škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.0 ön kol dayama "kolçak" aracına uygulayan var mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606129
Kimse uygulamamış herhalde  aracına.

Sanırım öyle Ali bey :) ebay aliexpresste filan gördüm ama getirip taktığımda ise yaramazsa diye çekindim açıkçası 200 liraya yakin para tutuyor çünkü.Sanayideki aksesuarcilara da daha düşmemiş bizimkilere uyacak soyle kaliteli bi ürün.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606131
Sanırım öyle Ali bey :)

Aynen hocam. 200 tl az bir para değil.  Bir şey yapılacaksa içe sinilmesi lazım yoksa yazık gunah paraya.  Montalamadan bardakliga direkt oturan omsa'nın kolcaklari var olmadi onlardan alacağım kullananlar gayet memnun.

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606144
Aynen hocam. 200 tl az bir para değil.  Bir şey yapılacaksa içe sinilmesi lazım yoksa yazık gunah paraya.  Montalamadan bardakliga direkt oturan omsa'nın kolcaklari var olmadi onlardan alacağım kullananlar gayet memnun.

Fabia 3 icin üretilmesini bekliyorum onlardan da yok maalesef

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606148
Fabia 3 icin üretilmesini bekliyorum onlardan da yok maalesef
Valla hocam Fabia 2 için de yok ama Roomster için var onu alacam insallah olur.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606149
Valla hocam Fabia 2 için de yok ama Roomster için var onu alacam insallah olur.

İnşallah olur hocam onu alanlar genelde memnun roomsterla fabia 2 nin bardaklik yeri aynidir buyuk ihtimalle

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606153
İnşallah olur hocam onu alanlar genelde memnun roomsterla fabia 2 nin bardaklik yeri aynidir buyuk ihtimalle
Aynen hocam iyi arastirdim ayni diye biliyorum. Fabia 3 ler biraz yeni olduğu icin daha yerli mali cikmadi ama yurtdisi satis var ki o da belirttigimiz gibi riskli.
Arkadasin biri orijinalini sormus servise 1.200 tl demisler.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606158
Aynen hocam iyi arastirdim ayni diye biliyorum. Fabia 3 ler biraz yeni olduğu icin daha yerli mali cikmadi ama yurtdisi satis var ki o da belirttigimiz gibi riskli.
Arkadasin biri orijinalini sormus servise 1.200 tl demisler.

Servislerin bizi nasıl kerizlediginin bir diger kanıtı kolcagin 1200 tl olusu tamam kabul kur artti ama sonucta plastik bi kol dayamayi 300 € yapan nedir ki.Yerliler genelde piyasada cok bulunan arabalara hemen üretim yapıyor fabia 3 ler gittikce yaygınlaşıyor yakında üretime girer o da.Sonucta plastik bi kalıp alınacak uzerine de universal bi kolcak yapıp satacaklar uretim yapanlar icin bu zor olmasa gerek

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIANJ2015;606159
Servislerin bizi nasıl kerizlediginin bir diger kanıtı kolcagin 1200 tl olusu tamam kabul kur artti ama sonucta plastik bi kol dayamayi 300 € yapan nedir ki.

Ülkemizde hersey ateş pahası hocam. Ates pahaliligindan araclarimiza birsey de yapamiyoruz. Ancak düşük bütçeli fikirler ile biseyler yapmaya çalışıyoruz.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606167
Ülkemizde hersey ateş pahası hocam. Ates pahaliligindan araclarimiza birsey de yapamiyoruz. Ancak düşük bütçeli fikirler ile biseyler yapmaya çalışıyoruz.

Aynen bi kolcak bi cam filmi belki bir de ozellik açtırma yaparim sonra gazı koyup gezmeme bakacam yarın lpg montaji icin epey para harcayacam zaten :)
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2017, 23:01:59 Gönderen: SKODAFABIANJ2015 »

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi marka takacaksiniz hocam?  Kaca anlastiniz?

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606183
Hangi marka takacaksiniz hocam?  Kaca anlastiniz?

Malum memleket konya olunca atikerciyiz :) isin şakası bir yana konyada daha kaliteli markalar taktirip da arıza sonrasi parca sıkıntısı ceken arkadaslar oldu o yuzden atiker tercihim daha onceki aracimda da atiker vardi 1250 tl ye anlastik obdli bi kit ben gold grand vs olsun istedim önce usta gerek yok onları daha güçlü araclar ya da turbolu araclar icin tavsiye ediyoruz deyince bizde ustaya güvendik bakalım Allah yüzümüzü kara çıkarmasın
Bi aksilik olmazsa yarin montaja gidebilirsem ayrıca konu acmayi düşünüyorum 1.0 ve 1.2 htp cilerin işine yarar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugun kolcak araştırmak için aksesuarcilara gittim ya vidalı ya da omsanin kolcaklarini (bardakliga gecmeli) satiyorlar omsanin bizim araca uygun olani yok bende bunun üstüne direkt omsayı aradim bu kadar cevrede yayginlasmis cıkalı iki sene geçmiş bi arabaya aksesuar neden üretilmiyor diye merak ettim.

Omsada kolcak sormak icin bağlandığım yetkili beyfendinin de aracı fabia imis hocam bende takipteyim dedi omsaya su an fabia icin fazla talep gelmedi dedi bir de bardaklik cok sıg oldugu icin düşüyor düzgün bisey yapmaya çalışıyorlar dedi bardaklik yerini söküp icine oturan bisey düşündük onda da el freni teli izin vermedi dedi...omsanin prensibi aracla oynamadan portatif tak gec tarzi bisey oldugu icin bu da zor oldugu icin su an fabia kolcak uretimini gerceklestirmiyorlar bilginize. Bu bardakligin altı nasılmış diye bi çıkarıp baktım sökmesi cok kolay zaten cekince çıkıyor.

resim yükle

Verimli bisey bulamazsam koltuğa montajlı geniş kolçak taktirmayi düşünüyorum
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 17:49:28 Gönderen: SKODAFABIANJ2015 »

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün konmar skoda bayisinden kolcak fiyati aldım malzeme fiyati 950 iscilikle 1400 tl dedi 1400 mü yuh dedim adam sesini çıkaramadı çıktım geldim 28-29 kolcak parasına araba almışım ilginç !!

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 2 için Roomster kolcak sparisi verdim bakalim omsa dan insallah aracima uyumlu olur. Fabia 2 için bile omsa montajsız kolcak uretmedi, olursa roomsterin kolcagi olacak gelince bakacagim artık.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;606922
Fabia 2 için Roomster kolcak sparisi verdim bakalim omsa dan insallah aracima uyumlu olur. Fabia 2 için bile omsa montajsız kolcak uretmedi, olursa roomsterin kolcagi olacak gelince bakacagim artık.

Hocam insallah olur montajı yaptıktan sonra fotolarinizi bekleriz :)