škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam acele edersen 1.2tsi manuel yarış mavi Konya skoda Konmar otomotivde mevcut. Fiyat 46tl istediler ancak takas indirimi 1000 tl yararlanılabilirmiş. Kredi kullanacaksan vdf faiz oranı 1.34 ama bankalarınki nedir bilmiyorum.

Çevrimdışı Kozan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;537456
Hocam acele edersen 1.2tsi manuel yarış mavi Konya skoda Konmar otomotivde mevcut. Fiyat 46tl istediler ancak takas indirimi 1000 tl yararlanılabilirmiş. Kredi kullanacaksan vdf faiz oranı 1.34 ama bankalarınki nedir bilmiyorum.

style paketini istiyorum hocam adanada da var dediğiniz araçtan tşk ederim ilginize...

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
46 olanin liste fiyati nedir. Hangi paketi 46ya veriyolar?

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
46 olan ambition,liste fiyatı 45700 ama bayi yuvarlak konuşuyor. Sanırım amacı takas indirimini asgari hale getirmek. Konmar biraz paragöz. Style da ellerinde var ama dsg. Ambition 1.0'ı ise 40a bırakmaya hazır. Sanırım araba ellerinde önceki fiyat listesinden beri var olan showroom arabası. Yarış mavisi olmasından bu sonucu çıkarttım. Tabi 1.0'ın talipli sayısıyla da alakalı bu durum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi manuel yok arkadaşlar.  Dsg temin edilebiliyor. Onda da kampanya yok.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Genellikle bayiler %1 indirim yapıyor

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ocak'tan sonra bir fiyat artışı daha bekleniyormuş fabia'lara... ve filo aracı olarak bu yıl daha fazla adette üretilcekmiş. O yüzden bu yıl araçlarını alanlar büyük bir kar etmiş olacak... ben ise hala fabia alamadım :)

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Combi neden gelmiyor 2 adet getirdiler sadece fabia 3 combi çok güzel araç aslında 1.0 mpi motorun combi si var yurt dışında.
Birde 1.0 mpi motor çok mu zayıf internette çok düşük kmlerde satılık oluyor hep?
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2015, 15:48:16 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.0 nasıl sorunuza 1.0 kullanıcısı olarak benim cevap vermem mantıklı olacaktır.öncelikle o çekmez ya gibi ifadeler bana komik geliyor.satın alırken 75 hp olduğunu kimse saklamıyor zaten bu birinci nokta.ben şehir içinde lpg ye gerek olmayan az yakan bir araç istiyordum aradım araştırdım bundan daha iyisini bulamadım.yakıt durumu konusuna yazdığım detaylı bilgilere bakarsanız bana hak verirsiniz.ben konyada oturuyorum dümdüz bi şehir sakin kullanan bi insanım zaten ama bastım mı da yok ben 1.0 ım çekmem demiyor.eleştiri yapan insan çokca oluyor ama ne ile kıyasladıklarını merak ediyorum.150-200 hp arabalarla kıyaslıyorlar sanırım ya da vrs lerle filan kıyaslıyorlar.ben önceki aracımla kıyaslayarak aldım.1.4 75 hp 1260 kg ve lpgli idi. bu araç ise 75 hp 1055 kg yani bana performansı daha iyi geldi.tsi lere değinirsek eğer 6-7 lt şehir içi rakamlarından şehir dışında zar zor 4.5 lardan bahsetmişler benim aracım şehir içinde 4.3 lt ortalama ile geziyor.o yüzden ben 5 sene okuluma gidip gelmek için araç baktım ve tek tercihim bu araç oldu.umarım açıklayabilmişimdir.performans olarak tsi ile aynı tadı veremeyebilir.ama sırf şehir içinde ışıklarda hızlı kalkmak için güçlü araba isteyen arkadaşlar olabiliyor basınca hepsi kalkıyor ben ışıklarda önüme hiç araba geçirtmeden de kalktım çoğu kez aracı biraz açmak ve denemek açısından.tsi nin aşırı esnek yakıtı bana çok itici geldi.yani tsinin yakıt değerlerini tutturmanız için 1.0 dan daha performanssız kullanmanız gerekiyor.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;538730
1.0 nasıl sorunuza 1.0 kullanıcısı olarak benim cevap vermem mantıklı olacaktır.öncelikle o çekmez ya gibi ifadeler bana komik geliyor.satın alırken 75 hp olduğunu kimse saklamıyor zaten bu birinci nokta.ben şehir içinde lpg ye gerek olmayan az yakan bir araç istiyordum aradım araştırdım bundan daha iyisini bulamadım.yakıt durumu konusuna yazdığım detaylı bilgilere bakarsanız bana hak verirsiniz.ben konyada oturuyorum dümdüz bi şehir sakin kullanan bi insanım zaten ama bastım mı da yok ben 1.0 ım çekmem demiyor.eleştiri yapan insan çokca oluyor ama ne ile kıyasladıklarını merak ediyorum.150-200 hp arabalarla kıyaslıyorlar sanırım ya da vrs lerle filan kıyaslıyorlar.ben önceki aracımla kıyaslayarak aldım.1.4 75 hp 1260 kg ve lpgli idi. bu araç ise 75 hp 1055 kg yani bana performansı daha iyi geldi.tsi lere değinirsek eğer 6-7 lt şehir içi rakamlarından şehir dışında zar zor 4.5 lardan bahsetmişler benim aracım şehir içinde 4.3 lt ortalama ile geziyor.o yüzden ben 5 sene okuluma gidip gelmek için araç baktım ve tek tercihim bu araç oldu.umarım açıklayabilmişimdir.performans olarak tsi ile aynı tadı veremeyebilir.ama sırf şehir içinde ışıklarda hızlı kalkmak için güçlü araba isteyen arkadaşlar olabiliyor basınca hepsi kalkıyor ben ışıklarda önüme hiç araba geçirtmeden de kalktım çoğu kez aracı biraz açmak ve denemek açısından.tsi nin aşırı esnek yakıtı bana çok itici geldi.yani tsinin yakıt değerlerini tutturmanız için 1.0 dan daha performanssız kullanmanız gerekiyor.

