škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback 1.6 TDI almak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir de 1.6 da 90 hp mi ?? Mustafa bey ben 115 biliyorum demek yanılmışım.

Çevrimdışı mokur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532497
bir de 1.6 da 90 hp mi ?? Mustafa bey ben 115 biliyorum demek yanılmışım.

Korhan Bey,
Manuel 115 beygir, otomatik 90 beygir.

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tüm forumseverlere günaydınlar diliyorum işyerinden arkadaşıma dün itibari ile 2015 1.4 TDİ DSG Style Rapid Spaceback aldık. Araçta ekstra olarak yağmur ve far sensörü var. Bundan sonra alacaklara referans ve daha önce almış arkadaşlara da karşılaştırma fırsatı sunması açısından fiyat olarak 64.500 TL`ye satın aldık. :) Satın aldığımız bayi Ümraniyedeki Oğuşlar Skoda Bayisi.

Ekleme: Arac hakkındaki fikrimi söylemeyi unutmuşum :) arabayı kısa bir mesafe kullandım ama çok hoşuma gitti diyebilirim güzel araba yapmış skoda diyorum eski bir fabia kullanıcısı olarak :)
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2015, 10:43:05 Gönderen: fabiatik »

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamamdır Mustafa bey, ben dsg de olsa 1.6ları 1.4 den yüksek beygir sanıyordum

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiatik;532525
Tüm forumseverlere günaydınlar diliyorum işyerinden arkadaşıma dün itibari ile 2015 1.4 TDİ DSG Style Rapid Spaceback aldık. Araçta ekstra olarak yağmur ve far sensörü var. Bundan sonra alacaklara referans ve daha önce almış arkadaşlara da karşılaştırma fırsatı sunması açısından fiyat olarak 64.500 TL`ye satın aldık. :) Satın aldığımız bayi Ümraniyedeki Oğuşlar Skoda Bayisi.

Ekleme: Arac hakkındaki fikrimi söylemeyi unutmuşum :) arabayı kısa bir mesafe kullandım ama çok hoşuma gitti diyebilirim güzel araba yapmış skoda diyorum eski bir fabia kullanıcısı olarak :)

Bu fiyata nasıl verdiler :confused: tdi yi anlamadım, tsi olsa tamam da 5000tl indirim nasıl yapmışlar, hem de extralı aracı, şaşırdım vallahi, hayırlı olsun, fiyat çooook süper bence.

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aslında birazda forum sayesinde o fiyatlara aldık denebilir Fatih Bey, forumdaki tüm arkadaşlara bu vesile ile teşekkür ederim. Araçların zamlanmasından hemen sonra bayilerin ellerinde zamdan önce gelen araç varsa zamsız alınabilir gibi  bir konu geçmişti forumda ona istinaden birde bayii muhasebe müdürü tanıdık çıkınca bize stokta olan arabalarınızdan vereceksiniz diye bastırdım. Onlar da zamdan önce gelen 2 araç var elimizde demek zorunda kaldılar :) . Biri cam tavanlıydı spor koltuklu beyaz renk. Arkadaş cam tavan istemediği için onu eledik ( Not: Ona da 68.500 TL fiyat verdiler ). Bizde kırmızı renk 1.4 TDİ Style DSG aracı far ve yağmur sensörü artısıyla birlikte daha önce belirttiğim fiyata aldık.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2015, 10:59:36 Gönderen: fabiatik »

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532540
mehmet bey hayırlı olsun bence super fiyat

Çok teşekkürler Korhan Bey, Allah hepimize daha güzellerini nasip eder inşallah :)

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zam öncesi elde kalan varsa, sensorsuz olarak ben 62.800 e almıştım, bu fiyata zorlanabilir yani.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatı mrt03mrt03 arkadaşımız için 1.4e yazdım yanlış konuya girdi:)