škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bolero için mirrorlink adaptörü.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar. ben ve yol gezer arkadasla arastırırken şöyle birşey bulduk. acaba bu adaptörü taktığımızda telefonu bizim bolerolara yansıtabilirmiyiz. bilgisi olan varsa lütfen bir bakabilirmi. saygılar

http://car-solutions.com/en/smartphone-iphone-mirrorlink-car-adapter.php

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yani bizim bu bolerolar da çalışır diyosun. acaba bu deneyenler foto yada telefon varmıdır ki bir kouşsak onlarla

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Video interface denen birşeyden bahsediyor, ondan da almak gerekiyormuş sanırım ki pahalı birşey oldukça.

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar aslında bizim bolero ekranlarda mirrorlink denen özellik var sadece güncellenmesi gerekiyor cok araştırdım servisler bir haber bilgileri sırf sokoda fabrikasına mail attım 48 saat içerisinde Emecem diye msj attılar yabancı ülkelerdeki bolero larda bu özellik kullaniliyo
http://youtu.be/11Gs_qVTh6s

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Smartlink is available only on Bolero 2nd generation, 6.5', which is available starting with MY 2016, meaning the cars manufactured after w22 2015

hocam burda diyorki samrtlink sadece 2015 in mayıs sonunda çıkan arabalarda var. ve ben de çek cumhuriyetine mail attım. malesef sizin aracta yok dedi. benim ara 2014 ağustos. sizinki kaç model ve ayı nedir

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2015, 11:31:56 Gönderen: emre.tk »

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan mehmet;530474
Smartlink is available only on Bolero 2nd generation, 6.5', which is available starting with MY 2016, meaning the cars manufactured after w22 2015

hocam burda diyorki samrtlink sadece 2015 in mayıs sonunda çıkan arabalarda var. ve ben de çek cumhuriyetine mail attım. malesef sizin aracta yok dedi. benim ara 2014 ağustos. sizinki kaç model ve ayı nedir

Mirrorlink yok demesi, uygulanamaz anlamına gelmiyor ama 300 USD'yi geçiyor maliyeti. Aslında telefondan navigasyon kullanılabilmesi ve geri görüş kamerası takılabilecek olması sebebiyle değer de masrafa ama video interface gümrüğe takılır, uğraştırır.

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YolGeZeR;530478
Ve bu da var,
http://car-solutions.com/en/video-interface-with-navigation-for-volkswagen-with-composition-color-monitors-2013.php
 aslında bolero rdc 510 la benzerse maliyet düşüyor ama

Bunun pahalı olma sebebi dahili GPS modülü-anteni de olması. Diğeri ile Mirrorlink çalıştırdıktan sonra telefon o işi fazlasıyla görür, bence fazladan para vermeye lüzum yok.

GPS li Aynı ürün Çin'de daha ucuz:

http://m.aliexpress.com/item/32441431922.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2015, 11:40:23 Gönderen: emre.tk »

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ağustos 2014 model benim araçta kesin yokmu bizimkilerde güncelleme ile gelmeyecekmi mirrorlink bizlere

Çevrimdışı hakan mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkose;530480
ağustos 2014 model benim araçta kesin yokmu bizimkilerde güncelleme ile gelmeyecekmi mirrorlink bizlere

hocam bana çeklerden yazılan yazı o şekildeydi. bize yok diye. biz malesef kullanamıyoruz ama arkadaşların dediği apartal alınırsa kullanılır.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kayseri incar skoda servise 15000 bakıma gittiğimde aracımın hangi model olduğunu sordum A7 dediler verdiğim linkteki bolero ile her şeyi aynı sadece mirrorlink menüsü yok bende