škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30.000 bakımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende cumartesi günü 550 TL.ye yaptırdım 30000 km bakımını...

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;535652
Biz de arabayı Ağustos 6 da aldık. 15000 km yapamayacağız gibi gözüküyor. Fakat periyodik bakıma tam bir yıl olunca değilde bir  ay geç götüreceğiz. Birdahakı bakım zamanı böylece aracın garantisi bittiğinde gelmiş olacak ve servise araba garantiden çıkmasın dıye sadece bir kere para kaptırmış olacağız...

1 ay geç götürmekte garanti için sıkıntı yaratabilir siz iyisimi ilk bakımı zamanında yaptırın ikinci bakımda garantilik durum varsa yetkili servise gidersiniz garantilik durum yoksa özel servise gidersiniz böylece sizin değiminizle 1 defa para kaptırmış olursunuz :)

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 Tdi Dsg aracımı bugün 30bin bakımına bıraktım. Bakalım ne fiyat çıkartacaklar. En çok içimi acıtan konu ise cam suyu dolu degıldı:D:D:D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;546731
1.6 Tdi Dsg aracımı bugün 30bin bakımına bıraktım. Bakalım ne fiyat çıkartacaklar. En çok içimi acıtan konu ise cam suyu dolu degıldı:D:D:D
Cam suyu çok kötü olmuş:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;546745
Cam suyu çok kötü olmuş:D

Hıc sorma abı yaa:uhu:

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hava yag yakit ve polen filitreleri, motor yagi, tekerleri on arka degisimi, balans ve rot ayarlari tipa ve cam suyu:) toplamda 456 bi arkadas sagolsun:)

Çevrimdışı atsozgur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende bugun efe yi aradım 30000 bakımı için randevu alacaktım 680 TL fiyat söylediler. kampanya falan yokmu çok değilmi bu fiyat dedim. kampanya yok servis ücreti bu deyip geçiştirdi

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu hafta 30 bin bakımına gideceğiz şuan arabam 19000 de :(

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
29000 de yil dolduğu için 30000 bakimina girdim 1 ay önce, 590 TL tuttu
15000 bakimindan tek fark mazot filtresi olmasina rağmen totalde 200 lira fazla oluyor :/.
Sebebi ilk bakima göre sarf malzemele fiyatlarina saglam zam gelmis ve işçilik de yüksek yaziyorlar
590 TL'nin 160 TL'si işçilikti. Garantim bitti bundan sonra rutin bakimlar özel serviste ,kafam rahat

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende garanti bitince bakımların büyük bölümünü kendim yapacağım gibi

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Doğuş Oto Esenyurt'tan 738 tl civarı fiyat alınmış, 30.000 bakımı için. Şaka değil gerçek...

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben aracı satın alırken 1238 tl ye 4 bakım satın almıştım(15-30-45-60 bin km bakımlarını)  şimdi iyi ki almışım diyorum fiyatları görünce 3. bakıma yeni gittim gidince bakım yapılıyor imza atıp çıkıyorum... 15-30-45-60 bin ücretsiz 75000 km ye Allah Kerim artık...

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu arada 3.bakım faturası 648 tl idi dikkat ettim. bu iş karlı oldu 2 bakımda kendini amorti etti gibi..

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_o.b;553736
ben aracı satın alırken 1238 tl ye 4 bakım satın almıştım(15-30-45-60 bin km bakımlarını)  şimdi iyi ki almışım diyorum fiyatları görünce 3. bakıma yeni gittim gidince bakım yapılıyor imza atıp çıkıyorum... 15-30-45-60 bin ücretsiz 75000 km ye Allah Kerim artık...

Aracı alırken VDF'den kredi mi kullandınız acaba?

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: developer;553739
aracı alırken vdf'den kredi mi kullandınız acaba?

evet vdf kredi kullandim 0,76 idi ( 2013 temmuz )  bakim paketi satin alinca 0,73 ten işlem yapilmişti.