škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugüne ait bir foto.. anten değişti plakalik iptali yapıldı bu fotodan sonra.. yani eski hali diyebiliriz artık :)

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15382]remy[/MENTION] yenisini çek yükle de bir maşallah diyelim o zaman dostum:). Bu arada ölmüşlerine rahmet.

Çevrimdışı furkanbdr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bu da benden olsun. Daha 1000 km de nazarlık yaptık tampona ama Allah büyüğünden esirgesin.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkanbdr;618118
Merhabalar bu da benden olsun. Daha 1000 km de nazarlık yaptık tampona ama Allah büyüğünden esirgesin.

Tampon ızgarasında adaptif hız sabitleyici mi var aracınızda? Yoğun trafikte çok yardımı oluyordur öndeki araçla mesafenizi koruması açısından.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;618134
Tampon ızgarasında adaptif hız sabitleyici mi var aracınızda? Yoğun trafikte çok yardımı oluyordur öndeki araçla mesafenizi koruması açısından.

Ne yaptin hocam Fabia bu ya Adaptif hiz sabitlemeyi birak daha std CC yok en ust paketinde, mesafe koruyucu hiz sabitleme bu aracin eline de yuzune de fazla Tesla mi suruyoruz?:)

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;618137
Ne yaptin hocam Fabia bu ya Adaptif hiz sabitlemeyi birak daha std CC yok en ust paketinde, mesafe koruyucu hiz sabitleme bu aracin eline de yuzune de fazla Tesla mi suruyoruz?:)

İlk fotodaki tampon ızgarasındaki ne acaba? Bende de style paket var ama öyle bir sensör alanı yok. 4000tl ye sensör + adaptive cruise control takılıyor diye biliyorum. Distribütör kaynaklı araçlarımızın standart ve üst paket donanımları belli ancak sipariş aşamasında araç donanımına eklenmiş olabilir o yüzden sordum. Yurt dışı skoda fabialarda bu özellik mevcut.

https://goo.gl/images/ZfMmNg

Çevrimdışı furkanbdr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;618134

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18
Ne yaptin hocam Fabia bu ya Adaptif hiz sabitlemeyi birak daha std CC yok en ust paketinde, mesafe koruyucu hiz sabitleme bu aracin eline de yuzune de fazla Tesla mi suruyoruz?

Evet abi ön bölge frenleme asistanı+hız sabitleyici olarak geçiyor. Mesafe ayarı güzel ama fren olayı hala cesaret edip kullanamıyorum :D.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: furkanbdr;618141
Evet abi ön bölge frenleme asistanı+hız sabitleyici olarak geçiyor. Mesafe ayarı güzel ama fren olayı hala cesaret edip kullanamıyorum :D.

Valla hocam hayirli olsun inan hiç konduramamistim onu o nedenle kücumsedim özur dilerim, 50000lik arabaya öyle masraf etmek aklima bile gemeyecegi icin kusurabakmayin:). Calismasi nasil ise yariyor mu?, arkadasimin Tesla si var onda denemistim e5 de zor ama hafif trafikli Tem otobanda efsane is cikariyor şeritten cikmadan inanilmaz guzel ayarliyor. Umarim sizde de ayni isliyordur

Çevrimdışı furkanbdr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;618151
Valla hocam hayirli olsun inan hiç konduramamistim onu o nedenle kücumsedim özur dilerim, 50000lik arabaya öyle masraf etmek aklima bile gemeyecegi icin kusurabakmayin:). Calismasi nasil ise yariyor mu?, arkadasimin Tesla si var onda denemistim e5 de zor ama hafif trafikli Tem otobanda efsane is cikariyor şeritten cikmadan inanilmaz guzel ayarliyor. Umarim sizde de ayni isliyordur

Estağfurullah haklısınız zaten. Ben kendim ekletmedim bayide hazır vardı ÖTV indirimli aldığımız içinde hayır demedim :). Mesafe mevzusu çok güzel 5 kademe olması lazım ayarlayabiliyorsunuz, öndeki araç fren yapınca uyarıyor sonra güzelce yavaşlıyor ama yoğun trafikte denemeye cesaret edemedim. Şeritten çıkmama mevzusu bunda yok galiba ya da ben tam deneyemedim. Dediğim gibi daha bin km deyiz zamanla tecrübelerimi paylaşırım sizlerlede.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ynsmryc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Fabia 1.0 TSI Style ile aranıza katılmış bulunmaktayız. Herkese iyi forumlar.

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermeden uzun yıllar kullanmayı nasip etsin..Hoşgeldiniz ...