škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;538848
Hocam şu an fiyatı 41.500.ben 2 ay önce 38.900 e aldım fiyatı 39.900 du bence bu fiyata veriyorlarsa kaçırmayın.internetteki ilanlar farklı illerde olduğu için onlar yüksek fiyattan almış olabilirler ve ya aracın fiyatı arttı diye aldıkları paraya satmaya çalışıyorlardır..

Anladım zaten bana şuan ki aracım skoda fabia olduğu için 2700 tl sadık müşteri indirimi yaptılar Pasifik mavisi ile Corrida Kırmızısı vardı bayide ama başka renk yoktu beyaz mesela yok 1.0 da aslında aklıma hiç gelmedi 1.2 manuel tsi ı kaça indirirlerdi sormadım :) combi olsa ah combi tam benlik bana bagaj lazım araba getiriyorlar sedanı zaten yok sw u var onuda getirmiyorlar nasıl iş anlamadım combi olsa belkide bugün almıştım arabayı bagaj olayı en büyük sorunum hem iş için hemde 2. çocuk geliyor hb ufak kalır bana yetmez skodanın eksiği bence bu mesela bir altea tarzı mpv aracı yok yeti var ama tam bir mpv denemez fiyatıda 60.000 tl zaten.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 17:23:20 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten iyi indirim almışsınız.sizi de aramızda fabia 3 sahibi olarak görmek isteriz fabia 1 kadar mutlu eder umarım :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam kombiyi bekleyin bence işinizi o görecekse :)renk olarak beyaz tercihiniz olsun çünkü satarken diğer renklerin yuzune bakmıyorlar pek..evet haklısınız hocam fabia combi ya da rapid sedan sizin işinizi görebilir ama fabianın havası her zaman farklı bence :) yeti fiyatının arabası değil bence de biraz garip Bi şekli var iyi araba ama şekli beni sarmıyor pek
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 17:27:33 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;538853
Hocam kombiyi bekleyin bence işinizi o görecekse :)renk olarak beyaz tercihiniz olsun çünkü satarken diğer renklerin yuzune bakmıyorlar pek..evet haklısınız hocam fabia combi ya da rapid sedan sizin işinizi görebilir ama fabianın havası her zaman farklı bence :) yeti fiyatının arabası değil bence de biraz garip Bi şekli var iyi araba ama şekli beni sarmıyor pek

Şu aracın güzelliğine bakar mısınız gerçekten de combi harika bir araba fabia benimde 1. tercihim bu araba nasıl getirilmez Türkiye ye. Bence beklemeye değer 1.2 tsi da olabilir o zaman manuel beyaz tadından yenmez acaba siparişle gelir mi?

« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 17:35:46 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah :) bu sadık müşteri indirimi diğer modellerde de geçerli mi acaba yoksa yine fabia mı almak gerek.mesleğe başlayınca skodadan bi araç alabilirim hatrı sayılır bi indirim olursa.o konuda fikrim yok ancak Türkiye de satışı başlayınca sipariş alırlar bence.gerçekten güzel araç itici sw tipi yok uzun hb fabia tipinde benim bagaj ihtiyacım olsa bunu düşünürdüm
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 17:39:05 Gönderen: Dre42 »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;538855
Maşallah :) bu sadık müşteri indirimi diğer modellerde de geçerli mi acaba yoksa yine fabia mı almak gerek.mesleğe başlayınca skodadan bi araç alabilirim hatrı sayılır bi indirim olursa.o konuda fikrim yok ancak Türkiye de satışı başlayınca sipariş alırlar bence.gerçekten güzel araç itici sw tipi yok uzun hb fabia tipinde benim bagaj ihtiyacım olsa bunu düşünürdüm

2 adet geldi bir beyaz 1 kırmızı kırmızıyı fuarda inceledim beyaz olan zaten tam doluydu sanırım forumdan birisi aldı ama ciddi dolu arabaydı beyaz olan buldum forumda konu açılmıştı linki aşağıda

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31171
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2015, 17:46:59 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet gerçekten güzel araba darısı size inşallah :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Avrupa'da Mercedes ve Bmw de dahil tüm araçların bu tip station wagonları daha çok tutuluyor. Fiyat ve satış kaygısı estetikle birleşmediği için aynı paraya sedan yerine bunları alıyor aileler. Belli ki Skoda 'da arabayı bu sınıf için tasarlamış. Ancak Türkiye'de aynı segmente şu an sadece taksi olarak rağbet var. 1.4TDI motor ile çok tutabilecek bir araç ama şu anda TR yollarında bu tipe rağbet azaldı. C sınıfı hb kategorisinde ellerindeki yenilenmiş Rapid Spaceback stoğu varken bunu getirmekte acele etmeyeceklerdir. Kendi payıma 2017 'den önce geleceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;538854
Şu aracın güzelliğine bakar mısınız gerçekten de combi harika bir araba fabia benimde 1. tercihim bu araba nasıl getirilmez Türkiye ye. Bence beklemeye değer 1.2 tsi da olabilir o zaman manuel beyaz tadından yenmez acaba siparişle gelir mi?

