, tazikli su ile çok yıkamayın, kalitesiz köpük kullanmayın, fırça sünger kullanmayın yoksa üzerindeki koruma özelliği kaybolur dedi, bunları yaparken söylemeyen adam yapınca parayı alınca uyarı maksatlı söylüyor. Ön cam su tutmazlık 15.000km götürür dedi 1. aydan sonra öyle bir özellik kalmadı, İç döşemelere ne sıktılar ne yaptılarsa 2 ay boyunca dokundugumuz her yer elimizde kımıl kımıl bir his bıraktı hatta eşim alerji oldu bu sebepten. Geçen bir Sonaxa gittim arkadaşı görmeye, boyanın üzerinde birşeyler yaptı ve Seramik kaplamada Nano kullanmamışlar düz seramik kaplama yapmışlar bu çok uzun ömürlü olmaz dedi. Yani sözün özü daha önceki kişisel tecrubelerimden ve forumlardaki deneyimlerimden yola çıkarak servise mecbur olmadıkça gitmem bu saatten sonra. Hatta bakımları bile anlaşmalı yerlerde yaptırma tercihimdir servis hem saçma tarihlere gün veriyor hem de baştan sağma değiştirip geçiyor. Lan insan bir bakar aracın farklı bir ihtiyacı bir sıkıntısı var mı diye direk hava yakıt filtrelerini yağını değiştir ver, bunu sanayideki dayı da yapıyor.

Bakımı serviste yaptırmanızı öneririm iyi niyet garantisi dediğimiz bir durum söz konusu mekatronik mühendisi olarak
Mercedes'te staj yaptım ve ayrıca olduğum yerde vw anlaşması vardı ve durmadan araç geliyordu mekatronik arızasından dolayı ve hep iyi niyetten değişim yapıldı genellikle