škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.4 tdi dsg

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı feritcannn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi gunler arkadaslar

1.4 tdi 90 hp dsg almayi dusunuyorum skodanin sayfasindaki gibi
Mavi renk
Siyak 17inc jant
Cam tavan veya tavana siyah folyo

İstiyorum ama bu opsiyonlarin fiyatlari nedir bilmiyorum yardimci olurmsunuz

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: feritcannn;532143
İyi gunler arkadaslar

1.4 tdi 90 hp dsg almayi dusunuyorum skodanin sayfasindaki gibi
Mavi renk
Siyak 17inc jant
Cam tavan veya tavana siyah folyo

İstiyorum ama bu opsiyonlarin fiyatlari nedir bilmiyorum yardimci olurmsunuz
Metalik renk 900tl cam tavan 2500tl hocam ama jantı bilmiyorum

Çevrimdışı feritcannn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;532144
Metalik renk 900tl cam tavan 2500tl hocam ama jantı bilmiyorum

Baska hangi opsiyonu onerirsiniz?
Bide 17 jant nasil olur konforu cok bozarmi

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: feritcannn;532149
Baska hangi opsiyonu onerirsiniz?
Bide 17 jant nasil olur konforu cok bozarmi
Bende park sensörü var ama hediye edilmişti fiyatını bilmiyorum hocam. Bizim araçların süspansiyonu biraz sert hocam 17 jantla beraber biraz daha sertleşir diye düşünüyorum. Yine de taktıran arkadaşlar var onlar bi yorum yapsın bakalım

Çevrimdışı deukampus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
siyak dediğiniz siyah 16  ise... 16 inç beam jantlar 1.600 tl di bi arkadaş forumda paylaşmıştı opsiyon fiyat listelerini

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende opsiyonla gelen 17" jant ve 40 yanak lastik var. Uzak dur diyorum baska bisi demiyorum =).

İlk başlarda cok rahatsiz oldum takir tukur gidiyordum resmen ama zaman gectikce biraz yumuşadı gibi ya da ben alıştım bilemiyorum. Yol tutuşuna çok etkisi olduğunu duşunuyorum. Ama yinede bu araca bu suspansiyonla 17" jant sanki biraz fazla gibi.

17" jant yerine spor direksiyon ve orjinal park sensoru al bence.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2015, 00:28:44 Gönderen: mart »

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17 jant bende taktırdım sonradan orjinal 15 ten sonra konfor olarak çok aşırı bi fark göremedim çukura hızlı girdiğinde belli oluyor sadece normal yolda yaylanmasında bi sıkıntı yok spor süspansiyon olmadığı içindir belki ama normal janta göre daha dikkatli kullanmak lazım özellikle kaldırımlara yanaşırken ben de aracımı özel sipariş aldım en çok istediğim anahtarsız giriş çıkış tı çok güzel bi özellik anahtarı unuttum çok güzel çalışıyor ve kullanışlı

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aracın yakıt tüketimi İstanbul için ne olur? veya kullanan var ise gerçekleşen değeri nedir? Sayfada 4 lt yazıyor şehir içi. Ben en fazla 4.5 olur gibi bir düşüncem var ama bir sormak isterim..

Çevrimdışı Ferdi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;532339
17 jant bende taktırdım sonradan orjinal 15 ten sonra konfor olarak çok aşırı bi fark göremedim çukura hızlı girdiğinde belli oluyor sadece normal yolda yaylanmasında bi sıkıntı yok spor süspansiyon olmadığı içindir belki ama normal janta göre daha dikkatli kullanmak lazım özellikle kaldırımlara yanaşırken ben de aracımı özel sipariş aldım en çok istediğim anahtarsız giriş çıkış tı çok güzel bi özellik anahtarı unuttum çok güzel çalışıyor ve kullanışlı

Merhaba,

Ben de aracımı (1.2 TSI DSG, Style) 5 gün önce aldım ve aranıza katıldım. Anahtarı unuttum demişsiniz. Sormak istediğim; anahtarsız giriş-çıkış ek bir bir özellik mi? Örneğin benim aracımda anahtarsız çalıştırma var ama kapıları açarken ve kitlerken illa anahtar gerekli. Örneğin arabaya yaklaşıldığında kapıların otomatik açılması gibi bir özellik opsiyon ile mi geliyor?
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 14:49:48 Gönderen: Ferdi »

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Ferdi;536709
Merhaba,

Ben de aracımı (1.2 TSI DSG, Style) 5 gün önce aldım ve aranıza katıldım. Anahtarı unuttum demişsiniz. Sormak istediğim; anahtarsız giriş-çıkış ek bir bir özellik mi? Örneğin benim aracımda anahtarsız çalıştırma var ama kapıları açarken ve kitlerken illa anahtar gerekli. Örneğin arabaya yaklaşıldığında kapıların otomatik açılması gibi bir özellik opsiyon ile mi geliyor?

Evet, Kessy adı yanlış hatırlamıyorsam ve opsiyonel olarak alınıyor.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17" Clubber jant kullanmaktayım umduğumdan daha iyi daha yumuşak.3 araçtır 17" jant kullanmaktayım içlerinde en iyi kasisleri geçen fabia oldu.17" jant için 1650 ekstra ücret alındı.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hediye aldim dediginiz showroomda takilan sesli ikazli model mi? Yani teypte grafik gosterim yok değil mi

Biz orj.on arka sensorlu siparis ettik. 16 rock jant ve hiz sabitleyici eklettik

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: nerhal61;536832
Hediye aldim dediginiz showroomda takilan sesli ikazli model mi? Yani teypte grafik gosterim yok değil mi

Biz orj.on arka sensorlu siparis ettik. 16 rock jant ve hiz sabitleyici eklettik

Halit Bey, ben metalik renk ve orjinal park sensörü hediye aldım. Ben demedim hatta kendileri önerdiler.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir nevi, stoktaki araci ayni fiyatla size vermisler gibi ne dersiniz

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: nerhal61;536850
Bir nevi, stoktaki araci ayni fiyatla size vermisler gibi ne dersiniz

Aynen dediğiniz gibi oldu. Sizin için bu durum bir sorun teşkil ediyor galiba?