škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercekli far

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fernandes94

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda rapid için mercekli far arıyorum Güvenilir bildiğiniz yer varmı hayırlı günler

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Doğuş to yada sponsor yüncüler otomotiv

Çevrimdışı StokeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok pahalı yaw... Yüncüler otomotiv yaklaşık 3000 TL Far için 380 tlde içindeki ampul için istiyor... Bunun üstüne araca Far yıkama sistemide gerekebilir... :)

Yurtdışında iki site buldum...

http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-original-Skoda-Autoas-XENON-headlight-LEFT-LHD

http://www.cars-equipment.com/www/en/shop/headlights-taillights-fog-lights-parts/oem-xenon-headlights-for-skoda-rapid

Çevrimdışı ekrem742

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fernandes94;529149
Skoda rapid için mercekli far arıyorum Güvenilir bildiğiniz yer varmı hayırlı günler

şu link'e  bir göz atın belki hoşunuza gider

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-skoda-rapid-bi-xenon-mercekli-far-uygulamasi-227218600/detay

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Internetten Oktay Toker i bir arastirin

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Oto far merkezine bi ugrayayim bakayim.

Toplu alimda vs indirim yaparlarsa yaptirilabilir.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
farları açtırıp , sonradan mercekli far , xenon, led , angel eyes gibi uygulamalar yaptırmak ne derece sağlıklı bilemiyorum.

su alma , buğu yapma , kararma , garantinin bozulması söz konusu olabilir sanırım.

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Oto far merkezi ile konuştum 850 tl toplam maliyet. Garanti dışı kalacağı ise kesin.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
850 ye xenonlar dahil sanirim. Toplu alimda bir sey yapmiyolarmiymis.

3-5 kisi birlessek gitsek?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;529526
850 ye xenonlar dahil sanirim. Toplu alimda bir sey yapmiyolarmiymis.

3-5 kisi birlessek gitsek?

Sen garantiyi pek umursamiyorsun galiba, yada tuzun cok kuru

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;529567
Sen garantiyi pek umursamiyorsun galiba, yada tuzun cok kuru

Hocam gerginlik çıkmaması , forumun kardeşlik atmosferinin bozulmaması için biraz daha yumuşak üslupla yazarsanız mesajları bizi çok mutlu edersiniz. İyi forumlar

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;529625
Hocam gerginlik çıkmaması , forumun kardeşlik atmosferinin bozulmaması için biraz daha yumuşak üslupla yazarsanız mesajları bizi çok mutlu edersiniz. İyi forumlar

Kardeş, arkadaşa abi tavsiyesi anlamında yazdım, biraz da espiri olsun diye ama sonuna gülücük ifadesi koymayınca sert anlaşılmış, kusura bakmayın dikkat ederim bir dahasına, normalde herkese yardımcı olmaya çalışırım her konuda, kimsenin hata yapmasını istemem.

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar ben farlarda kisa far ve park farini beyaz yaptirmak icin ampul degisimi dusunuyorum soyleyen arkadas sanayiden biri ve garantininde bozulmayacagini soyledi siz ne dusunuyosunuz yorumlari bekliyorum

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mgenco;530252
Merhaba arkadaslar ben farlarda kisa far ve park farini beyaz yaptirmak icin ampul degisimi dusunuyorum soyleyen arkadas sanayiden biri ve garantininde bozulmayacagini soyledi siz ne dusunuyosunuz yorumlari bekliyorum
Arkadaşınızın kastettiği beyaz efektli halojen ampuller ise bunlar garantiyi bozmaz ancak bu ampullerin aydınlatma performansı  çok düşüktür. Eğer xenon ampullerden bahsediyorsa bu ampuller garantiyi bozduğu gibi muayeneden bile geçmez.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herhangibir fara ciddi paralar verilmesine, farın ömrünün şüpheli olması nedeniyle karşıyım...oktay toker e dönüşüm işlemi yaptırmanızı öneririm...en yeni ve kullanışlı teknolojiyi istiyorsanız tabii...kendisi bu işin ordünaryüsüdür...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)