škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Carplay ve Apple Maps

Garga · 29 · 8937

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Garga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar,

Eşime yeni Fabia 3 1.2 Tsi aldık. Carplay var ve çalışıyor ama Apple Maps görünmüyor, spotify bile çalışıyor ama apple maps ortalarda yok, sebebi ne olabilir?

Teşekkürler

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Garga;533763
Selam arkadaşlar,

Eşime yeni Fabia 3 1.2 Tsi aldık. Carplay var ve çalışıyor ama Apple Maps görünmüyor, spotify bile çalışıyor ama apple maps ortalarda yok, sebebi ne olabilir?

Teşekkürler

Ve aleykümselam

Çevrimdışı Garga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorumun cevabı Apple Türkiye sayfasında mevcutmuş, her nedense, Türkiye, Hindistan, Tayvan ve Brezilya ile, CarPlay üzerinde harita desteği olmayan bir ülkeymiş. Umarım bir güncellemeyle düzelir.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Siz yine şanslısınız benim araç haziranın ilk haftası geldi carplay yok bende

Çevrimdışı Garga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet ya sormayın o da sinir bozucu, 22. hafta öncesi üretilen araçlarda yokmuş, Türkiye'de Skoda konudan bihaber ama diğer ülkelerde Skoda'ya baskı var okuduğum kadarıyla, belki bir şekilde düzeltirler.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence güncelleme ile gelecek bir özelliktir.

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynı sekilde bende dun aldım aracı maps uygulaması gorunmuyor? hala bir gelisme yokmu?

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rokhdall;548770
aynı sekilde bende dun aldım aracı maps uygulaması gorunmuyor? hala bir gelisme yokmu?

Hocam maps uygulaması ülkemiz için daha çok gelişmesi gereken bir uygulama... Gelecek apple etkinliğinden sonra bir ihtimal açılır.

Ömrümüz beklemek ile geçiyor.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostlar bende telefonu değiştirmek için yapmamıştım i phone 6 yı 6s ile değiştirdim fakat usb yi bağlayıp CarPlay tuşuna basıyorum. Bu işlemi yapamıyorum anlatabilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Garga;533763
Selam arkadaşlar,

Teşekkürler

Alıntı yapılan: Garga;533777
Sorumun cevabı Apple Türkiye sayfasında mevcutmuş, her nedense, Türkiye, Hindistan, Tayvan ve Brezilya ile, CarPlay üzerinde harita desteği olmayan bir ülkeymiş. Umarım bir güncellemeyle düzelir.

Alıntı yapılan: Garga;533968
Evet ya sormayın o da sinir bozucu, 22. hafta öncesi üretilen araçlarda yokmuş, Türkiye'de Skoda konudan bihaber ama diğer ülkelerde Skoda'ya baskı var okuduğum kadarıyla, belki bir şekilde düzeltirler.

Adam soruyu kendi sordu, kendi çözdü ve gitti...konu devam ediyor...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun Skoda Turkiye de değil Apple da. Bu konuda öncelikle Apple ın Türkiye için destek vermesi gerekiyor. Skoda Türkiye kaç aydır konuyla ilgili Apple a baskı yapıyor. Sanırım çok uzamadan Maps özelliğini de kullanmaya baslayacaksiniz.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Mustafaycan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda carplay düğmesine bastıgımızda sistem hizmet dışı diyor sebebi ne olabilir ? Teşekkürler

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mustafaycan;551910
Benim aracımda carplay düğmesine bastıgımızda sistem hizmet dışı diyor sebebi ne olabilir ? Teşekkürler

Hocam telefonu usb kablo ile bağlayın sonra kullanın.

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, bugün aracıma telefonu bağladığımda (iPhone 6) CarPlay ekranında Haritalar çıktı, bende şaşırmakla beraber tabi hemen tıkladım :) sonra bir adres girdim. Çok da güzel bir şekilde tarif etti, oldukça da kolaylaştırılmış bir altyapı sunmuşlar. Fabia için çok iyi oldu bence, sizler de deneyip yorum yaparsanız belki bilmediğimiz şeyleri paylaşabiliriz.

Hayırlı olsun :)