škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;614070
Güneş açınca arabasını parlatıp, hava soğuduğunda da fotolarla avunanlar burdamı :D

Maşallah. Camlarda film yada o tarz birşey varmı yoksa fabrika çıkışmı camların ?

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17 jant takan arkadaşlar arabadaki konfor nasıl oldu acaba bariz fark var mı 15 lerle?

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;614113
Maşallah. Camlarda film yada o tarz birşey varmı yoksa fabrika çıkışmı camların ?

Ön hariç 1 numara 3m film var. :ok:

Alıntı yapılan: Gökhan_55;614146
17 jant takan arkadaşlar arabadaki konfor nasıl oldu acaba bariz fark var mı 15 lerle?

Benimde aracımda 17 jant var. 15'den sonra bi sertlik oluşuyor tabiki ama ben zaten basık araç kullandığımdan dolayı konfor vs. pek takılmadığım konular :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kötü görünen antenden kurtulup köpek balığı antene geçtik. Daha sportif ve agresif bir görünüm kattı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION]  peki radyonun çekmesinde düşüş oldu mu?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;615548
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION]  peki radyonun çekmesinde düşüş oldu mu?

Şöyle söyliyim. Net çeken kanallar yine net (ANKARA şehir içinde)
Cızırtılı kanallar yine cızırtılı ve az çekenler yine az çekiyor.

Yani bir değişme olmadı zaten anteni çıkardım 10dk denedim ondada değişmedi aynıydı kalite.
Ben zaten görünümü için yaptım müziği USB den dinliyorum hep yada AUX bağlıyorum telefona.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;615604
Şöyle söyliyim. Net çeken kanallar yine net (ANKARA şehir içinde)
Cızırtılı kanallar yine cızırtılı ve az çekenler yine az çekiyor.

Yani bir değişme olmadı zaten anteni çıkardım 10dk denedim ondada değişmedi aynıydı kalite.
Ben zaten görünümü için yaptım müziği USB den dinliyorum hep yada AUX bağlıyorum telefona.

Uygulamayi kendin mi yaptin dostum?. Malzemeyi nerden aldin?, son olarak da degistirirken bir trik puh noktasi varsa paylasirmisin ben de dusunuyorum da.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;615647
Uygulamayi kendin mi yaptin dostum?. Malzemeyi nerden aldin?, son olarak da degistirirken bir trik puh noktasi varsa paylasirmisin ben de dusunuyorum da.

Kendim yaptım zaten 5-6 dk falan uygulama. eski anteni döndürüp söküyorsun. İçinden çıkan ucu yuvaya sokup döndürüyorsun. 1 pul 1 anten ucu 1 pul şeklinde sıkıştırıyorsun sonrada zemini temizleyip çift taraflı bantla ucu tam düz karşıya bakıcak şekilde yapıştırıyorsun. 3-4 dakikada bastırınca yeterli oluyor. bu kadar

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;615535
Kötü görünen antenden kurtulup köpek balığı antene geçtik. Daha sportif ve agresif bir görünüm kattı.

Bende beyaz aracıma siyah anten siparişi verdim bakalım nasıl olacak :D
tekrar teşekkürler Faruk hocam

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=NAjKaXKtr-o

Bu uygulamayı gördünüzmü ? Bizim forumdaki Niyazi yapmış nasıl yaptığını nerden aldığını anlatabilirse bizde yapalım. Bilen varmı nickini ? alıntı yapabilirse görür arkadaşda

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13602]Feyzun[/MENTION] maşallah biladerim araba güzel ve dikkat çekiyor bol bol nazar duası oku.
Aracın tavanını anladığım kadarıyla siyah kaplatmışsın ve ön ızgarada kaplanmış doğrumu ?
Jant ebatın kaç birde arka çift egzos çıkış gerçekmi yoksa bağlantısı yok sadece uçmu var ?

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;615703
[MENTION=13602]Feyzun[/MENTION] maşallah biladerim araba güzel ve dikkat çekiyor bol bol nazar duası oku.
Aracın tavanını anladığım kadarıyla siyah kaplatmışsın ve ön ızgarada kaplanmış doğrumu ?
Jant ebatın kaç birde arka çift egzos çıkış gerçekmi yoksa bağlantısı yok sadece uçmu var ?

taktirin icin tesekkurler. arac cift rengi orjinal on izgara plastikdip.
 jantlar 195 55 16
Egzoz ucu aktif degil ama baglatmak istiyorum.