škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Serviste 200 tl pedal seti burda 7 dolar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende gördüm yalnız şöyle bir durum var.  Tuning ciler de de var ancak vida ile turturuyorlar.  Hoşuma gitmedi bu metod.  Bazıları alttan pedalı kavrıyor ve vidaya gerek kalmıyor.  Bunlar öyle mi acaba

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;532210
Bende gördüm yalnız şöyle bir durum var.  Tuning ciler de de var ancak vida ile turturuyorlar.  Hoşuma gitmedi bu metod.  Bazıları alttan pedalı kavrıyor ve vidaya gerek kalmıyor.  Bunlar öyle mi acaba

VALLA ben almadım daha ama altında tırnaklar görüyorum orjinalin üzerindeki lastikleri söküp bunu tutturuyorsunuz sanırım bakın bu daha iyimiş sanırım

http://tr.aliexpress.com/item/Set-of-3pcs-Pedal-For-VW-GOLF-7-VII-GTI-Skoda-Octavia-A7-2015-MT-Fits/32267367685.html?ws_ab_test=201407_5,201444_5,201409_4

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bu daha güzelmiş.  Tüm skoda lara uyumlu muıdr acaba

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aldım tavsiye etmiyorum sürekli yerinden çıkıyor yada pedal üzerinde oynuyor orijinalini almakta yarar var

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;532216
Ben aldım tavsiye etmiyorum sürekli yerinden çıkıyor yada pedal üzerinde oynuyor orijinalini almakta yarar var

Acaba aldığınız ürünü tırnaklarından takarken 3m bant ile desteklersek çıkmaz mı diye düşünüyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;532217
Acaba aldığınız ürünü tırnaklarından takarken 3m bant ile desteklersek çıkmaz mı diye düşünüyorum

Debriyaj ve gaz pedalında birşey olmuyor ama fren pedalındaki pek yerinde durmuyor en son japonladım bakalım o da ne zaman çıkacak

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;532219
Debriyaj ve gaz pedalında birşey olmuyor ama fren pedalındaki pek yerinde durmuyor en son japonladım bakalım o da ne zaman çıkacak

siyah silikon ile deneyin bence esneklik payı var ve çok sağlam yapışır ama 5 -6 saat kıpırdamadan durmalı