škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

acil tercih için önerilerinizi bekliyorum

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
selamlar. adım Ümit. kamu da çalışıyorum.Bugün iki araç arasında kaldım bana yardımcı olursanız memnun olurum.
1-Skoda 1.6 TDİ Style Beyaz Octavia 17'' Jant. Krom cam kenarlı. 90.600 tl bayide hemen teslim.
2-VW Jetta 1.6 TDİ Highline Beyaz. hız sabitleyici, geri görüş kamera, sunroof, anahtarsız giriş 99.500 tl,   44. hafta (ekim sonu) teslim.

acil yardım için yorumlarınızı bekliyorum. çok teşekkür ederim. bu akşam karar vermem gerekiyor
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2015, 19:42:56 Gönderen: gercekefe »

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kararınızı vermiş olabilirsiniz belki ama bence biraz sabredip jettayı alın derim. Octaviada çok güzel lakin boş highline jetta kaçmaz 10 bin tl sıkıntı yapmıyorsa jetta tabiki...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
bu opsiyonlarla Jetta diyorum.

şu an kendime inanamadım, Jetta'ya bildiğin 100.000 tl para vermesi için bir insanı yönlendirdim. utandım kendimden yeminle :eek:

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben octavia diyorum jetta makyajla idare ediyo yakinda kasa degistirecektir muhtemelen hala mqb ye gecmedi çünkü octavi hem estetik anlamda daha iyi hemde mqb platformunun avantajlarini tasiyo beklemeyi göze aliyorsaniz octaviaya opsiyon ekleyip ayni rakamlara alabilirsiniz jettanin su sartlarda octavia karsisinda bence hic sansi yok