Açıklamalarınız için çok teşekkürler değerler muhteşem gerçekten peki skoda bayilerinde 1.0 mpi aracı test edebileceğimiz bir yer varmı acaba ?

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben test etmeden aldım beklentilerim daha düşüktü ve 25-26 kuruş yakar diye düşünüyordum daha iyi sonuçlar gördüm hoşuma gitti bu...test aracı pek yok akıl çelmek için 1.2 tsi 110 hp style modelleri test aracı yapıyorlar bende yanıltıcı olur diye kullanmadım sadece kendi aracımı inceledim araştırdım sadece suremedim..ama babamın arkadaşı polo 1.0 aldı 3-4 ay önce onun performansı kadar olur motor aynı mantığından aldık şimdilik bi sıkıntı yok.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;538741
Ben test etmeden aldım beklentilerim daha düşüktü ve 25-26 kuruş yakar diye düşünüyordum daha iyi sonuçlar gördüm hoşuma gitti bu...test aracı pek yok akıl çelmek için 1.2 tsi 110 hp style modelleri test aracı yapıyorlar bende yanıltıcı olur diye kullanmadım sadece kendi aracımı inceledim araştırdım sadece suremedim..ama babamın arkadaşı polo 1.0 aldı 3-4 ay önce onun performansı kadar olur motor aynı mantığından aldık şimdilik bi sıkıntı yok.

Bugün fiyat aldım bayiye uğradım 38.800 fiyat verdiler polo euro5 67hp fabia euro6 75 hp dediler 1.0 3 silindirli motor mu siz biliyormusunuz? Birde aklıma 1.0 mpi yerine 1.2 htp motor olamazmıydı htpyi revize edip?
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 14:26:23 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia nın yakıtı poloya göre daha uygun start stop ve fren enerjisi geri kazanım özelliği bunu sağlıyor.bence euro 6 motor varken Euro5 e bakmayın birde polodan daha çok özelliği olan ve kasası polodan baya çekici ve ferah olan bi araba bende poloyu inceledim yuzu eski içi de bunaltıcı bi araba on konsol simsiyah gorunuyor.polonun fiyatı cazipmiş euro5 olduğu için ama bunun yakıta etkisi olur diye düşünüyorum.araç 3 silindirli 75 hp evet poloların 67 olan versiyonunun olduğunu bilmiyordum.1.2 olsaydı da aynı teknoloji ile 80-85 hp guç üretecekti ve tsi nin alıcı kitlesi azalabilirdi benim fikrim bu

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;538830
Fabia nın yakıtı poloya göre daha uygun start stop ve fren enerjisi geri kazanım özelliği bunu sağlıyor.bence euro 6 motor varken Euro5 e bakmayın birde polodan daha çok özelliği olan ve kasası polodan baya çekici ve ferah olan bi araba bende poloyu inceledim yuzu eski içi de bunaltıcı bi araba on konsol simsiyah gorunuyor.polonun fiyatı cazipmiş euro5 olduğu için ama bunun yakıta etkisi olur diye düşünüyorum.araç 3 silindirli 75 hp evet poloların 67 olan versiyonunun olduğunu bilmiyordum.1.2 olsaydı da aynı teknoloji ile 80-85 hp guç üretecekti ve tsi nin alıcı kitlesi azalabilirdi benim fikrim bu

Bende aynı şeyi düşündüm aslında 1.2 htp tsi ın satışlarını etkilerdi sanırım satış stratejisi, bu arada siz aracınızı ne zaman aldınız ilk lansmanda 36.000 tl idi fiyatı benim aldığım fiyat iyi mi sizce birde internette gördüm 2. eline 37-39  falan yazmışlar zaten 38.800 fiyata alınabilen aracın 2. eline 39 istiyorlar anlayamadım sanırım bayiden çıkarmak daha mantıklı pazarlıkla nerelere iner fiyat onu bilmiyorum tabi ama 2. elde... Yalnız 1-2 seneye kadar baya bir 1.0 fabia 3 olacak internette ona hiç şüphem yok bu arada combide 2016 da gelecekmiş.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 16:43:31 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam şu an fiyatı 41.500.ben 2 ay önce 38.900 e aldım fiyatı 39.900 du bence bu fiyata veriyorlarsa kaçırmayın.internetteki ilanlar farklı illerde olduğu için onlar yüksek fiyattan almış olabilirler ve ya aracın fiyatı arttı diye aldıkları paraya satmaya çalışıyorlardır..