škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Orjinal Seat Toledo Mk4 16 inch Jant Lastik Takımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17 jant lastiğe geçtiğimden dolayı orijinal jant lastiği takım olarak satmaya karar verdim.

*Jantlar 16 inç 5x100 et46 toledo-rapid-ibiza-polo-a1 araçlara uyumludur.

*Jantlarda herhangi bir kırık dökük kaynak vs yoktur.

*Lastiklerin iki tanesinde çivi girdiğinden dolayı yama vardır.

*Lastikler 215/45/16 Bridgestone Turanza Er300 diş derinliği sıfır ayarındadır 7000 km civarı kullanılmıştır.

Fiyat 1500 tl.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cms marka jant istediğin modeli seçme şansım var nakit 900 tl lastik aynı marka lastik kullanılmamış 900 tl 1800 tl ye sıfırı varkennnn kimse bu basit janta o parayı ödemez

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Orjinal orjinaldir. Bence makul fiyat. Cms falan siritiyor bence.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;531831
Cms marka jant istediğin modeli seçme şansım var nakit 900 tl lastik aynı marka lastik kullanılmamış 900 tl 1800 tl ye sıfırı varkennnn kimse bu basit janta o parayı ödemez

Yorum yapmanın da bir adabı olmalı fiyat yüksek geldi dersiniz anlarım.
Siz o zaman istediğiniz cms modelini seçin alın ayrıca lastiğin tanesi 350 den başlıyor siz o bulduğunuz lastiği de kaçırmayın.

Orjinal ekipman jantların fiyatı bu şekilde cms nin golf için ürettiği Dover 16 inç modelinin ikinci elini bile 900 e alamazsınız.Kaldı ki bu jantlar Alman Borbett üretimi cms ile kıyaslanmaz.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;531852
http://www.mylastik.com/CMS-536,PR-716.html

FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alın takın o zaman ama başka yerden alın orada stokta kalmamış neyin peşindesiniz anlamadım ayrıca forum kurallarını da öğrenin bir cümlenin tamamı büyük harfle yazılamaz.  

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastiklerde  2 yama olmasından dolayı fiyat hakikaten fazla ...

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;531856
Lastiklerde  2 yama olmasından dolayı fiyat hakikaten fazla ...

Sizin görüşünüzdür saygı duyarım.Benim elimdeki ürüne biçtiğim fiyat bu almak isteyen olursa satılır yoksa da kenarda durur ben kışlık lastik takar kullanırım.

Ancak durumun anlaşılması açısından ufak bir hesap 350*4=1400 sadece lastiklerin fiyatı yapıyor jantlardan bahsetmeyeceğim bile çünkü tanesi 900 civarı.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;531863
Bence jant tertemizse 1000 tl eder, lastiğe bi şey diyemem.

Jantlar tertemiz sıkıntı yok.Lastikler de 500 eder diye düşünüyorum en kötü ihtimalle ki yine belirlemiş olduğum fiyata denk geliyor.Hiç kimse lastiğe yama yapılınca çöpe atmıyor sonuçta.Yorumunuz için teşekkürler.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Jantları satmayın bence, kışlık lastik seti alıp takarsınız. 17" ile 16" kışlık lastik fiyatları arasında dişe dokunur bir fiyat farkı oluyor malesef

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;531872
Jantları satmayın bence, kışlık lastik seti alıp takarsınız. 17" ile 16" kışlık lastik fiyatları arasında dişe dokunur bir fiyat farkı oluyor malesef
Katılıyorum;bence de satmayın ne lastikleri nede jantları satmayın malum 2. elde kimse bu ürünlerin kadri ve kıymetini bilmez, bilse bile ben olsam satmam.Şunu unutma 17 inç lastikler çok daha çabuk yıpranır,elde yedek tut ve ihtiyaç duyduğunda kendin eskit, satarsan emin ol o lastikleri alıpda hayrını gören ALLAH razı olsun demez arkandan.Jantlara gelince al dört tane kar lastiği tak jantlara ve ihtiyacın olduğun da lastikçiye bile gitmeden en fazla yarım saatte kendin tak aracına bak keyfine.
Satma ne alan bilir kadrini kıymetini ne sen günü kurtarsanda yarın ihtiyacın olduğunda bir kar elde etmiş olursun.

Dip not: geçen yıl aldığım sıfır aracın ön sol lastiğin yanağı yarıldı bir çift lastik alacak bütçem olmadığından istemeden stepneyi kullandım stepnede ise 2. el taş çatlasın 50 km yol gidilecek çıkma lastik var şimdi sendeki gibi yedek lastiklerim olsa keyfim bir dünya olurdu onun için sen sen ol satma diyorum.
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 12:57:47 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;531926
Katılıyorum;bence de satmayın ne lastikleri nede jantları satmayın malum 2ç elde kimse bu ürünlerin kadri ve kıymetini bilmez bilse bile ben olsam satmam.Şunu unutma 17 inç lastikler çok daha çabuk yıpranır,elde yedek tut ve ihtiyaç duyduğunda kendin eskit, satarsam emin ol o lastikleri alıpda hayrını gören ALLAH razı olsun demez arkandan.Jantlara gelince al dört tane kar lastiği tak jantlara ve ihtiyacın olduğun da lastikçiye bile gitmeden en fazla yarım saatte kendin tak aracına bak keyfine.
Satma ne alan bilir kadrini kıymetini ne sen günü kurtarsanda yarın ihtiyacın olduğunda bir kar elde etmiş olursun.

Dip not: geçen yıl aldığım sıfır aracın ön sol lastiğin yanağı yarıldı bir çift lastik alacak bütçem olmadığından istemeden stepneyi kullandım stepnede ise 2. el taş çatlasın 50 km yol gidilecek çıkma lastik var şimdi sendeki gibi yedek lastiklerim olsa keyfim bir dünya olurdu onun için sen sen satma diyorum.

Haklısın abi ama elimde bir takım 17 var bunları satmayıp birde üstüne kışlık alırsam her yer lastik olacak en azından lastikleri elden çıkarmam lazım belki kışlık lastikle takas yapabilirim lastikçilerle görüşmek lazım

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu jantlar orijinal...CMS ise piyasaya maalesef güzel model üretmiyor, OEM e çalışıyor...
Fiyat bence de fazla ama mal iyi...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)