škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cep telefonunuz Tabletiniz arabanızın performans bilgilerini yayınlasın kaydetsin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende rapid var tıkır tıkır çalışıyor arabanın kaput açma kolunun yanında beyin girişine takılan bir alet 5 dolarrr bedava desem yeri bluetooth ile bağlantı kurup anlık bilgi akışı alıyorsunuz arabanızdan eğlenceli bir şey hemde size arabanızın performansı hakkında bilgiler veriyor tork hızlanma süresi devir saati falan filan

http://tr.aliexpress.com/item/2014-HOT-SELLING-MINI-ELM-327-elm327-OBD-Scan-OBD-II-Diagnostic-Tool-V2-1-Support/1636888565.html

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;532192
Bende rapid var tıkır tıkır çalışıyor arabanın kaput açma kolunun yanında beyin girişine takılan bir alet 5 dolarrr bedava desem yeri bluetooth ile bağlantı kurup anlık bilgi akışı alıyorsunuz arabanızdan eğlenceli bir şey hemde size arabanızın performansı hakkında bilgiler veriyor tork hızlanma süresi devir saati falan filan

http://tr.aliexpress.com/item/2014-HOT-SELLING-MINI-ELM-327-elm327-OBD-Scan-OBD-II-Diagnostic-Tool-V2-1-Support/1636888565.html

5 yıldır elm 327 wifi kullanıyorum, tablet yada akıllı telefon fark etmiyor, program olarakta dashcommand kullanıyorum, hatta bununla ilgili konu bile açmıştım, dashcommand ile performans ölçümü diye, ama kimse fazla ilgilenmemişti, ben ön konsola exogear tablet tutucu takıp tablet ile aracı eşleştirip bir çok bilgiyi görebiliyorum, seyir esnasında canlı veri takibi yapmak isteyenler için güzel bir seçenek.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;532235
dx den aynısını aldım. yaramaz çalışmıyor.

ÇİN malı sonuçta benimkisi çalışıyor memnunum

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;532225
5 yıldır elm 327 wifi kullanıyorum, tablet yada akıllı telefon fark etmiyor, program olarakta dashcommand kullanıyorum, hatta bununla ilgili konu bile açmıştım, dashcommand ile performans ölçümü diye, ama kimse fazla ilgilenmemişti, ben ön konsola exogear tablet tutucu takıp tablet ile aracı eşleştirip bir çok bilgiyi görebiliyorum, seyir esnasında canlı veri takibi yapmak isteyenler için güzel bir seçenek.

Wifi olani ios isletim sistemiyle kullanabiliyor musunuz? Ios um var bt lu elm327 ile baglanamiyorum..

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;532317
Wifi olani ios isletim sistemiyle kullanabiliyor musunuz? Ios um var bt lu elm327 ile baglanamiyorum..

evet ı phone ve ı pad ile çalışıyor, sıkıntı yok.Zaten wifi li olmasının sebebi ios ta da çalıştırmak için.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;532403
IOS İçin uygun bir link verebilirmisiniz.
ios için dashcommand veya torque pro programlarını googledan bulup yükleyebiliyorsunuz.Eğer bulamazsanız size mail olarak programı gönderirim, bir ara.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;532423
ios için dashcommand veya torque pro programlarını googledan bulup yükleyebiliyorsunuz.Eğer bulamazsanız size mail olarak programı gönderirim, bir ara.

Mail olarak gönderebilirseniz sevinirim teşekkürler