škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar xzenon Fabia İçin olan varmı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakangurler

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
S.a Arkadaşlar biraz uzak kalmıştım foruma. Ben ankarada yurt dışı plakalı bir skoda octivada xzenon gördüm ve çok hoşuma gitti. bende araştırmaya başladım. Anladığım kadarı ile renk fonksiyonlarıda var. Sonunda bu video ulaşabildim.

https://www.youtube.com/watch?v=hDxIO8mZ9kQ

Bu tip bir far fabia için olan varmı veya gören bilen...
İlginiz için teşekkürler...

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu örnekler de dahil olmak üzere
Fabia1 için üretilmiş tüm farları denedim, hiçbiri işe yaramıyor, paraya ve zamana yazık...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Videodaki farlar güzel duruyor ama sonuç pek güzel olmamış . Hoşuma gitmedi.

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
FabiaI lerde far aydınlatması ne formen, nede felicia far kalitesinde değil. Ne yaptımsa verim alamadım. Ben aracın muayenelerini Edremit'te yaptırıyorum Ölçümlerde Felicia Combide 85-90 lux arası değerler alırken bizim fabia combi  daha araç ilk muayenesinde 58 lux'un' üstüne çıkamadığı gibi akrilik camda sararmalar başlayınca temizlenmesine rağmen 2014 değerleri 28-35 lux arasında.

Çevrimdışı uyak19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zenon far dışardan çok hoş gösteriyor arabayı ama gece görüş için uygun değil bence...

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babamın benim fabia ya bindiğindeki tepkisi " bu ne lan kerana kandili gibi " :)

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aracıma gündüz farı uygulaması yapmıştım. Çok hoş durduğuna inanıyorum gelen tepkilerde o yönde kontağı açtınızda devreye giriyor park lambalarını açtığınızda yanmaya devam ediyor uzunları açtığınızda ise gündüz ledleri otomatik olarak sönecek şekilde ayarlattım. Diğer fabia sahipleri yolda gördüklerinde ilgi dolu gözlerle bakıyorlar çok kez şahit oldum.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2015, 19:51:21 Gönderen: BuuRa »

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BuuRa;531302
Ben aracıma gündüz farı uygulaması yapmıştım. Çok hoş durduğuna inanıyorum gelen tepkilerde o yönde kontağı açtınızda devreye giriyor park lambalarını açtığınızda yanmaya devam ediyor uzunları açtığınızda ise gündüz ledleri otomatik olarak sönecek şekilde ayarlattım. Diğer fabia sahipleri yolda gördüklerinde ilgi dolu gözlerle bakıyorlar çok kez şahit oldum.

fotoğrafı var mı acaba? nasıl yaptınız biraz daha bilgi vermeniz mümkün mü? fiyat maliyet işçilik açısından falan.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz ızgara arasına çekilen led ile halletmişsiniz :) ben videodaki gibi farın içine led yaptınız sanmıştım :) bu da güzel tabi ama sevdiğim bir tarz değil