škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turuncu park ve beyaz led degisim Sorunu ?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bugun sanayide arka plakalik lambalarini beyaz led yaptik ikaz lambasi yakti.Onun hic yanmamasi icin beyne makina baglayip ikazi sonuna kadar kapatiyrlarmis dogru mudur ? Birde park lambalari sariydi turuncu aldim adamlar yerini bulamayip tamponu cikartmamiz lazim dediler kalsin dedim ne kadar dogru ? Hic lambalari degistiren oldu mu boyle ?
Arac 2012 Octavia Mpi
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2015, 22:31:03 Gönderen: simsek038 »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın beynine kablo ve bilgisayar aracılığıyla bağlantı kuruluyor ve arıza lambası söndürülüyor.
"Turuncu park" derken, arka yan sinyal lambalardan mı bahsediyor sunuz?
Yeni kasa Octavia'da arka stop tek başına sökülüyor. Tampon sökmeye gerek yok. Eskisinde de sanırım öyledir. Kullanma kılavuzunda yazar, hatta resimli şekiller var.

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;531033
Aracın beynine kablo ve bilgisayar aracılığıyla bağlantı kuruluyor ve arıza lambası söndürülüyor.
"Turuncu park" derken, arka yan sinyal lambalardan mı bahsediyor sunuz?
Yeni kasa Octavia'da arka stop tek başına sökülüyor. Tampon sökmeye gerek yok. Eskisinde de sanırım öyledir. Kullanma kılavuzunda yazar, hatta resimli şekiller var.

Hocam park lambalarini turuncu yapicam onun icin tampon sokulmesi lazim dediler bende kabul etmedim 2012 model arabanin tamponu mu sokukur diye birde bu makinayi beyne baglayip nasil sonduruyorlar serviste mi yoksa Kayseri sanayisinde boyle biryer bulabilir miyim ?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simsek038;531166
Hocam park lambalarini turuncu yapicam onun icin tampon sokulmesi lazim dediler bende kabul etmedim 2012 model arabanin tamponu mu sokukur diye birde bu makinayi beyne baglayip nasil sonduruyorlar serviste mi yoksa Kayseri sanayisinde boyle biryer bulabilir miyim ?

Bazı servisler de yapıyor, sanayide yapan da vardır.
Arka yan sinyallerin değişimi için sanayide de sorun. Tampon sokulmeden olur düşüncesindeyim.

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben mersin vw grup uye baskanindan istedim led plaka aydinlatmasi. Kargo ile gonderdi. 8 li led sofit ampul ve yaninda direnc gonderdi suana kadar hala ariza isigi yakmadi ve arkadan mukemmel gorunuyor arac. ‪+90*539*604*3957‬ İsterseniz whatsapptan siparis verirsiniz buradan

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan hocam ısrarla park lambaları diyo ama herkes zorla stobu söktürecek adama [emoji23][emoji23] Furkan hocam park lambası için tampon falan sökülmez başka bir elektrikçiye gidip taktırın yada servisten rica edin. Hatta el yordamınız iyiyse kendiniz de değiştirebilirsiniz. İyi forumlar

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emin beyin dedigi gibi octide hic bir ampulun takilmasi icin ne on nede arka tamponun sokulmesine gerek yok sis ler dahil. Eger siz on far icindeki parklardan bahsediyorsaniz farin icinde beyaz plastik bi vida var onu sokuyorsunuz sonrafarin radyator onune denk gelen yerinde bi mandal var onu basip yanindaki kanca gibi olan metal parcaya parmakla asiliyorsunuz fari one dogru cekip aliyorsunuz. Oyle tamponla falan isi yok yani. Youtubede videolari var. Octavia 2 on far sokulmesi.  Diye aratin beyaz bi octiyi sokuyorlar 2,5 dakikalik video.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2015, 23:57:58 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı simsek038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim bazıları her ne kadarda beni yanlış anlasalarda olsun =) değerli yorumlarınız benim için önemli bu arada muayene sırasında bir arkadaşım american parklara sorun çıkardıklarını, muayeneden ağır kusurlu gösterip geçirmediklerini söylüyor ne kadar doğru ???