škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.4 tdi dsg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozankoz;536852
Aynen dediğiniz gibi oldu. Sizin için bu durum bir sorun teşkil ediyor galiba?
Baz stye donanim almis olsam ve hediye edilseydi tabiki problem olmazdi. Ama benim siparisimin altinda bir donanimi onerselerdi problem olurdu. Soz gelimi ben renk jant ve bazi donanimlari istedigimde bana jantsiz geldi ya da jant bar ama renk baska deselerdi pek problem etmezdim; bunu derken indirimi kopartirdim ve yaygara cikartirdim :)

Sizin icin isabet olmus anladığım kadarıyla

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: nerhal61;536854
Baz stye donanim almis olsam ve hediye edilseydi tabiki problem olmazdi. Ama benim siparisimin altinda bir donanimi onerselerdi problem olurdu. Soz gelimi ben renk jant ve bazi donanimlari istedigimde bana jantsiz geldi ya da jant bar ama renk baska deselerdi pek problem etmezdim; bunu derken indirimi kopartirdim ve yaygara cikartirdim :)

Sizin icin isabet olmus anladığım kadarıyla

Siyah veya beyaz araba istemiyordum, lansman renklerini hep sevmişimdir(Bence daha fazla talebi oluyor), hediyelerin üstüne ekstra indirim vs. kapınca aldık arabayı. Aslında sizin gibi özel sipariş vermeye gitmiştim, olmuşken cam tavan da olsun diye ancak birçok kişi cam tavan yazın sıcakta iyi olmuyor dedi ve bir test sürüşünde perdenin çok ince olduğunu, sıcak geçirdiğini söyleyince vazgeçtim. Hatta özel siparişte fiyat garantisi vermediler(Belkide korkuttular). Sizde durum nasıl bilmiyorum.

Dipnot: Özel sipariş verseydim sarı gövde siyah tavan ve siyah jant alırdım, gerçekten çok yakışıklı. :)

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozankoz;536846
Halit Bey, ben metalik renk ve orjinal park sensörü hediye aldım. Ben demedim hatta kendileri önerdiler.

Ben de yaklaşık bir ay önce 1.2 tsi Dsg style aldım. Trafik setini zorla hediye aldım. Kauçuk paspasları ise para ile aldım. Valla ne yalan söleyi süper hediyeler:):)

Güle güle kullanın inşallah

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uzman24;536861
Ben de yaklaşık bir ay önce 1.2 tsi Dsg style aldım. Trafik setini zorla hediye aldım. Kauçuk paspasları ise para ile aldım. Valla ne yalan söleyi süper hediyeler:):)

Güle güle kullanın inşallah

Teşekkür ederim. Ben adamlara arabayı teslim alırken usb de hediye ediyormuşsunuz okudum forumlardan dedim onu da aldım. :D Geri görüş kamerasına da indirim yapacaklardı ama para yetmedi artık ona.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozankoz;536862
Teşekkür ederim. Ben adamlara arabayı teslim alırken usb de hediye ediyormuşsunuz okudum forumlardan dedim onu da aldım. :D Geri görüş kamerasına da indirim yapacaklardı ama para yetmedi artık ona.

Geri görüş kamerası bolero teybe nasıl entegre ediliyor acaba?

ozankoz

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: nerhal61;536882
Geri görüş kamerası bolero teybe nasıl entegre ediliyor acaba?

Bolero'ya entegre etmiyorlardı maalesef, dikiz aynasını değiştirip aynadan alıyorlar görüntüyü.

Çevrimdışı nerhal61

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozankoz;536858
Siyah veya beyaz araba istemiyordum, lansman renklerini hep sevmişimdir(Bence daha fazla talebi oluyor), hediyelerin üstüne ekstra indirim vs. kapınca aldık arabayı. Aslında sizin gibi özel sipariş vermeye gitmiştim, olmuşken cam tavan da olsun diye ancak birçok kişi cam tavan yazın sıcakta iyi olmuyor dedi ve bir test sürüşünde perdenin çok ince olduğunu, sıcak geçirdiğini söyleyince vazgeçtim. Hatta özel siparişte fiyat garantisi vermediler(Belkide korkuttular). Sizde durum nasıl bilmiyorum.

Dipnot: Özel sipariş verseydim sarı gövde siyah tavan ve siyah jant alırdım, gerçekten çok yakışıklı. :)
Cam tavani elektrikli olmadigi icin istemedim ben. Madem opsiyonlu, yap 4bin lira ve elektrikli olsun degil mi?

Sari siyah model ist.da bir bayide hazir su anda. Style paket dsg. 56.500 demisler.

Ben showroomdaki mavi beyaz ve ic dosemeyi cok begendim ama beyaz jantlar falan bizden gecti be hocam :)

Saka bir yana, alismamisim yaris arabasi gibi bir konsepte...