Resimdeki aracın aynısına sahibim.

Öğrendiğim kadarı ile 2016 da gelecekmiş Combi..

Gecenlerde ufak bir problem için servise ugradım. Araca bakan usta aracı rapid spaceback sandı. Zor bela Fabia Combi olduğuna ikna ettim =).
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2015, 20:51:11 Gönderen: mart »

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;539463
Resimdeki aracın aynısına sahibim.

Öğrendiğim kadarı ile 2016 da gelecekmiş Combi..

Gecenlerde ufak bir problem için servise ugradım. Araca bakan usta aracı rapid spaceback sandı. Zor bela Fabia Combi olduğuna ikna ettim =).

Hocam servisteki adam Rapid Spaceback ile bunu ayıramadığına göre yandık desene :D :D

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;539561
Hocam servisteki adam Rapid Spaceback ile bunu ayıramadığına göre yandık desene :D :D

Aynen =)...Araç bilinmiyor. arkadan baktığında Spaceback önden fabia =)...

Ama servisten memnunum en ufak problemde bile çok ilgililer.

Çevrimdışı tysonwhite

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar;

Fabia 1.2 tsi dsg style yarış mavisi dün teslim aldım. hemen fiyatı belirteyim 53.477 tl +kasko + sigorta belki daha uyguna bulabilirdim ama artık sabredemedim :)

araçla ilgili ilk izlenimlerim gerçekten çok dolu ve sağlam bir araç. gerek fuarda gerekse muhtelif zamanlarda birçok araca bindim ama içine binince bu fiyata bu kadar çok kalite hissi uyandıran başka bir araç bulamadım. inanın korna sesi dışında şurası eksik kalmış dediğim başka birşey yok. bellki jantları 16'' siyah olsaydı daha iyi olabilirdi ama bu haliyle de gerçekten çok içime sindi.

herkese iyi günler :)

Çevrimdışı sariyeron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Gerçekten korna çok tırt

Çevrimdışı Mehmet53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Selamlar ,

Sanırım 3,4 aydır biraz geri kaldım konulardan. Az önce öyle gezinirken internette mirrorlink destekli navigasyonlara bakarken bir anda bir şeyler okudum.

Benim aracım 2015 nisan üretim 105 hp tdi dsg octavia üzerinde 6.5 bolero var . Sadece müzik dinlemeye yarıyor baska bir özelliği yoktur. Mirrorlink özelliğini ekrana bir yazılım atarak aktif falan edebiliyor muyuz ?

Böyle bir sey destekliyorsa nasıl yapıp deneyebilirim lütfen yardımcı olur musunuz aksi halde gidip ekran almak durumda kalacağım ????

Çevrimdışı MetalGri-büyülü

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tysonwhite;542216
merhabalar;

Fabia 1.2 tsi dsg style yarış mavisi dün teslim aldım. hemen fiyatı belirteyim 53.477 tl +kasko + sigorta belki daha uyguna bulabilirdim ama artık sabredemedim :)

araçla ilgili ilk izlenimlerim gerçekten çok dolu ve sağlam bir araç. gerek fuarda gerekse muhtelif zamanlarda birçok araca bindim ama içine binince bu fiyata bu kadar çok kalite hissi uyandıran başka bir araç bulamadım. inanın korna sesi dışında şurası eksik kalmış dediğim başka birşey yok. bellki jantları 16'' siyah olsaydı daha iyi olabilirdi ama bu haliyle de gerçekten çok içime sindi.

herkese iyi günler :)

Hayırlı olsun seninle aynı fikirdeyim korna çok tırt birde anahtarsız çalışmanın olup anahtarsız girişin olmaması biraz saçma bide B segmenti bir arabada park sensörü yok full olmasına rağmen opsiyon onun dışında diğer poloymuş fiestaymış clioymuş hepsi boş. Siyah jantlarımı ileriki zamanda seninke takas edebilirim :)