škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavsiyelerinize ihtiyacım var

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiatik;532725
size yakın olan yerden almanız daha mantıklı tabiki Murat bey siz yine de bayii ile yüzyüze görüşmede biraz daha zorlayın belki küçük bir miktar daha düşerler en kötü bir depo Yakıt parası bile düşürebilirseniz kârdır. Malum araçlar neredeyse Sıfır yakıtla teslim ediliyor 2-3 km anca götürür depodaki Yakıt :) Hayırlı olsun şimdiden.

Teşekkür ederim

Çevrimdışı venofer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bana dün antepte servis rapid spaceback 1.2 TSI Green Tec DSG / 90 HP modeline 17 inch jant, panaromik tavan ve sporcu koltuğu ekiyle 64750 tl fiyat teklif etti sizce fiyat nasıldır (RENK BEYAZ)

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: venofer;532731
arkadaşlar bana dün antepte servis rapid spaceback 1.2 TSI Green Tec DSG / 90 HP modeline 17 inch jant, panaromik tavan ve sporcu koltuğu ekiyle 64750 tl fiyat teklif etti sizce fiyat nasıldır (RENK BEYAZ)

O araca bende baktım dizel almaya karar verdim o yapılı güzel bir araç

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fakat hesaplamadan soyledim, belki de tsi tdi fiyat farkı ile aylık odediğiniz yakıta bakmalı ve satarken de dizeli daha yuksek fiyata satacağınızı dikkate almalısınız. yalnız dizelin bakımı daha pahalıdır.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben zaten dizel kullanıyordum dizeler benzinli Arasında 3000 gibi fark çıkıyor

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Murat bey geçen internetteki ilanlara baktım.  Kilometresi 3000-4000 olan araçlar var ve fiyatları çok çok uygun. Eğer takıntılı değilseniz bu ilanlara da gözatıp karar verin derim.  Arada 10 bin lira oynuyor en az..

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sedat bey o ilanlarda problem olmalı... Aracımın sıfırı 69.500 civarına gelmişken ben açıkçası 6.500 km deki aracımı 59.000e vermem... Üstelik zam öncesi 62.800e aldığım halde...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
baktım az önce ilanlara öyle 3000-4000 kmde 59.000 e araç göremedim. Araçlarımızın değeri öyle düşmedi, yapmayın. Birçok araç alındığından yüksek rakama satışta şu an.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;532863
Murat bey geçen internetteki ilanlara baktım.  Kilometresi 3000-4000 olan araçlar var ve fiyatları çok çok uygun. Eğer takıntılı değilseniz bu ilanlara da gözatıp karar verin derim.  Arada 10 bin lira oynuyor en az..

Baktım ilanlara fakat artık Sıfır almak istiyorum bu zamana dek hep ikinci el aldım

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532881
baktım az önce ilanlara öyle 3000-4000 kmde 59.000 e araç göremedim. Araçlarımızın değeri öyle düşmedi, yapmayın. Birçok araç alındığından yüksek rakama satışta şu an.
Korhan hocam belki kalkmış olabilir ilan,  ancak ben tam da dediğiniz fiyatlara hatta daha aşağısına galeriden ilan görmüştüm. Sanırım nakite sıkışıp galeriye sattı satan kişi.  Galeride üzerine 3-5 koyup ilana çıkarmıştır

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532878
Sedat bey o ilanlarda problem olmalı... Aracımın sıfırı 69.500 civarına gelmişken ben açıkçası 6.500 km deki aracımı 59.000e vermem... Üstelik zam öncesi 62.800e aldığım halde...
Zaten ilk sürümdü rapid in. Gördüğüm ilan yani.  Mayıs üretimli 1.6 TDi dsg şanzıman.  O dönemlerde araç 62.5-65 bin arası idi.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sedat bey, ilk surum de olsa o fiyata ancak hasar görmüş ve toplanmış araç olur...