škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavsiyelerinize ihtiyacım var

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamam İstanbul fiyatı farklı olabilir ama bu kadar mı olur ? 64.500 hem de yağmur ve far sensorlu alan arkadaşımız var...

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;532623
tamam İstanbul fiyatı farklı olabilir ama bu kadar mı olur ? 64.500 hem de yağmur ve far sensorlu alan arkadaşımız var...

Bende bugün başka yerlerden fiyat alacağım bu araçta siyah ayna ve siyah bagaj kapak camı var bana da fazla geldi bugün Urfa Diyarbakır ve Kahramanmaraş bayilerinden de fiyat alacağım. Benim aracımı düşük değerlendireceklerdi o Yüzden bekliyorum

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Murat Bey,
Korhan Bey`in bahsettiği arkadaş benim cam tavanlı ve spor koltuklu 1.4 TDİ DSG Style araç için 68,500 TL fiyat verdiler bize biz cam tavan istemediğimiz için cam tavansız olanını yağmur ve far sensörü artısıyla birlikte 64.500 TL`ye aldık eğer isterseniz aldığımız bayinin satış şefini arayabilirim henüz satmamışlarsa o aracı sizin adınıza ayırmalarını sağlayabiliriz belki tabi Diyarbakırdan İstanbula gelirmisiniz bilemem.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiatik;532647
Murat Bey,

Korhan Bey`in bahsettiği arkadaş benim cam tavanlı ve spor koltuklu 1.4 TDİ DSG Style araç için 68,500 TL fiyat verdiler bize biz cam tavan istemediğimiz için cam tavansız olanını yağmur ve far sensörü artısıyla birlikte 64.500 TL`ye aldık eğer isterseniz aldığımız bayinin satış şefini arayabilirim henüz satmamışlarsa o aracı sizin adınıza ayırmalarını sağlayabiliriz belki tabi Diyarbakırdan İstanbula gelirmisiniz bilemem.

Gaziantep'teyim istanbula gelmek sorun değil aynı araca Adana 69 fiyat verdi ama istanbulu da değerlendiririm

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
stoktan araç olursa 62.800 benim sensorsuz 1.4 tdi dsg fiyatı, Style kırmızı, bu fiyata zorlayın. Dtoktan kaldıysa buna inebilirler.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kocaeli bayide yarış mavisi vardı stokta 2 ay durdu, şu an duruyorsa fiyat zorlanabilir, zamdsn önce girdi stoklara.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aradım sizin için, dun akşamustu satılmış mavi...  Ekim ilk hafta gelecek kırmızı standart style gelecekmiş. arayacaklar beni fiyat için, fakat yeni giriş yapan araç yüksek kalacaktır :(

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende iki tane araç buldum cam tavan emotion paket 69 normal tavan emotion paket 68250

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Korhan bey Adana bayisindeki araç mantıklı geldi 69300 dediler son ama 69000 net biter cam tavansız 68250 vermek mantıklı gelmedi pazartesi sanırım Adana dan alacağım

Çevrimdışı fabiatik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
size yakın olan yerden almanız daha mantıklı tabiki Murat bey siz yine de bayii ile yüzyüze görüşmede biraz daha zorlayın belki küçük bir miktar daha düşerler en kötü bir depo Yakıt parası bile düşürebilirseniz kârdır. Malum araçlar neredeyse Sıfır yakıtla teslim ediliyor 2-3 km anca götürür depodaki Yakıt :) Hayırlı olsun şimdiden.